Przegląd katalogu
- 71 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 71 wyników
Przeglądaj clinic w Jędrzejowie, Świętokrzyskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 71 wyników w Jędrzejowie, Świętokrzyskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 4,170 opinii i ocen.
“Decyzja o współpracy z NaturHouse z Panią Anita była najlepszą decyzją na życiu! Profesjonalna opieka dietetyka, przydatne konkretne porady, fajna atmosfera i bardzo dobre przepisy. Zawsze myślałam że redukcja w moim przypadku skończy się porażką , tak z Panią Anitą wiem że jest wszystko możliwe i są już ogromne efekty! Polecam serdecznie!!”
“Polecam, kompetentna, profesjonalna obsługa.”
“Świetna siłownia, czysta, zadbana i dobrze wyposażona. Byłem na treningu wprowadzającym z instruktorem Mateuszem posiada on niesamowitą wiedzę, trening był niezwykle przydatny ponieważ pan Mateusz otworzył mi oczy na wiele rzeczy przez co trening stał się przyjemniejszy i bardziej efektywny”
“Świetny specjalista. Po pierwszej wizycie czułem się jak nowo narodzony. Poszedłem po pomoc i ja otrzymałem. Polecam”
“Ogromny wybór produktów w przystępnych cenach. Często ciekawe promocje. W środku stoisko mięsne, sklep mięsny, piekarnia, kiosk, punkt lotto, bankomat. Wielki wybór piw, win i mocnych alkoholi. W środku znajduje się WC. Duży parking. Polecam”
“Bluza i koszulki po raz kolejny spełniły moje oczekiwania, dobrej jakości materiał, dopasowane i wygodne. Polecam!”
“Miła oraz sympatyczna obsługa. Polecam”
“Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z dobru usług specjalnie na moje potrzeby. Na pewno zostanę stałą klientką. Polecam❤”
“Polecam Pana Michała, osoba znającą się na rzeczy, wie co robi, człowiek z powołania na odpowiednim miejscu, zawsze uśmiechnięty i przygotowany. Za każdym razem będę polecał każdej osobie. Polecam gorąco.”
“Jestem mile zaskoczony profesjonalną obsługą. Nie wiedziałem, że wykonanie wkładek ortopedycznych wymga tak wielu, różnorakich badań ciała. Wg 80- cio latka obsługa na 5 z +.Polecam potrzebującym .”
“Bardzo dobry lekarz, doskonale wyposażony gabinet, miła obsługa. Tuż obok optyk z dobrymi cenami. Polecam.”
“Dziękuję Panu doktorowi Marcinowi Sikorze i pielęgniarkom z gabinetu zabiegowego w szpitalu, Paniom Joannie Zardzewiały i Małgorzacie Żabka za pełen profesjonalizm, empatię i opiekę nad moją mamą Jadwigą. "Uratowali" mojej mamie kciuk przed amputacją. Pan Doktor bardzo był zaangażowany i profesjonalny przez cały okres ciężkiego leczenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję.”
“Pani pobierająca krew przesympatyczna. Badanie wykonane szybko i bezboleśnie. Napewno wrócę.”
“Bardzo dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo dużą kulturę / co we współczesnym świecie nie jest niestety zbyt powszechne / podczas szczepienia mojej mamy w dniu 7 mają. Z takimi ludźmi chce się żyć . Dzięki”
“Bardzo dobry lekarz i konkretny w swojej dziedzinie zawodowej. Serdecznie polecam.”
“Niezwykła ulga po każdym spotkaniu z Panią Doktor. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Niezwykłe zainteresowanie pacjentem i zaangażowanie w każdą wizytę. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję i polecam Panią Doktor z całego serca.”
“Osoba ciepła, wrażliwa, kompetentna. Polecam.”
“Jestem zadowolona z wizyty u pana dr, empatia i profesjonalizm, dziękuję”
“Wspaniała Pani doktor, zawsze możemy na nią liczyć. Lekarz z powołania z trafnymi diagnozami. Polecam Panią doktor z całego serca.”
“Bardzo dobra specjalistka. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu oraz człowieka. Zdecydowanie polecam!”
“Świetne oferty i przemiła obsługa :) polecam”
“Apteka sieciowa, ceny sieciowe ale obsługa za to na profesjonalnym poziomie, kompetentna i miła”
“Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z badania. Profesjonalne podejście do pacjentek i miła, lekka atmosfera. Sprzęt medyczny na wysokim poziomie. Polecam”
“Profesjonalne podejście do pacjenta. Obsługa bardzo miła i pomocna, Pani Patrycja, która pobierała wymaz zrobiła badanie bardzo delikatnie i bezboleśnie. Serdecznie polecam to miejsce! :)”