Przegląd katalogu
- 304 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 304 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Tarnowskich Górach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 304 wyników w Tarnowskich Górach, Śląskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 12,428 opinii i ocen.
“Pan doktor to profesjonalista i świetny fachowiec. Bardzo skrupulatnie podchodzi do swojej pracy co owocuje trafioną diagnozą.”
“Dokonuję zakupu już kolejny raz przede wszystkim z uwagi na wspaniałą kulturalną i fachową obsługę. Pełna perfekcja, konkretne doradztwo poparte ogromną wiedzą. Obsługa godna polecenia.”
“Jestem klientka od kilku lat i serdecznie polecam! Pazurki piekne i starannie wykonane. Cena konkurencyjna.”
“PANI ILONKA kobieta ANIOŁ, zawsze bałam się iść do dentysty .strach paraliż itp...Dziś byłam u pani Ilonki pierwszy raz weszlam do dentysty ,gdzie się nie bałam wiedziałam że wszystko będzie dobrze.. I tak było.udalo się zrobić trzy przodnie ząbki nie bolało jak nigdy ...pani wiedziała kiedy delikatnie boli i przestawała robić..polecam z całego serca każdemu niech idzie do pani:* Nie dzwońcie tylko jedzcie osobiscie pani Ilonka nie ma czasu więc lepiej osobiscie”
“Serdecznie polecam. Fachowa, sympatyczna obsługa pacjenta. Pan dr Matysiakiewicz bardzo konkretny, miły człowiek.”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka a personel bardzo kompetentny. Polecam”
“Super apteka, obok przychodni. Jeśli jakiegoś leku nie mają to zamawiają do odbioru kolejnego dnia”
“Najlepszy ginekolog na Śląsku.Zawsze polecam serdecznie pana doktora swoim znajomym.”
“Dr hab. n. med. Wojciech Latos to nieoceniony specjalista ! Trafna diagnoza, odpowiednie leki i ból poszedł w zapomnienie. Ma ogromną wiedzę i jest niesamowitym diagnosta, jeśli ktoś się zastanawia nad wizyta, a boli to po prostu proszę się umówić na wizytę, wiem co mówię.”
“Doktor Adam Nobis bardzo mi pomógł, właściwie przywrócił mnie do pełnej sprawności. Poleciłem Doktora również wielu moim znajomym i każda osoba ma jak najlepsze zdanie i doświadczenie. Prócz niezwykłej wiedzy i doświadczeniu, Doktor jest po prostu miłym, dobrym i empatycznym człowiekiem.”
“Polecam serdecznie. Fachowiec pierwsza klasa. Gastroskopia wykonana na wysokim poziomie ( mam porównanie, nie był to mój pierwszy raz) . BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA. P O L E C A M !!!”
“Bardzo profesjonalna obsługa i cena”
“Rejestracja do medycyny pracy szybko i konkretnie. Wszystkie informacje udzielone. Na miejscu bardzo sympatyczne Panie w pokoju nr 110 przeprowadziły przez cały proces. Specjaliści również uprzejmi i profesjonalni. Najprzyjemniejsza medycyna pracy, jaką wykonywałem.”
“Ja wiele razy leżałam w tym szpitalu i cały personel łącznie z przychodnią z rejestracją jest miły”
“Pani Anna bardzo mi pomogła uporać się z trudnym okresem w życiu. Jest osobą empatyczną i ciepłą. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo polecam.”
“Brak mi słów na zachwyt :) Panie w rejestracji zawsze rozwiązują problemy, nie robią problemu z tego, by na bieżąco podpytać o coś lekarza. Szczególnie jedna pani potrafi ukoić zmartwione matczyne serce, mając ogrom empatii i zaangażowania :) Pani w punkcie poboru krwi jest mistrzynią: miła, ale przede wszystkim niesamowicie profesjonalna. Nic nie boli, nigdy nie ma siniaków. Bardzo polecam!”
“Wraz z Coreczką dziękujemy za profesjonalną, pełną troski i uwagi opiekę na oddziale Ginekologiczno-Polozniczym w szpitalu na naprawdę wysokim poziomie od wejścia na SOR gdzie panie z uśmiechem dla rozladowania emocji służyły pomocą po przyjęcie na oddział. Lekarze , Siostry , Pielęgniarki wszytko naprawdę było super i w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sercem mogę polecić ten szpital jak rodzic po ludzku to tylko tutaj ❤️❤️”
“Super hybrydy, pedicure oraz oczyszczanie, profesjonalne podejście, na pewno wrócę ☺️”
“Lekarz sprawia dobre wrażenie. Jest uprzejma, nie ocenia z góry. Dokładnie bada. Podjęła moje leczenie po zabiegu. Wypisała mnóstwo badań. Wizyta 200 zł. Cytologia 50 zł. Przyjmuje w poniedziałki i środy bodajże od godziny 16:00 Poświęciła mi dużo czasu, żeby opowiedzieć o badaniach. Sama przychodnia, w której ma gabinet mogłaby zostać odświeżona bo jest obskurna. Ale dla takiego lekarza warto tam iść. Mam nadzieję, że kolejne wizyty będą na równym poziomie. Lekarz godny polecenia”
“Polecam. Dobre miejsce do terapii i samorozwoju.”
“Najlepszy makijaż jaki miałam kiedykolwiek zrobiony! Polecam całym serduchem! Napewno wrócę ❤️”
“Jestem zadowolona. Moim zdaniem obsługa jest na najwyższym poziomie. Czuję się swobodnie, nie jestem zestresowana. (Społeczeństwo polskie lubi narzekać. Każdy chciałby być obsłużony w danej chwili.) Z mojej strony z czystym sumieniem polecam to miejsce.”