Apartamenty Centrum Andrychów
“Witam. Dał bym 10/5 i nie z powodu niemalże sterylnej czystości czy pięknego wystroju. Choć muszę przyznać, że po wejściu zbierałem szczękę z podłogi. Gospodarze są niespotykanie uprzejmi, po zarezerwowaniu apartamentu dostaliśmy szereg informacji dotyczących dojazdu czy parkingu. Z całą pewnością stwierdzam, że jeszcze tu zawitam. A tymczasem z całego serducha pozdrawiam gospodarzy i życzę samych sukcesów i zdrówka oczywiście.”