Coccodrillo
“Polecam serdecznie sklep. Ubranka fajnej jakosci. Obsluga sklepu bardzo sympatyczna :)”
Znaleziono 8 wyników
“Polecam serdecznie sklep. Ubranka fajnej jakosci. Obsluga sklepu bardzo sympatyczna :)”
“Sklep bardzo fajny natomiast pani kasjerka około 17:00 z przesadną uprzejmością wydałab mi 6 zl reszty po 0,10 gr kończyła pracę na kasie i kto będzie rozliczał kasetkę tyle bilonu to lepiej klientowi wydac wszystko masakra ...szkoda ze się spieszyłam ...natomiast kasjerka powinna zmienić pracę ...polecam magazyny brak kontaktu z klientem ...”
“Zakupy robiłam pierwszy ale na pewno nie ostatni raz! Super jakość, dobre ceny i szybkość realizacji zamówienia!”
“Dobrze zaopatrzony sklep, super promocje i miła obsługa.”
“Wspaniałe podejście do klienta, Pani pomogła wszystko dopasować na prezent, nie ma problemu ze zwrotem, serdecznie polecam.”
“Bardzo dobre jakościowo ubranka, duży wybór, miła obsługa. Polecam serdecznie.”