Przegląd katalogu
- 258 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 258 wyników
Przeglądaj biblioteka w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 258 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 23,437 opinii i ocen.
“Bardzo miła atmosfera, kompetentna obsługa. Jesli ktoś chce zasięgnąć rady co można przeczytać moze liczyć na dobry wachlarz propozycji.”
“Najlepsze miejsce, idealnie zlokalizowane i bardzo przyjemne w środku! Odwiedzamy rodzinnie prawie co tydzień wymieniając komiksy dziecięce i dla dorosłych czytelników. Często organizowane są też warsztaty, wykłady, pokazy. Na piętrach są planszowki, gry video, filmy, komputery, stoliki do nauki, a nawet pianino. Jedyne takie miejsce na mapie Krakowa, w dla mnie wyjątkowe, pozwala mi na chwilę się zatrzymać i zatopić w czytaniu. Bardzo polecam odwiedzic!”
“Dobrze zaopatrzona placówka, w stylowym budynku z pięknym ogrodem. Obsługa zawsze rzetelna, na pewno nie raz jeszcze skorzystam.”
“Niezwykle uczynni ludzie. Biblioteka doskonała. Ogromny wybor książek o różnej tematyce. Działy tematyczne np.dzieci ,młodzież i dorośli. Czytelnia czasopism,informacji biznesowej, zbiorów o Krakowie,zbiorow obcojezycznych, a także wypożyczalnia książki mówionej i brajlowskiej, oraz pracownia muzyczna i informatyczna.Także Arteteka. Na miejscu jest Internet bezpłatny. Jest tez malutka kafejka z bardzo dobrą kawą. Bardzo polecam.”
“Polecam! Panie w bibliotece zawsze są miłe,chętnie doradzą czy pomogą. Chce się tam wracać.”
“Duża, zadbana biblioteka. Panie bardzo miłe i pomocne. Świetny kącik dla dzieci z zabawkami, stolikami, siedziskiem. Duży wybór gier! Kochamy tam przychodzić z dziećmi. Jedyny minus to lokalizacja na piętrze i trzeba zostawić na dole wózek. Mimo to zawsze chętnie tam idziemy!”
“Super miejsce dla kazdego czytajacego. Polecam.”
“Moja ukochana biblioteka od 27 lat, klimatyczne miejsce, bogaty księgozbiór i najwspanialsze jakie znam panie bibliotekarki.”
“Fajne miejsce. Bardzo dobre jedzenie i świetni nauczyciele”
“Sympatyczny personel i zawsze dużo wolnego miejsca na lekturę czy naukę. Położenie daleko od centrum - cóż, tego się nie przeskoczy.”
“Kocham biblioteki tylko życia braknie żeby to wszystko przeczytać.”
“Polecam, zawsze bezproblemowo;)”
“Świetny przemyślany ksiegozbior szybla obsluga ksiazki zadbane czyste super bibliotekarze”
“nie gryzą jak odda się książkę po terminie”
“Mało ludzi, dobra atmosfera do nauki.”
“Super pomocna Pani, bardzo duży wybór książek. Polecamy!”
“Wspaniała biblioteka, prowadzona z radością i zaangażowaniem. Pani Ula jest niezwykle kompetentną, zawsze uśmiechniętą i pomocną osobą - widać, że praca jest jej pasją. Wybór książek jest przemyślany, zawsze można liczyć na nowości. Dodatkowym walorem tego miejsca jest szeroki wachlarz warsztatów oraz gier terenowych. Polecam;-)”
“Super biblioteka! W poblizu jest bardzo mily skwer w ktorym mozna przysiasc z wypozyczona ksiazka na jednej z wielu laweczek. Panie z obslugi sa bardzo mile, a sam system biblioteczny, ktory dziala on line tez jest swietny. Nie ma co kupowac nowych ksiazek, skoro mozna je poprostu wypozyczyc. Polecam bardzo.”
