Przegląd katalogu
- 57 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 57 wyników
Przeglądaj wycieczki w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 57 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 5,877 opinii i ocen.
“Polecam w 100%. Panowie idealnie dopasowali ofertę do oczekiwań. Atmosfera rewelacyjna. Na pewno zostaniemy stałymi klientami. Pozdrawiam”
“Małe, rodzinne biuro podróży prowadzone przez pasjonatów. Pierwszy raz wyjeżdżałam na wakacje z biura i zapewne nie ostatni. Doradztwo jak i przeprowadzenie przez cały proces wyjazdowy na wysokim poziomie, ale jednocześnie z dużą ilością humoru i uśmiechu. Dyspozycyjność i chętne udzielanie odpowiedzi na absolutnie każde pytanie również na plus! Bardzo udana współpraca z biurem - polecam! :) Wakacje Bułgaria 2021, wyjazd z Prima Holiday.”
“Byłam w Cieszynie. Przewodnik z ogromną wiedzą. Smaczny obiad w Dworku Cieszyńskim z dofinansowaniem z UM. Podróż z opowiadaną legendą. Pewnie wrócę do Cieszyna na kolejną.”
“DW BAJKA w Krynicy Zdrój to prawdziwa bajka. Czysto i przyjemnie, posiłki bardzo dobre- domowe i dużo. Do obiadu zawsze podawany jest deser. My mieliśmy dla 2 osób 2 pokoje+ łazienka, tv i internet. Cisza, śpiew ptaków ,odwiedziny saren i czego więcej trzeba aby przyjemnie spędzić urlop. Polecam wczasy w BAJCE.”
“Moja szkoła to miejsce, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a nauczyciele są zaangażowani i pomocni. Oferuje świetne możliwości rozwoju, ciekawe zajęcia i wspiera uczniów w osiąganiu sukcesów.”
“ekstra, pani agnieszka głupoty gada, bo to fajna super szkoła. Nikt nie jest bity, a nauczyciele są fajni i nie są starzy.”
“Zwierzęta wyglądają na zadbane.”
“Mogę z całego serca polecić te szkole. Wcześniej chodzili do niej moi synowie teraz do pierwszej klasy chodzi córka. Jak i chlopaki tak i ona są zachwyceni szkoła. Córka z uśmiechem idzie. Wychowawczyni to pedagog z powołania. Córka poprostu uwielbia Panią. Uczą się wielu rzeczy i na pewno ze szkoły dziecko wyjdzie z potężna wiedzą. Pani dyrektor zawsze miła i pomocna. Ja jako rodzic jestem w pełni zadowolona jak i z pedagogów tak też z poziomu nauki.”
“Fantastycznie spędzony czas na wyprawie USA Zachód zorganizowanej przez Shangrilę. Trasa bardzo ciekawa,zróżnicowana tematyczne , perfekcyjnie przygotowana logistyczne . Pilot Paweł bardzo profesjonalny, bardzo miły i pomocny. Polecam”
“Mega Super przewodnik, fajny plan wycieczki, mega miła atmosfera”
“Pani Justyna zawsze dobrze doradzi. Bardzo miła obsługa. Korzystałyśmy już parę razy z ofert polecanych przez p. Justynę. Chętnie wrócimy po nowe oferty w przyszłym roku. Polecam”
“Profesjonalnie przygotowana przez Biuro Podróży Geotour z Chorzowa i zrealizowana wycieczka do Chorwacji i Słowenii . Bardzo dobre zakwaterowanie w hotelach, sympatyczni kierowcy, fajny pilot - wszystko OK. Bardzo dziękujemy Panie Pawle”
“Dziękuję - wakacje tylko z biurem podróży Paweł. Tym razem Cypr Ajia Napa, przepiękny urlop i przepiękne miejsce. Cape Greco to idealne miejsce do snurkowania. Polecam również wycieczkę na turecką część do Famagusty i opuszczonego miasta Varosha.”
“Polecam Bawo . Miło fachowo zawsze zweryfikowane wycieczki w atrakcyjnych cenach. Opieka od poczatku do końca .”
“Kolejny raz korzystamy z usług Pana Grzegorza. Fachowa obsługa, staje zawsze po stronie klienta kiedy pojawia się jakiś problem. Reasumując, polecam.”
