Przegląd katalogu
- 157 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 43% Ze zdjęciami
Znaleziono 157 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Zawierciu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 157 wyników w Zawierciu, Śląskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 5,594 opinii i ocen.
“POLECAM ! Sympatyczny, empatyczny specjalista o ogromnej wiedzy. Profesjonalizm w każdym calu . Dzięki niemu pierwszy raz w życiu osiągnęłam zamierzony cel jeśli chodzi o moją wagę. Dieta była bardzo smaczna i większość dań szybkich w przygotowaniu. Naprawdę jeszcze raz POLECAM !”
“Bardzo fachowy lekarz. Badanie zrobione na miejscu. Możliwość założenie holtera z czego skorzystałem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Doskonała diagnoza oby więcej takich lekarzy u nas w miasteczku było. Ładny gabinet blisko szpitala świetny dojazd. POLECAM”
“Absolutnie profesjonalna i rzetelna praca, a do tego bardzo miła i sympatyczna obsługa! Z przyjemnością podejmiemy z nimi współpracę ponownie.”
“Do pani Ani trafilam z wysilkowym nietrzymaniem moczu podczas ciazy. Borykalam sie juz z tym problemem po pierwszej ciazy. Teraz w drugiej ciazy juz wiedzialam ze bede potrzebowac pomocy jeszcze na etapie ciazy. Pani Ania na pierwszej wizycie szczegolowo zebrala caly wywiad i przedstawla cwiczenia MDM. Dodatkowo okazalo sie ze mogla mi pomoc na moje bole krzyzowe. Juz po pierwszej wizycie widzialam rezultaty. Obracanie sie na lozku w zaawansowanej ciazy nie bylo juz takie bolesne. Dodatkow pierwszy raz kozystalam z tape’ow ktore odciazyly mi odcinek krzyzowy. Na kolejnej wizycie pani Ania pokazala juz mi metody rozluzniania MDM przygotywujace do porodu. Bardzo szczegolowo poinstruowala co trzeba robic. Dodatkow znowu zadbala nad rozluznieniem czesci krzyzowej kregoslupa. Na trzeciej wizycie u pani Ania (jak widac bylam ogromnie zadowolona po kazdej wizycie skoro umawialam kolejne) pokazala mi jak radzic sobie z bolem krzyzowym podczas porodu oraz uratowala moj odcinek szyjny kregoslupa ktory od kilku dni powodowal ze bez lekow p. bolowych nie moglam funkcjonowac. Na kazdej z wizyt pani Ania zbierala wywiad o postepach w kuracji oraz dopytywala o dolegliwosciach. Trafnie rozpoznawala przyczyne problemow i je rozwiazywala. Pozwolila mi czuc sie jak na spotkaniu z najlepsza przylaciolka. Szczerze polecam pani Anie wszystkim kobieta, ktore planuja lub sa w ciazy, ktore juz sa po porodzie zarowno tym naturalnym jak i CC. Osoba z problemem z nietrzymaniem moczu. Osobiscie polecilam pania Ania wsrod mojej rodziny i przyjaciolek ktore wiem ze powinny sie do niej udac. Kobiety powinny korzystac z pomocy takich specjalistow jak pani Ania zamiast zyc i ukrywac swoje problemy, a juz tym bardziej aby nie zyly w bolu. Ciaza, mimo ze to duzy wysilek dla kobiecego ciala nie musi powodowac bolu i wstydu. Na pewno po porodzie wroce do pani Ani na kontrole. Goraco polecam kazdej kobiecie aby trafila do pani Ani i nie musiala wiecej sie przejmowac.”
“Polecam. Zawsze jest jakiś lekarz. Szybko i bez kolejek i zawsze uśmiechnięty personel.”
“Świetna wykwalifikowana osoba, pełna energii i świetnych rozwiązań. Bardzo polecam !”
“Dają super ubezpieczenia na samochody i świetne rozwiązania ubezpieczenia na mieszkania. Pan wszystko super wyjaśnią i obsługa po wizycie bardzo fajna, SMS z przypomnieniem nie nachalnie.”
“Bardzo cierpliwy i sympatyczny wspaniale prowadzi się z nim rozmowę”
“Dobra apteka, na plus długie godziny otwarcia.”
