Przegląd katalogu
- 200 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 200 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Wodzisław Śląskich, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 200 wyników w Wodzisław Śląskich, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 9,054 opinii i ocen.
“Instytut urody Linno to strzał w dziesiątkę! Piling węglowy nie tylko rozświetlił i wygładził moją skórę, ale też pomógł mi wyleczyć trądzik. Efekty są rewelacyjne! Przemiła obsługa i cudowna atmosfera – z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi!”
“Sklep duży, sporo miejsca między alejkami. Czystość, przejrzystość sprawia że zakupy robi się niezwykle łatwo. Panie bardzo miłe, grzeczne i cierpliwe. Odpowiadają na wszystkie pytania klientów. Sklep bardzo dobrze zatowarowany. Zakupy robi się niezwykle przyjemnie widząc wszystkich tam uśmiechniętych. Polecam tą drogerię.”
“Uwielbiam tą aptekę. Panie kompetentne, potrafią świetnie doradzić. Bardzo miły personel, każdego wita z uśmiechem. Chce się tu przychodzić.”
“Serdecznie polecam wszystkim, którzy wahają się czy skorzystać z usług/pomocy Pani Olgi. Zarówno Pani Olga, jak również pozostałe Panie prowadzące terapię, to osoby z sercem na dłoni, ciepłe i empatyczne, jednocześnie bardzo kompetentne oraz posiadające ogromną wiedzę na temat terapii, które prowadzą. Moja córka jest tego najlepszym przykładem; przez pół roku (bez marudzenia za to z ogromną frajdą) uczęszczaliśmy na terapie metodą Tomatisa, zarówno efekty jak i całokształt prowadzonych zajęć zasługują na pochwałę i uznanie. Justyna”
“Po pół roku pracy na terapii A. Tomatisa u córki widać duży postęp. Kontakt z p.Olgą oraz jej pomoc i życzliwość jest nieceniona w terapii. Każde pytanie dogłębnie analizowane i każda wątpliwość jest skrupulatnie wyjaśniona. Polecam!”
“Byłam z synem na wyrwaniu zęba i korzenia,który pozostał po mleczaku. Syn bardzo bał się wizyty ale podejście ,wiedza Pana doktora i nowoczesny sprzęt sprawiły,że wizyta przebiegła rewelacyjnie. Duży plus za innowacyjny sposób znieczulenia. Syn boi się igieł a nawet nie poczuł kiedy ząb został znieczulony. Wyszedł z gabinetu z uśmiechem a po 4 dniach już wszystko się pięknie zagoiło. Polecamy z całego serducha”
“Naprawdę pomocna ekipa. Zawsze służy fachową opinią. Polecam dopytać szczegółów działania leków i ew. Dopytać o inne specyfiki. To apteka pasjonata a nie hurtownika.”
“Najlepsza apteka, jaką miałem okazję odwiedzić! Obsługa na najwyższym poziomie – magister Janeta to prawdziwy profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Zawsze służy pomocą, doradza z troską o pacjenta i robi to w sposób zrozumiały. Apteka jest doskonale zaopatrzona, a atmosfera tutaj jest wyjątkowo przyjazna. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka fachowej pomocy i świetnej obsługi!”
“Obsługa bardzo miła, zawsze dobrze doradzą ;) polecam”
“Polecam z całego serca. Doktor leczył mnie jako dziecko teraz leczę swojego syna. Lekarz rzeczowy, w bardzo jasny sposób tłumaczy.”
“Serdecznie polecam! Byłam na wizycie z 5-letnim Synem u Pana Doktora Tumułki. Profesjonalne podejście do dziecka, kontakt z pacjentem, życzliwość. Pan Doktor wszystko wyjaśnił, przedstawił plan leczenia. Wizyta o umówionej porze, bardzo miła Pani w recepcji. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękujemy za pomoc!”
