Urząd Miasta Szczyrk
“Przybyłem tu osobiście, żeby złożyć deklarację podatkową za odziedziczony jakiś czas temu teren. Podzielę się moimi odczuciami w związku z odbytą w tym miejscu wizytą. Na wjeździe na parking jest bezwzględny "zakaz ruchu" bez żadnych wyjątków, więc znalazłem bez problemu inne miejsce do zaparkowania. Biuro podawcze jednoznacznie przekierowało mnie do miejsca gdzie mam się udać. W miejscu docelowym zastałem mega pozytywną osobę, która skierowała mnie piętro niżej do właściwego organu mojej sprawy. I tam właśnie dowiedziałem się kompleksowo co i z czym... muszę dodać, że całość rozmowy była miła i opiewała w konkrety. Moja sprawa została załatwiona szybko i sprawnie. Wyszedłem zadowolony jak nigdy. 10/10”