“Bardzo miłe i zaangażowane panie (zwłaszcza w dziale dziecięcym). Kiedy poproszę o polecenie czegoś nowego dla moich dzieci, zawsze proponują coś ciekawego (i najczęściej trafionego :) ). Brakuje mi tu trochę przestrzeni do zabawy dla dzieci z dostępem do księgozbioru (uważam, że to wspiera budowanie relacji z czytaniem i książkami), ale doceniam bogaty księgozbiór i bliskość do mojego miejsca zamieszkania. No a na leżenie wśród książek po prostu jeżdżę do innej biblioteki ;)”
“W strefie dla dzieci opsługuje bardzo fajna i miła pani żałuje że ta biblioteka nie jest bliżej mnie”
“Miła obsługa, dawno nie bylem, ale zawsze dobrze wspominam wypożyczenie tu całej sagi "Zwiadowcy" i "Baśniobór" bogaty księgozbiór. Kilka miesięcy temu gdy chciałem oddać książki okazało sie że tylko rocznik 2015 jest przyjmowany, ale na szczęście pani bibliotekarka w bardzo miły sposób poinformowała że muszę jechać do głównej krakowskiej biblioteki, aby oddać wszystkie książki”
“Szanowni Państwo, Chciałbym serdecznie podziękować Pani Kierownik Joannie Pekala oraz całemu zespołowi Biblioteki Filia 49 przy os.Tysiaclecia 42 w Krakowie za ogromną pomoc i życzliwość. Dzięki możliwości korzystania z komputera w celach ćwiczenia mowy, która jest dla mnie wyzwaniem ze względu na niepełnosprawność w mówieniu, bardzo wiele się nauczyłem i jestem za to niezmiernie wdzięczny. Dziękuję również wszystkim pracownikom, którzy poświęcili swój czas, pomagając mi w razie jakichkolwiek problemów z logowaniem czy innymi kwestiami. Atmosfera w bibliotece jest naprawdę wyjątkowo przyjemna i sprawia, że chętnie tam wracam każdego roku, gdy przebywam na dłuższych wakacjach w Polsce. Z wyrazami szacunku, Adam Sosin Długoletni pracownik University of Toronto, Canada”
“Dobra biblioteka, spory wybór książek, zdarza się że jakiegoś potrzebnego tytułu nie ma ale wystarczy zgłosić propozycję zakupu danej książki przez bibliotekę.”
“Mnóstwo wyrozumiałych i po prostu ludzkich nauczycieli. Świetni ludzie - w szkole ciągle coś się dzieje, ciągle ktoś wychodzi z inicjatywą. Wrażliwi, przenikliwi i mądrzy. Atmosfera, którą to stwarza, jest chyba największym atutem szkoły. Pyszne jedzenie w sklepiku ;) I super ciekawe zajęcia pozalekcyjne: od English Drama, przez kółka chemiczne, po debaty oksfordzkie. Rozwój zależy od Ciebie, ale jest to miejsce, w którym nauczysz się czegoś nowego - zarówno w dziedzinie, która Cię interesuje, o różnych wydarzeniach, w których być może zechcesz wziąć udział, jak i po prostu o życiu.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Sporo książek dla dzieci. Dobry dojazd tramwajem i rowerem (są stojaki). Biblioteka zlokalizowana na piętrze starego budynku handlowego - trzeba się wdrapać po schodach (nie widziałam windy) więc niestety miejsce raczej niedostępne dla części osób.”
“Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy uniwersytet w Krakowie. Super wykładowcy, duża dawka solidnej wiedzy”
“Bardzo miłe i serdeczne Panie, naprawdę duży wybór książek, każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Moje doświadczenia jako studenta zagranicznego były doskonałe, świetna nauka i ogólnie rzecz biorąc, świetne i pozytywne doświadczenie.”
“Bardzo smaczne dania Miła obsługa I fajna promocja związana z 2+1 cocktaile Fajna sprawa związana z tym że łatwo się skomunikować z personelem przez kod QR na stole dostępnym można dać tipy zamawiając z menu oraz wyszywać obsługę”