Przegląd katalogu
- 1,351 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 25% Ze zdjęciami
Znaleziono 1351 wyników
Przeglądaj parking w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,351 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 236,247 opinii i ocen.
“Parking jak to parking. Równa powierzchnia i sportu miejsca.”
“Tu na razie jest ściernisko....... Trwa rewitalizacja całego obiektu. Powstaje duży parking wraz z miejscem na odpoczynek, będą ławeczki, możliwe że i miejsca na ognisko. Będzie pięknie.”
“Świetne miejsce dla dzieciaków na popluskanie się w czystej wodzie nawet jest kawałek piaszczystej plaży i cudny kamienny grill oraz duży parking z altankami”
“Super Parking w uczciwej cenie. Jedyny minus to brak Prysznica.”
“Majówka 2024. 9.30 rano i zaskoczenie: bardzo dużo wolnych miejsc na darmowym parkingu. Dla spóźnialskich 50m obok jest płatny parking - 10zł za samochód.”
“Miła atmosfera, można fajnie wypocząć”
“Zamek nie za duży ale wart odwiedzenia. Od drugiej strony zejście ciekawą ścieżką prowadzącą do parkingu. Pyszne lody rzemieślnicze i duże porcje”
“Tu zawsze zaczynam bieg. O 7 rano nie ma nikogo - przecietam poranne szlaki.”
“jedna z lepszych kawiarni w Kielcach! super klimat, piękne dekoracje, pyszne ciasta i tak samo kawa, bardzo miła i przyjazna obsługa ❤️❤️ wszystko na najwyższym poziomie, aż chce się przyjść ponownie!”
“Świetne miejsce na odpoczynek podczas podróży”
“Przepiękne miejsce. Ma swój klimat i urok. Cudowne miejsce dla kuracjuszy i nie tylko na spacery i podziwianie przyrody. Polecam.”
“Fajne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi;) dużo drzew jest gdzie usiąść przy pięknym placu zabaw ;)”
“Super park dla osób majacych psy. Uwielbiam chodzić tam z moim Rocketem. Zawsze można kogoś spotkać a czas mija szybko. Z minusów to niestety altany. Fajne miejsce na piknik jednak powinien byc tam jakis monitoring. Jeden grill (ten na dole) jest juz lekko rozwalony. Piłkarzyki tez sie nie sprawdziły. Ogolnie jednak jest to jeden z ładniejszych parków w Kielcach”
“Świetne miejsce na chwilę relaksu w centrum miasta! Citi Park Źeromskiego to nowoczesna przestrzeń z zadbaną zielenią, ławkami i miejscami do odpoczynku. Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, krótki spacer czy odpoczynek w przerwie od codziennych obowiązków. Dużym plusem jest czystość i dobra organizacja przestrzeni. Polecam każdemu, kto szuka przyjemnego miejsca w Starachowicach!”
“Niesamowite darmowy parking przy atrakcji turystycznej super tak trzymać. Zadbany utwardzony z małą gastronomią i miejscem dla autokarów .”
“Duży parking. Są miejsca gdzie można coś zjeść i się napić. Dla rodzin z dziećmi, wycieczek rowerowych.”
“Super można spędzić czas na świeżym powietrzu”
“Fantastyczny bezpłatny parking z koszami na śmieci i WC położony przy głównej drodze po drugiej stronie do Dębu Bartek. Idealne miejsce żeby na chwilę przystanąć i odwiedzić naszego dębowego seniora drzew.”
“Cisza spokój i widok na jezioro”
“Parking bardzo blisko centrum. W weekend był bezpłatny.”
“Duży, darmowy parking. Bardzo blisko Rezerwatu Przyrody "Kadzielnia".”
“Zacznę od najważniejszego: dzieci zadowolone, wywściekane, wybiegane i wyskakane. Nikt o tym nie pisze, jeśli ktoś zamawia online bilet (albo nie zauważyłam) więc żeby nie stać potem pod recepcją i wściekać się przy tablecie to rejestrujcie i siebie i dzieci bo was to nie ominie. Od recepcji wchodzi się na szatnię. Tam szafki na kod. Ciasno, wąsko i jak się zejdą w jednym czasie do wyjścia np. Osoby opuszczające urodziny no to trza się przepychać. Mamy tu wielgachny małpi gaj, ścianki wspinaczkowe, park linowy, strefę malucha dla dzieci 0-3 lata, trampoliny, karuzele, zjeżdzalnie, wieże ze spiralną ślizgawką, miejsce do gry w nogę czy kosza. Takie materace co się w nie skacze jak kaskaderzy z dachu czy huśtawka co też po rozbujaniu się z nich skacze. Są też automaty ale wiadomo to dodatkowe dutki. Jest ristorante i sklepik gdzie można kupić coś do picia. Strefa dla rodzica nieco mała i trza dobrze trafić żeby usiąść. Jak ktoś jest zmarzluchem jak ja to radzę się ciepło ubrać i zabrać albo grube skarpety albo papcie. Moja skóra odczuwała ok 19 stopni ale termometru nie miałam;) czas można sprawdzić na czytniku na sali albo w recepcji jak ktoś np zgubił paragon. Urodziny odbywają się w salkach przy bawialni więc piniata i te sprawy wśród innych dzieci. W szatki są suszarki i toalety. Z atrakcji korzystają tylko dzieci chyba, że się wykupi dla siebie czas. Ogólnie polecamy.”
“Rynek w Busku Zdroju jakich wiele. Jest fontanienka niedziałająca zimą.”
“To jest super miejsce na spacerki całymi rodzinami dużo atrakcji dla małych i dużych dzieci oczywiście dla dorosłych też polecam sam korzystam .”
“Piękny park w środku miasta. Park zadbany, czysty, oczywiście nie pozbawiony lokalnego "folkloru". Jest to jeden z najstarszych parków w Polsce, położony u podnóża Wzgórza Zamkowego. Można w nim świetnie odpocząć. Można powiedzieć że do parku zawitała na dobre wiosna...”
“Extra plac dzieciaki i starsze osoby mają tam vo robic”
“Bardzo przyjemny i sporych rozmiarów park. Można miło spędzić czas z rodziną. Są atrakcje dla dzieci i młodzieży, dużo ławek, zadbana roślinność. Duży plus za plac zabaw dla osób z niepełnosprawnością.”