Klinika Urody Agnieszka Iwan
“Gorąco polecam zabiegi pielęgnacyjne w Klinice Urody Agnieszka Iwan wykonywane przez Panią Kasię. Zabieg przebiegł w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Pani Kasia jest osobą, która potrafi zadbać o klienta i dobrać odpowiedni zabieg. Z pewnością powrócę do Kliniki.”