“Przez ponad 1,5 roku męczyłem się z przepukliną pachwinową. W tym czasie miałem też trudności z kichaniem, kaszlaniem i nie byłem w stanie dźwigać jakichkolwiek przedmiotów, ani też nosić siatek i toreb z zakupami. Żona miała już serdecznie dość mojego stękania i umówiła mnie do Pana Doktora Marka Tumułki. Pełen obaw i również strachu zdecydowałem się na wizytę. Pan Doktor Tumułka okazał się niesamowitym facetem, człowiekiem, życzliwym i empatycznym. W dniu 20 grudnia 2023r. wykonał u mnie zabieg usunięcia tej przepukliny. 4 dni później byłem już w stanie samodzielnie prowadzić samochód. 8 dni po zabiegu zostały usunięte szwy. Rana pięknie się zagoiła, blizna jest ledwo widoczna. Po upływie 6 tygodni od zabiegu mogę bez żadnych problemów (dolegliwości) biegać, pływać, jeździć na rowerze i pogrywać w piłkę. ŻYĆ NIE UMIERAĆ. A wszystko dzięki profesjonalizmowi i kompetencji Pana Doktora Marka Tumułki, za co jestem Mu niezmiernie wdzięczny. Polecam Jego usługi zwłaszcza tym, którzy mają obawy i są niezdecydowani.”
“Bardzo miła obsługa jestem zadowolona pozdrawiam serdecznie miłe panie”
“Polecam ofertę gabinetu. Bardzo profesjonalne podejście psychoterapeuty do pacjęta.”
“Niesamowite podejście do pracy jak i do ludzi, nie spotkałem się z drugą taką osobą”
“Bardzo dobra apteka – szeroki wybór leków, miła i profesjonalna obsługa, a do tego przystępne ceny. Panie farmaceutki zawsze doradzą i cierpliwie wszystko tłumaczą. Ogromny plus za to, że apteka działa całą dobę, co już nieraz okazało się dla mnie ratunkiem. Warto też podkreślić, że to jedna z nielicznych aptek w okolicy, która podejmuje się wykonania leków recepturowych – i robi to naprawdę sprawnie. Polecam z czystym sumieniem!”
“Serdecznie polecam terapię dla osób uzależnionych od alkoholu. Wielokrotnie samemu próbowałem rzucić alkohol, ale zawsze z marnym skutkiem. Powroty do alkoholu zawsze były większe degradując mnie fizycznie i od środka. Szukając pomocy tutaj nie byłem nastawiony pozytywnie. Koniec końców 2 miesiące mijają bardzo szybko, a ja wychodzę zmotywowany i skutecznie nakierowany na życie w trzeźwości. Dziękuję wszystkim psychoterapeutom za cierpliwość, wiedzę i chęci w poskromieniu mojego charakteru i poczuciu własnego ja. Jeszcze raz serdecznie polecam.”
“Polecam z całego serduszka ❤️ Właśnie kończę 4letnia terapię. Podejmowałam próby u kilku psychoterapeutów i nigdzie nie było tak miło i przytulnie jak w Przystani. Zawsze czułam się tam jak w domu, zaopiekowana i rozumiana. Dzięki spotkaniom na grupie uświadomiłam sobie wiele mechanizmów które powodowały moje stany depresyjne. Dziś moje życie zmieniło się niedopoznania i cieszę się tym co mam. Nie jest już dla mnie problemem wyjście do obcych ludzi i spróbowanie czegoś nowego, co wcześniej było nie do przeskoczenia. Bardzo miło będę zawsze wspominać prowadzących, ich wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.”
“Najlepsza apteka, mają lek zawsze na stanie który muszę ciągle zamawiać w innych aptekach”
“Bardzo miła obsługa. Zawsze podpowiedzą doradzą. Super”
“Apteka działa jak należy. Dyżur nocny działa. Dobre podejście do klienta. P.S. Ubolewam, iż jest to najbliższa apteka działająca 24H, gdzie w całym Rybniku nie ma ani jednej pracującej w nocy,”
“Super obsługa oczywiście jeśli jesteś zdecydowany”
“Najlepszy ginekolog do którego chodzę już tyle lat , bardzo trudne 2 ciążę mi prowadził oraz leczył endometrioze . Bardzo polecam”
“Bardzo dziękuję pani Anicie "przywróciła do życia mój bark" rewelacyjna pani rechabilitantka.polecam”
“Wspaniałe miejsce, profesjonalne, holistyczne podejście do człowieka. Otrzymalam pomoc jakiej potrzebowałam.”