Przegląd katalogu
- 442 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 442 wyników
Przeglądaj apteka w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 442 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 17,470 opinii i ocen.
“Super sieć!! Miałam problem z realizacją recepty na bardzo ważny dla mnie lek.Zostałam skierowana do in.apteki tej sieci,gdzie panie były niezwykle uprzejme.Lek wykupiłam w całości w odstępie kilku dni,bo panie sprowadziły dla mnie lek z in.apteki.Wyjątkowe podejście do pacjenta!Dziękuję bardzo i polecam in.pacjentom.”
“Wzorowa obsługa. Wzorowe wszystko. Nigdy nie wejdę już do innej apteki.”
“Uważam, że jedna z lepszych aptek w Kielcach. Bardzo lubię tu robić zakupy. Sprawna i mila obsługa, dzięki sporej ilości kas. Ceny konkurencyjne.”
“Szybka, miła obsługa. Tu znajdziesz od ręki to, co trudno dostać gdzie indziej.”
“Mimo swoich skromnych rozmiarów, apteka ma bardzo bogaty wybór asortymentu. Personel tutaj jest bardzo serdeczny i profesjonalny. Ich wiedza i umiejętności w zakresie doradztwa przy wyborze leków są na bardzo wysokim poziomie.”
“Bardzo miła obsługa w aptece, najniższe ceny na DOZ.PL w porównaniu ze wszystkimi aptekami w Kielcach! Polecam serdecznie !”
“Spory wybór i profesjonalna obsługa.”
“Co prawda bylem tylko kilka razy (zliczyć można na palcach jednej dłoni), lecz zawsze byłem miło obsługiwany. Jeszcze się nie spotkałem z jakimiś znaczącymi "wadami" obsługi. Milo i normalnie. Pozdrawiam.”
“Apteka na najwyższym poziomie. Obsługa zawsze życzliwa i profesjonalna, farmaceuci potrafią doradzić najlepsze rozwiązania. Klient jest tu naprawdę ważny. Zdecydowanie polecam.”
“Fobre zaopatrzenie i dobre ceny.”
“Fakt że ze Słonka mam do tej apteki spory kawałek ale jestem pewny że tam dostanę to czego potrzebuje a jak nie to panie miło poinformują gdzie mogę to dostać albo jak jest czas to zamówią.”
“Profesjonalne i życzliwe załatwianie spraw. Bardzo pomocny Pan Kierownik, pomaga załatwić trudno dostępne leki.”
“Blisko parking, czysto i przejrzyście. Panie skspedientki pomocne”
“Super galeria, mała a jest w niej wszystko co potrzeba i szewc i zoolog, spożywczy kaufland, budowlany, ccc, pepco, sinsay, kik, dealz, sowa, kebab,moda włoska, apteka i duży parking. Polecam.”
“Pani Ola dziś była bardzo pomocna! Dziękujemy bardzo. Proszę jej dać podwyżkę !!!”
“Bardzo dobrze zaopatrzona drogeria, miła obsługa. Gorzej z zaparkowaniem samochodu bo miejsc niewiele ale i tak często robię tu zakupy.”
“Miła obsługa klienta, duża wiedza na temat promocji”
“Obsługiwana byłam przez miłą Panią.”
“Wysokiej klasy obsługa klienta, pełen profesjonalizm w doradztwie, ogromny wybór w produktach farmacełtycznych. Polecam”
“Dzisiaj robiłam zakupy w tej apteceProfesjonalizm uczciwośćI kompetencja Pani magisterBardzo mnie zaskoczyły przemiła obsługa znajomość asortymentu oraz uczciwość i doradztwo perfekcyjne....Bardzo polecam..była godz 15 szkoda że nie zapytałam o imię...I że jestem przejazdem..bo była by to moja ulubiona apteka..Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.”
“Mgr. Martyna pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i zawsze pomocna.”
“FAJNA APEKA POLECAM WSZYSTKIM ANDRZEJ”
“Korzystam od lat. Miła i profesjonalna obsługa. Pomocna. Sama apteka klasyczna ale nawet gdy czegoś brakuje -na kolejny dzień można odebrać. Polecam:)”
“Apteka bardzo dobrze wyposażona, ceny bardzo przystępne, personel bardzo profesjonalny i bardzo pomocny. Bardzo polecam to miejsce, nie tylko w przypadku choroby! ❤️”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka.Bardzo miłe Panie sprzedające.”
“Świetna apteka! Profesjonalna i miła obsługa, zawsze chętna do pomocy. Leki dostępne od ręki, a ceny bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam!”
“To jest najlepsza apteka w Kielcach. Mógłbym czekać cały dzień w kolejce, żeby porozmawiać z panią Iwonka. Oczywiście można przy okazji załatwić zakup leków. Duży asortyment, niektóre panie niestety mało zadowolone. Ale ja zawsze czekam do Pani Iwonki. :)) Polecam!!!! Szczególnie Panią Iwonkę która całuję mocno, do zobaczenia w aptece”
“Jest ok. Miła obsługa, szybko schodzi kolejka, mają to co trzeba w przystępnych cenach”
“bardzo miła obsługa panie rewelacyjnie potrafią doradzić poprostu super”
“Bardzo miła obsługa i naprawdę duży asortyment”