Przegląd katalogu
- 81 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 81 wyników
Przeglądaj beauty salon w Skawinie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 81 wyników w Skawinie, Małopolskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 2,914 opinii i ocen.
“Pani Kinga zrobiła mi dziś piękny baleyage – pełen profesjonalizm, dokładność i przemiła atmosfera. Polecam z całego serca! ❤️”
“Konrad perfekcyjnie ogarnął moje kręcone włosy i wytłumaczył krok po kroku, jak się nimi zajmować. Zero stresu, pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i super atmosfera. Najlepsze doświadczenie ever!”
“Natalia robi świetną robotę! Pomimo moich trudnych paznokci zawsze wychodzę zadowolona - wykonanie zawsze 10/10 :) serdecznie polecam. :)”
“Gorąco polecam! Profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Sabinka wspaniale dba o swoje klientki i zawsze znajdzie dla nich czas❤️☺️ Rzęski są piękne a efekt naturalny.”
“Wyśmienicie! Byłem w wielu salonach, u wielu barberów, zawsze usługa była wykonana dobrze, a najczęściej bardzo dobrze. Tym razem jednak, będąc pierwszy raz w Ale Jazz Barber Shop u Marty zobaczyłem prawdziwy kunszt. Jeśli wcześniej miałem usługę na bardzo dobrym poziomie, to Marta zrobiła to po prostu po mistrzowsku. Dbałość o detale, precyzja, dopracowanie szczegółów - zaskoczyła mnie bardzo. Nigdy nikt wcześniej nie odpicował mi tak facjaty. Chylę czoła, pozdrawiam i na pewno do zobaczenia za jakiś czas :)”
“Najlepszy Salon fryzjerski w jakim kiedykolwiek byłem. Polecam.”
“W Hunter Barber Shop w Skawinie, byłem dzisiaj pierwszy raz, trochę przez przypadek. Mogę powiedzieć, że po 4 latach noszenia brody, w końcu znalazłem idealnego Barbera. Szczerze polecam! Dla Mnie wybitnie. Będę tam wracał.”
“super! pełen profesjonalizm, wysoka jakość, uprzejmość, wszystko na najwyższym poziomie i za świetną cenę”
“Muszę powiedzieć że studio BezTabu jest najlepsze. Cudowne wykonanie, trwałość, higiena pracy, szybkość pracy - ogromny kunszt. Znakomite materiały!!! Cieszę się że Panią znalazłam tak szybko i trafiłam aż tak niewyobrażalnie dobrze. Polecam!! Paznokcie również cudo”
“Rewelacja. Przepiękne miejsce, totalny relax. Miałam masaż gorącymi kamieniami. Cudowne doznanie.”
“Panie w tym gabinecie są bardzo sympatyczne i przemiłe . Potrafią stworzyć ciepłą i rozluźniającą atmosferę. Szczególnie chcę podziękować Pani Emilii, która włożyła ogrom pracy aby moje dłonie wreszcie stały się moją wizytówką. Jest bardzo profesjonalną i życzliwą osobą. Polecam !”
“Mistrzowskie cięcie włosy i broda profesjonalnie wykonane, ekstra klimat, wkońcu salon godny polecenia !!!”
“Po kilku wizytach w salonie postanowiłam (w końcu) wystawić opinię. Odwiedziałam salon juz 4 razy. Za każdym razem obsługiwał mnie pan Konrad. Nie ukrywam, że nie jestem specjalnie łatwą klientką, mam pewne wymagania, które można potraktować w kategorii ,, widzimisię" czego nie ukrywam. Moje wizyty polegały głównie na skracaniu oraz koloryzacji. Pan Konrad przycinał włosy ,,tylko ile trzeba" co mi odpowiadało, ponieważ nie przepadam za przesadnym obcinaniem na krótko. Co do koloryzacji jestem bardzo zadowolona, gdyż zastosowano produkty najwyższej jakości tak, by nie zniszczyć włosów, a sam efekt końcowy bardzo mnie zadowolil, był zgodny z obecnymi trendami oraz przede wszystkim z moimi osobistymi preferencjami co jest moim zdaniem najważniejsze. Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić salon jak i Pana fryzjera Konrada.”
“Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjerskich w salonie. Korzystam od wielu lat i zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę z fachowym doradztwem. Obecnie również korzystam z usług kosmetycznych, które są również na wysokim poziomie. Jest czysto i przyjemnie. Atmosfera zachęca do wizyt.”
“Panie sympatyczne i pomocne. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam!”
“Korzystam z usług w gabinecie u pani Ali. Zawsze jestem bardzo zadowolona. Manicure zrobiony przez panią Ale, zawsze jest piękny, wykonany perfekcyjnie. W gabinecie panuje przemiła atmosfera. Polecam z całego serca ♥️”
“Miła i profesjonalna obsługa. Usługa "manicure hybrydowy z nadbudową" oraz "pedicure hybrydowy" wykonywana starannie i z zbałością o szczegóły. Szeroki wybór kolorów i propozycji zdobień. Efekt zawsze spełnia oczekiwania i długo się utrzymuje. Gorąco polecam!”
“Korzystaliśmy z usługi przekłuwania uszu od samego początku tj. kontaktu telefonicznego aż po wykonanie usługi wszystko przebiegało w jak najlepszym porządku, pani która się tym zajmuje bardo sympatyczna pomocna i profesjonalna w samo miejsce czyste i zadbane polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu.A juz ostatnią koloryzacja przyciągnęłam uwagę nie jednej osoby. Polecam”
“Profesjonalnie i miło, jestem zadowolona z usługi i wdzięczna za fachowe porady dotyczące pielęgnacji moich włosów ☺”
“Praktykantka w blond włosach bardzo profesjonalnie podejscie do klienta, bardzo dobra pielęgnacja głowy przed strzyżeniem, komunikatywna pod względem temperatury wody oraz innych czynności. Polecam z calego serduszka Anetka.”
“Świetny barber, barberka Klaudia wykonuje niesamowitą pracę zachowując przy tym profesjonalizm wraz z kontaktem z klientem i poczuciem humoru. Chodzę tu regularnie i nigdy się nie zawiodłem klimatem oraz efektem finalnym”
“Świetne miejsce. Pełen profesjonalizm, bardziej profesjonalny dobór fryzury z uzasadnieniem. Świetne kosmetyki do pielęgnacji. Innym razem idąc na strzyżenie dzieciece otrzymaliśmy fantastyczną usługę. Super Podejście do dzieci. Polecam”
“Profesjonalizm i mega miła atmosfera.....co wiecej dodać? Gorąco polecam!”
“Gorąco polecam, idealna fryzura za każdym razem.”
“Byłem na dwóch wizytach u praktykanta Jakuba. Jakub zapytał się mnie czy mam jakiś pomysł na włosy po czym razem uzgodniliśmy mi jaka fryzura jest dla mnie najlepsza. Jestem bardzo zadowolony z wizyty wyszedłem z uśmiechem na twarzy naprawdę polecam salon i Jakuba.”
“Przemiła Pani Maria pełen profesjonalizm!!!!!Paznokcie są przecudne!!!!Polecam”
“dobry fachowiec, zawsze podpowie jak najlepiej bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu. Przyjemny atomfser w salonie piękności.”
“Obsługa klienta jest niesamowita. Zostajesz powitany przez personel, zaproponowano ci coś do picia, ale to nic w porównaniu z efektami pracy dziewczyn. Zrobiłam sobie paznokcie i byłam bardzo zadowolona z efektu. Stosunek ceny do wartości naprawdę warto spróbować odwiedzić to miejsce. szczerze polecam.”