“Trening zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm ze strony trenera. Polecam wszystkim bo ja już się uzależniłem po dwóch treningach i zostaję :)”
“Serdecznie polecam rechabilitacje w Family Care. Moja córka (wczesniak) po przebytych rechabilitacjach (od początku urodzenia na NFZ) mając skończony rok nie potrafiła sama usiąść, raczkowac, obracać sie z boku na bok nie mowiac juz o samodzielnym chodzeniu. Gdy pierwszy raz udaliśmy sie do Pani Kamili poraz pierwszy poczulam ze trafiliśmy w dobre ręce, zostaliśmy zaopiekowani jak nigdy przedtem. Pani Kamila objeła nas profesjonalną terapią po której Laura w krotkim czasie zaczęła robić ogromne postępy. Wszystkie ćwiczenia ktore wykonywała z moją córka były mi dokladnie tłumaczone, jesli cos mnie nie pokoiło mogłam i dalej mogę liczyć na jej fachową pomoc. Od niedawna mamy rownież ćwiczenia na zmiane z Panią Oliwią ktora rowniez jest świetnym rechabilitantem z dużym doświadczeniem. Obydwie Panie maja świetne podejście do dzieci, nawet jesli dziecko ma gorszy dzien to i tak sa wstanie rozweselić malucha żeby wykonać jak najwięcej ćwiczeń z nim. Ćwiczenia nie nudzą dziecka , zawsze z uśmiechem wychodzimy z rechabilitacji. Serdecznie polecam!”
“Polecam bardzo serdecznie! profesjonalne usługi i bardzo miłe,rozmowne i uśmiechnięte Panie”
“Pani Endokrynolog przyjmuje w poniedziałki ale można się zapisywać cały tydzień od 13.30. Na USG wyszły mi małe guzki, lepiej mieć to pod kontrolą.”
“Kompetencja,wiedzą i najważniejsze rzetelność! O uprzejmości i kontakcie wzrokowym nie wspomnę. Brawo.”
“Super miłe panie, najlepsza apteka ❤️”
“Polecam tą firmę wypożyczyłem auto na wyjazd z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni tanio szybko pozdro panie Tomaszu i dla załogi jeszcze raz polecam dziękuję z góry”
“Za indywidualne podejście do każdej praktyki. Ciepło, miło, przepiękne kadzidła - wszystko otula mnie takim spokojem podczas praktyki, że jestem tam tu i teraz. Polecam każdemu wypróbować.”
“Chciałabym podziękować Pani Natalii Węglarczyk (logopeda) za pracę włożoną w rozwój mowy mojego dziecka. Sympatyczne podejście do dziecka i profesjonalizm złożyły się na piękny postęp mowy. Jestem bardzo wdzięczna i polecam!”
“Super dziewczyny wiedzą co robią. Zabiegi są przeprowadzane na wysokim poziomie z dbałością o zadowolenie klienta i dokładnością. Serdecznie polecam !!!”
“Miałem spore problemy z biodrem po intensywnym sezonie sportowym. Rehabilitacja przebiegała w przemyślany i dokładny sposób. Widać było, że specjalista ma doświadczenie i nie działa rutynowo. Dzięki regularnym spotkaniom i pracy własnej pod jego okiem wróciłem do pełnej sprawności szybciej, niż się spodziewałem.”
“Wizyta u osteopaty była świetnym doświadczeniem. Specjalista bardzo delikatnie i z dużą cierpliwością zajął się naszym niemowlęciem, dokładnie wyjaśniając każdy krok. Już po pierwszej konsultacji zauważyliśmy poprawę i większy komfort dziecka. Gorąco polecam!”
“Miła i profesjonalna obsługa, polecam panią Emilkę.”
“Super lekarz dwa kolana i żadnych problemów. Dziękuję Panie doktorze takich specjalistów nam brakuje.”
“Podziwiam organizację obslugi klienta. Kierowniczka sali sama podeszla do mnie i załatwila moją sprawę w kilka minut. Pomimo że ludzi było wielu nikt nie czekał. Jestem pod wrażeniem!”
“Miła obsługa, szeroki wybór asortymentu. Panie Farmaceutki chętnie doradzą i pomogą odpowiednie produkty.”