Przegląd katalogu
- 286 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 286 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 286 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 141,210 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Bochnia, Niepołomice i innych.
“Zamawiamy co roku na imprezę urodzinową w większym gronie, to już 5-6 raz. Za każdym razem jedzonko zostaje przywiezione ciepłe, pyszne i dobrze zapakowane. Super stosunek jakości do ceny. Polecam :)”
“Smaczne jedzenie, domowe ciasta, bardzo miła obsługa”
“Bardzo smaczne dania, wnętrze przyjemne, miła obsługa. Polecam”
“Zdecydowanie polecam! Pyszne jedzenie i świetny klimat. Zamówiłem kurczaka po tajsku i byłem wręcz zachwycony – sos doskonale komponował się z ryżem. Do tego zimowa herbata to prawdziwe cudo, a sernik na deser okazał się przepyszny. Bardzo miła obsługa (Pani Sabina) i przyjemna atmosfera. Warto zajrzeć, będąc w okolicy!”
“Jestem w szoku.Zamówiłam pierogi z mięsem i były to najlepsze jakie w życiu jadłam!”
“Naprawdę dobre zamówiliśmy pierogi z jagodami, filet drobiowy, lemoniadę, zupa brokułowa i placki ziemniaczane po węgiersku myśleliśmy że będzie mocno średnie lecz naprawdę nam smakowało za całość zapłaciliśmy 80zl więc naprawdę tanio jak za tak dużo pysznego jedzenia”
“Nie oceniaj książki po okładce- mógłby niejeden powiedzieć, widząc lokal niejako ukryty w parterze budynku. Niewtajemniczonym niewiele też powie czerwonobiały szyld , niejako dla kontrastu, znajdujący się na samym szczycie. Wystrój, obsługa i klimat to coś co wyróżnia ten przybytek spośród wielu. Skoro zaś mowa o jedzeniu, a zwłaszcza plackach ziemniaczanych "po węgiersku", zapraszam wszystkich do biesiadowania. Smak obroni się sam.”
“Polecam, bardzo dobre domowe jedzenie, świeże.”
“Organizowałam w Bistro Piast bal na zakończenie szkoły podstawowej (tzw. Komers), impreza na 60+ osób. Wszystko udało się idealnie: świetny catering z LaStrada Catering, miła i uczynna obsługa, pięknie przystrojone stoły. Polecam Bistro Piast jako rzetelnego i elastycznego partnera biznesowego - na wielkie i te mniejsze uroczystości. Szczególnie cenię za profesjonalny kontakt, dostępność i szybką adaptację do zmieniających się okoliczności. Imprezę organizaowaliśmy z niewielkim wyprzedzeniem, gdyż poprzedni partner nie wywiązał się z umowy i zerwał kontakt - mimo to udało się utrzymać pierwotny termin i przygotować wszystko nawet lepiej niż zakładaliśmy. Młodzież była zachwycona - dziękujemy za wspaniałą zabawę i cudowne wspomnienia!”
“Wielokrotnie już korzystałem z usług tego bistro i zawsze jest wszystko fantastycznie! Jedzenie świeże i przepyszne. Dostawy są szybkie a same bistro bardzo przytulne. Polecam!”
“Zamawiałam dania obiadowe z dostawą. Miła Pani przyjęła zamówienie. Czas dostawy bardzo szybki, obiady przywiózł sympatyczny kierowca. Porcje duże, plus za konkretną porcję surówki, dania gorące, ładnie i estetycznie zapakowane. Ceny bardzo przystępne, polecam z czystym sumieniem, jak będę w Krakowie to na pewno jeszcze skorzystam z usług Łasucha, Dziękuję.”
“Jedzenie w tej knajpie mają wyśmienite. Z dań obiadowych szczególnie polecam kotleta schabowego zapiekanego z pieczarkami i serem (kotlet duży, dobrze doprawiony, soczysty i nie żylasty), placki ziemiaczane z gulaszem węgierskim lub z polędwiczkami i sosem kurkowym oraz eskalopki drobiowe z ziemniakami, czy też pierożki pielmeni. Jeśli zaś chodzi o fast foody to również nie mają sobie równych - kebaby - świeże, nie tłuste i nie zalane sosem. Stripsy świeże i bardzo chrupiące, dobrze doprawione (te z KFC nie mają podjazdu jeśli chodzi o jakość i cenę), duży wybór sosów. Z deserów bardzo polecam panna cotte - rozpływa się w ustach. Obsługa miła i profesjonalna. Podsumowywując zdecydowanie topowa knajpa w okolicy. Polecam z czystym sumieniem.”