“Zamrzenica/ moja córka Asia l 16 obóz Pain - potyczki / super turnus bardzo zadowolona . Miejsce dziewicze polecam wszystkim szukającym ciszy a nie kramów i jarmarku. Ponieważ byłam osobiscie/transport dziecka/ moja ocena jest prawdziwa. Standart typowo turystyczny ale wszystko na wyciągnięcie ręki : las woda stołówka i pyszne jedzonko i tu porównuje do ośrodka np w Wiele no tam to smak ach....zostawmy to. Polecam jako rodzic i w imieniu Asi. Jedyne to uwaga bardziej dla rodziców nasze dzieci jadą tam szukać przygody a wychowawca jest jedyna osobą która może wprowadzać dyscypline. Niestety słyszałam że był jeden uczestnik który chyba próbował zamienić się rolami z wychowawcą no to chyba wyniósł z domu i brak szacunku do własnej mamy którą wyklinał na każdym kroku. Ale chcę miło zakończyć ocenę córka wybiera się w następne wakacje i od bagna..... po kajaki wszysto było bez zarzutów. Dziekujemy Asia i mama .”
“Zoo ciekawe i to co osobiście lubię że w tygodniu było mało ludzi i naprawdę spokojnie można podziwiać zwierzęta. Jest gdzie zjeść. Są czyste toalety więc z dzieckiem będzie łatwiej w przypadku jakiejś awarii. Wchodziłem boczna brama gdzie 200m dalej jest parking płatny 3pln za godzinę . Bilet normalny 26pln co uważam że jest bardzo przystępną ceną jeśli porównać atrakcje w zoo z przejazdem kolejka elką . Spokojny spacerek z małym dzieckiem zajął nam 5 godzin. Ogólnie czysto i po prostu fajnie.”
“Bardzo polecam z czystym sumieniem przedszkole, profesjonalne podejście do dzieci, córka chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Panie przemiłe.”
“Super miejsce, polecam każdemu rodzicowi. Można napić się kawy, kiedy dzieci się bawią. Duży wybór zabawek. W środku gra muzyczka. Można zjeść ciasteczko, popcorn, loda i wiele innych. Na zewnątrz ogródek z dmuchanym zamkiem i trampoliną. Polecam bardzo mocno nawet najmłodszym. Córeczka ma niecałe 2 latka i bawi się doskonale.”
“Pyszne jedzenie w bardzo przystępnych cenach. Zdecydowanie warto wpaść.”
“chłopaki nie tylko wiedzą co oferują ale potrafią doradzić. Znalazłem swoje biuro.”
“Polecam! Oferty znalezione pod konkretne potrzeby,świetnie doradzone,miła i profesjonalna obsługa.”
“Przytulny hotel - pałacyk w stylu glamour. Restauracja włoska z wybitnym jedzonkiem, bardzo miły manager sali. Przebywałam w pokoiku 1os ekonomicznym który był wystarczający. Podobał mi się wystrój pokoju ale również całego hotelu. Miła obsługa. Duży parking. Śniadanie bardzo smaczne. Zjadłam minuty po 7:00. Ktoś napisał że śniadanie skromne-ale o której jadł? Czy na prawdę nic nie było na blatach? Cisza, spokój - a środek miasta. Lokalizacja rewelacyjna.”
“Jako rodzice jestesmy bardzo zadowoleni , pani Dyrektor to osoba która w dzisiejszych czasach jest kimś więcej niż panią Dyrektor, to człowiek pełen empatii , miła , sympatyczna i zawsze znajdzie czas na rozmowę. Widać że dobro dzieci i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dzieciom ale również rodzicom aby spokojnie mogli wykonywać swoje obowiązki podczas pobytu dziecka dzieci w przedszkolu to coś co pani dyrektor stawia na 1 miejscu . Oczywiście cały personel zasługuje na uznanie od pań które odbierają nasze dzieci po panie które się naszymi dziećmi zajmują i uczą . Dziękujemy i życzymy Całej kadrze przedszkola Wszystkiego co najlepsze !!! Pozdrawiamy serdecznie!!!”
“Serdecznie polecamy Panią Natalię Kaczor! Właśnie wróciliśmy z wakacji które pomogła nam wybrać. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z wyjazdu i z pomocy Pani Natalii. Obsługa na najwyższym poziomie! ”
“chodziłem przez 5 lat, fajna szkoła, fajni nauczyciele”
“Kulturalna,szybka i miła obsługa czyli to czego oczekuje klient załatwiając swoją sprawę”
“Na początku myślałem, że trochę podejrzenie to miejsce ale potem zobaczyłem czerwonego i jestem na wakacjach ”