Przegląd katalogu
- 89 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 89 wyników
Przeglądaj beauty salon w Oświęcimie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 89 wyników w Oświęcimie, Małopolskie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 7,872 opinii i ocen.
“Super miejsce, ze względu na moją pracę i brak możliwości wcześniejszego umówienia wizyty zawsze znajdą dla mnie tzw okienko. Szybko, sprawnie i profesjonalnie, serdecznie polecam”
“Z całego serca polecam ten salon!! Fryzjerka dokładnie wysłuchała moich oczekiwań i doradziła, co będzie najlepiej pasować. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania – piękna fryzura, super cięcie i stylizacja. Bardzo mi się podoba. Na pewno wrócę!”
“Piękne włosy,super koloryzacja Pozdrawiam Serdecznie :-)”
“Od kilku lat regularnie wraz z bratem odwiedzam ten salon fryzjerski i zawsze jesteśmy tak samo zadowoleni. Miła obsługa, świetny stosunek ceny do jakości usługi. POLECAM. Serdecznie przy tym pozdrawiam wszystkie Panie, które zawsze z ponadprzeciętną starannością dbają o moje kudły :)”
“Trafiłam tutaj przypadkiem - dostałam w prezencie bon na masaż gorącymi kamieniami. Był to pierwszy masaż na jakim byłam. Pani Kinga zadbała o to, żebym czuła się komfortowo przez caly czas. Wyszłam bardzo zadowolona. Polecam.”
“Paznokcie piękne i trwałe, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Usługa na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam”
“Wspaniała fryzurka dla córki na półmetek gorąco polecam!”
“Absolutnie Fenomenalnie a Kama to totalna szefowa i polecam ich z całego serca!”
“Ja byłam tam nie raz i bardzo polecam. Szczególnie jest to dobre miejsce do spotkań rodzinnych. Moja opinia dotyczy części restauracyjnej.”
“Świetne solarium, lampy, rewelacyjna obsługa dziewczyny zawsze uśmiechnięte, wychodzę naładowany pozytywną energią i cyklicznie wracam”
“Manicure hybrydowy wykonany przez Panią Oleksandrę na bardzo wysokim poziomie! Bardzo dokładne i profesjonalne wykonanie, polecam :)”
“Serdecznie polecamy Panią Dorotę, partner był u wielu fryzjerów i nigdy nie wyszedł tak zadowolony z obcięcia jak tu”
“Pani Gabrysia wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Szukasz dobrego fryzjera w zakresie strzyżenia, modelowania i koloryzacji to gorąco polecam.”
“Polecam serdecznie Pani Ola z pełnym profesjonalizmem superowo strzyżę i stylizuje fryzurę ale nie tylko super przycięła zarost proporcjonalnie do fryzury i jestem MEGA zadowolony napewno odwiedzę jeszcze ten zakład fryzjerski !!! Pan który się często śmiał jak przycinała pani brodę”
“Miła obsługa , paznokcie bardzo ładnie wykonane . Ogólnie jestem bardzo zadowolona :)”
“Niesamowita atmosfera, podejście do klienta, bardzo duża wiedza. Osoba z która można na każdy temat porozmawiać. Ceny nie są z kosmosu. Najlepsze studio w Oświęcimiu i z czystym sumieniem polecam każdemu ! Przemo ”
“Marta jest super. Bardzo ładny salon, dobre produkty. Polecam 100%”
“Korzystam z usług Klaudii od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona z salonu. Klaudia doradzi , dobierze odpowiedni kolor i świetnie zadba o włosy. Polecam !”
“Bardzo dobra restauracja (w Oświęcimiu jest w czym wybierać). Restauracja składa się z lokalu głównego oraz poziomu -1. W lecie na zewnątrz jest sporo stolików, oraz dostępne są jeszcze dwie sale na zorganizowane okazje. Bardzo sympatyczna obsługa sali. W mojej ocenie posiada dobre jedzenie, mam zawsze swoich faworytów tutaj. Na pewno mi ciężko przejść obojętnie w menu obok tatara. Pyszne też są pizze. Duzy plus za menu walentynkowe w tym roku, było naprawdę pysze oraz atrakcyjne cenowo. Dodatkowym atutem są godziny otwarcia, ta restauracja jest najdłużej otwarta w Oświęcimiu co też może być czynnikiem decydującym o wyborze.”
Jagoda Słomka - wizaż / stylizacja brwi i rzęs to salon kosmetyczny w Oświęcim, który stawia na jakość usług i komfort odwiedzających. Zakład oferuje zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb klientek i klientów.
“Przebijanie uszkow polecam☺️ Pani kosmetyczka bardzo miła. Odrazu się tam fajnie poczułam.”
“Profesjonalna obsługa ,przesympatyczna Pani Iza .Polecam .”
“Piękny blond w wykonaniu pani Kingi. Przemiła atmosfera. Polecam!”
“Polecam ten salon, wykonywałam kilka zabiegów i jestem ogromnie zadowlona. Obsługa bardzo profesjonalna, zarówno makijaż jak i zabiegi medycyny estetycznej są na najwyższym poziomie. A ceny równiez są bardzo przystępne.”
“Pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam!”
“Polecam ten salon bardzo miłe panie I robią zajebiste fryzury miła atmosfera i pośmiać się też można”
“Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Polecam serdecznie!”