Aroi Thai Restaurant
“Makaron Pad Thai z kurczakiem za 35 zł, bardzo smaczny i porcja taka że można się najeść. Generalnie moje smaki więc mogę być mało obiektywny, ale naprawdę bardzo smaczny, na pewno lepsza opcja niż kebab. Obsługa jest bardzo miła, lokal czysty. Jak dla mnie wszystko gra. Dobra opcja na szybki lanczyk w przerwie od pracy. Trochę ciężko z parkowaniem.”