“Lokal jest urządzony w domowym stylu, a obsługa jest bardzo miła. Tagiatelle z łososiem i szpinakiem przepyszne, nie za słone, pełne smaku. Zupa pomidorowa z makaronem 10/10, a kompot idealny. Polecam zamawiać zestaw dnia bo jest naprawdę dobrą ofertą. Polecam ten lokal na szybkie i pyszne jedzenie.”
“Szybki obiad pod Wawelem śmiało można wpaść tu na normalny Polski obiad. Schabowy smażony na smalcu to się chwali. Świeża mizeria, pyszne surówki. Pierogi z kapustą i grzybami dobrze przyprawione. Miła pomocna obsługa. Warto tu wrócić na szybki obiad.”
“Wooow. Trafiłam tu zupełnym przypadkiem i jestem zachwycona. Dania są przepyszne, pełne smaku, pięknie przygotowane i dopracowane. Obsługa bardzo pomocna, dbająca o gości. Miałam małe wątpliwości przy wejściu. Ogródek nie robił jakiego dużego wrażenia, ogromnie się cieszę, że jednak tu zawitałam. Niestety przez wysokie schody lokal jest niedostępny dla osób na wózkach (mogą one chyba wjechać jedynie do ogrodka). Ceny są wysokie, ale dostajemy tutaj obłędne dania oraz wspaniałą obsługę.”
“Nie chcę obniżać oceny ale bez sensu jest dodawać obiekt na mapach google, z którego korzystać mogą jedynie pracownicy obiektu. Wprowadza to w błąd turystów.”
“Ciekawie wygląda, może wkrótce wpadnę coś zjeść.”
“Miła i szybka obsługa. Dania smaczne.”
“Pyszne domowe jedzenie fajna spokojna atmosfera miła obsługa lokal godny polecenia :)”
“Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, niestety tylko nieco drogie porównując tego typu lokale. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od sałatek przez pierogi, makarony i rybne dania do różnego rodzaju dań mięsnych. Brakuje może tylko klasycznych gotowanych ziemniaków i pieczywa do dań typu bigos.”
“Pozdrowienia dla kucharza, który dziś (26.06) był w pracy. Mam dziecko z neofobią żywieniową i... Uwaga, uwaga! Mimo że zjadła wcześniej, to nie odmówiła sobie ani rosołu, ani schabu z sosem ❤️ zdziwiło mnie tylko, że nie chciała jeść lodów, bo moim zdaniem najlepsze, jakie jadłam od dawna”
“Przez parę dni miałam okazję jeść w Bistro Rest - śniadania i obiady. Wszystko było doprecyzowane, smaczne, fajne duże porcje. Pani Ewelina i Pani Wiola cudowne, miłe kobiety - dbają o szczegóły i zadowolenie gościa. Dziękuję bardzo ☺️”
“Edit marzec 2022. Obiady bardzo dobre, różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przystępne ceny. Aczkolwiek zdarzają się gorsze dni gdy jedzenie jest nijakie i czasami letnie. Ale i tak polecam. Dzisiaj pierwszy raz tam jadłem. Myślę że będę wpadał częściej. Przystępne ceny, urozmaicone dania i nowoczesny wystrój. Czysto i estetycznie.”
“Bardzo dobre jedzenie. Można sobie wybrać i nakładać samoobsługowo na miejscu i na wynos, więc praktycznie zawsze jest coś co lubię z asortymentu. Jedyna wada że jak się przyjdzie za późno np 17-18 to już coraz bardziej trudno skompletować sobie obiad bo niektóre rzeczy wykupione. Jednak i tak 5*”
“Bardzo dobre miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Przepyszne jedzenie, mila obsługa, elegancka sala Mieliśmy tam komunie i było cudownie. Dzieci miały przestrzeń do zabawy a zaraz za rogiem jest plac zabaw. Chyba jednak największą zaletą jest naprawde przepyszne jedzenie.”
“Lokal bardzo przyjazny nie tylko dla studenta. Obsluga bardzo mila i na wysokim poziomie. Wlasciciel bardzo zorganizowany a jedzenie bardzo smaczne. Posilki zawsze ciepłe i szybko podane. Obsluga profesjonalna. Polecam!”