Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
“Bardzo ładny kampus z stołówką na trzecim piętrze,bardzo daleki widok, jedzenie bardzo smaczne.”
Znaleziono 14 wyników
“Bardzo ładny kampus z stołówką na trzecim piętrze,bardzo daleki widok, jedzenie bardzo smaczne.”
“Polecam. Studia podyplomowe na wysokim poziomie”
“Pełen profesjonalizm, fachowcy których ze świeczką szukać, uczciwi i rzetelni.”
“Super szkoła. Po tej szkole naprawdę można się wiele nauczyć.”
“Obchody urodzin Sił Powietrznych RP”
“Bardzo udany projekt. Proste, przestrzenne bryły świetnie komponują się ze ścianą i blokowiskiem, a sympatyczna i zgrabnie namalowana kozica pasuje do klimatu osiedla. Jak dla mnie jeden z ciekawszych projektów tego typu.Nie wszystko musi być kolorowe i krzykliwe.”