Lewiatan
“Zazwyczaj staram sie nie wpadać do sklepu ma chwilę przed zamknięciem, z obawy przed brakiem towaru po całym dniu.. Ale dzisiaj spotaklo mnie miłe zaskoczenie. Pełny warzywniak,pełne półki, a stoisko mięsne aż prosiło sie o zakupy. Wyeksponowany towar (szynki i kiełbasy), duży wybór prokojonego juz sera, widoczne cenówki, wszystko świeże. I najważniejsze przemiła obsługa, nikt nie patrzył na mnie wzorkiem kata za to, że wpadłem do sklepu na ostatnią chwilę. Pozdrawiam ekipę Lewiatana z drugiej zmiany ! I oby tak dalej, będę do Was często wracal ( ale obiecuje, ze nie chwilę przed zamknieciem).”