Przegląd katalogu
- 80 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 80 wyników
Przeglądaj beauty salon w Bochniie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 80 wyników w Bochniie, Małopolskie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 5,073 opinii i ocen.
“Polecam ,pani Kasia wykonuje swoją pracę profesjonalnie,jest delikatna,miałam problem z wrastającym paznokciem ,po wykonaniu zabiegu przez panią Kasię problem minął, bardzo miła osoba,polecam dla osób starszych jak również dla dzieci,podejście pani Kasi i wykonanie zabiegu jest profesjonalne,”
“Świetne miejsce na mapie Bochni. Bardzo polecam zarówno masaże jak i zabiegi kosmetyczne. Wszystko na najwyższym poziomie. Korzystałam niejednokrotnie i zawsze byłam zadowolona. Anita szczegółowo opowiada o każdym zabiegu oraz o pielęgnacji po, a zabiegi wykonuje dokładnie i precyzyjnie dzięki czemu za każdym razem czułam się zaopiekowana i zawsze uzyskiwałam pożądany efekt.”
“Serdecznie polecam to miejsce, super atmosfera i profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z wizyty❤️”
“Chodzimy z całą rodziną od lat, polecam każdemu! Pani Gosia bardzo profesjonalna i sympatyczna.”
“Zawsze profesjonalnie i swietna atmosfera. Godziny otwarcia pozwolą skorzystać każdemu. Polecam.”
“Fantastyczne miejsce na paznokciowej mapie Bochni. Profesjonalne, sterylne wykonanie a efekty wprost przeprzepiękne i dodatkowo trwałe. Dodatkowym plusem jest przyjemne relaksujące wnętrze.”
“Po prostu petarda! Włosy cięte perfekcyjnie, dokładnie tak jak chciałem. Super atmosfera, fryzjerka zna się na rzeczy i widać, że robi to z pasją. Na pewno wrócę !”
“Korzystałam Z Ani usług kiedy mieszkała w UK. Była pierwsza osoba której zaufałam w 100%. A nie łatwo mnie przekonać do zabiegów na twarz . Jej profesjonalizm,wiedza i empatyczność przekonały mnie do niej. Ania naprawdę zna się na tym co robi. Najczęściej korzystałam z zabiegów mezoterapii po ktorych moja skóra odzyskala swój blask jak i również makijaż permanentny brwi wykonany przez Anie. Nie wazne jaki zabieg Ania robi cZuje się prZe nią zaopikwowana w 100%prEd jak i po zabiegu. Polecam z całego serducha.”
“Jestem pacjentem Pani Doktor od dwóch lat. Miałem problem z zaciskaniem zębów i trafiłem tu skierowany przez stomatologa na toksynę botulinowa. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu- przestałem zgrzytać zębami i niszczyć sobie szkliwo. Polecam serdecznie Panią Doktor.”
“Bardzo profesjonalne podejście i świetne wyczucie stylu. Każda wizyta kończy się idealną fryzurą i pełnym zadowoleniem. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrego barbera.”
“Cudowne miejsce i jeszcze cudowniejsza osoba! Pani Faustyna ma złote ręce i wielkie serce. Każda wizyta to chwila relaksu i przyjemności a efekty zawsze zachwycają. Widać, że roni to z pasją i troską o klienta. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu w miłej, spokojnej atmosferze.”
“Miejsce jest super bardzo dobrze tną włosy pani Justyna jest bardzo miła i zawsze ma uśmiech na twarzy”
“To była już moja druga wizyta u Patrycji. Sympatyczna i przede wszystkim profesjonalna osoba, lubiąca to czym się zajmuje. Efekty super, więc polecam serdecznie.”
“Pełen profesjonalizm, atmosfera cudowna, usługa wykonana na 100%. Jestem mega zadowolona z włosów. Byłam tam drugi raz na keratynowym prostowaniu na pewno tam wrócę. Pani Zuzia to mistrzyni! ❤️ Polecam!!”
“Jestem naprawdę zadowolona z wizyty. Miła obsługa, czysto i przyjemnie, a manicure został wykonany starannie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Warto tu zajrzeć.”
“Polecam kosmetyczkę Kasię,profesjonalna obsługa i miła atmosfera,ceny bardzo przystępne i nawet rower można zostawić w środku”
“Świetne miejsce! Obsługa na najwyższym poziomie – mega miła i profesjonalna. Barberzy znają się na rzeczy. Do tego super lokalizacja, łatwo trafić i przyjemna atmosfera w środku. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrego barbera!”
“Jestem niezmiernie zadowolony z mojej ostatniej wizyty! Obsługa była niezwykle profesjonalna, a Szymon wykazał się doskonałym doradztwem, wskazując idealne rozwiązania dla mnie. Atmosfera była przyjemna, a efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam ten salon wszystkim!”
“Bardzo miła obsługa przez szefowa jestem mega zadowolony . Już następna wizyta umówiona polecam gorąco pozdrawiam wszystkie panie ta z za Biórków tez pozdrawiam.”
“Cudowny masaż kobido i bardzo miła obsługa ❤️ Polecam !”
“Jako osoba, która ogromną wagę przywiązuje do detali i perfekcji wykonania, z czystym sumieniem polecam artystę Krzemienia - precyzja, wyczucie estetyki i niesamowita dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół i do tego świetna atmosfera, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Serdecznie polecam! ♥️”
“Byłam dziś na odnowie po 14 latach, pani Marzenka zrobiła mi tego samego motyla tyle że w 3D, jestem mega zadowolona, polecam to studio”
“Super studio :) Piękny kolor na włosach i cięcie, miła atmosfera :)”
“Super ścięte włosy Pani Dorota się dopytywała i wiedziała o co mi chodzi od początku, jestem zadowolona efektem końcowym.”
“Lubię, gdy w salonie jest nie tylko estetycznie, ale również bezpiecznie – i w @salonkreatywnefryzjerstwo właśnie tak się czuję. To miejsce, w którym panuje profesjonalizm, a jakość usług i produktów stoi na naprawdę wysokim poziomie. Właścicielka nie tylko dba o moje włosy, ale też nieustannie inwestuje w rozwój salonu i swoje umiejętności, co bardzo doceniam. Widać, że zależy jej na każdym detalu – wychodzę z zadbanymi włosami i poczuciem, że jestem w dobrych rękach”
“Mieliśmy przyjemność zorganizować nasze wesele w Gospodzie nad Rabą i z całego serca możemy polecić to miejsce! Od samego początku współpraca przebiegała bezproblemowo i z ogromnym zaangażowaniem. Kontakt z Panią Menedżer był wzorowy – zawsze dostępna, pomocna, cierpliwa i otwarta na nasze pomysły. Dzięki jej sugestiom cały dzień przebiegł wspaniale. Obsługa wesela spisała się na medal – uśmiechnięci, życzliwi i zawsze w gotowości, by pomóc gościom. Jedzenie było przepyszne, porcje obfite, a sala przygotowana z wielką dbałością o szczegóły. Na szczególne uznanie zasługuje też personel restauracji i hotelu, który przez cały weekend był niezwykle uprzejmy i życzliwy – zarówno wobec nas, jak i naszych gości. To miejsce tworzą ludzie z pasją i sercem – Gospoda nad Rabą to gwarancja wspaniałej atmosfery i profesjonalizmu.”
“Polecam , idealne miejsce na odpoczynek i rehabilitację .Wszyscy bardzo mili i pomocni .Pozdrawiam.”
“Odwiedziłam salon przez polecenie innej osoby i osobiście polecam z całego serduszka! Wiktoria potrafi nauczyć każdego ! Jest cudowną osobą polecam ❤️”