Przegląd katalogu
- 40 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 63% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 40 wyników
Przeglądaj terapeuta w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 40 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 526 opinii i ocen.
“Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie.”
“Terapeutka godna polecenia. Ma profesjonalne podejście do Klienta. Jest skarbnicą wiedzy, doświadczenia i umiejętności. W trudach terapii opoka ciepła, wrażliwości i zrozumienia. Proces choć ciężki i trudny pozostanie bezcenny. Gorąco polecam. „Może istnieć sto sposobów komunikowania się we współczesnym świecie, ale nic nie zastąpi ludzkiego spojrzenia”. P.C.”
“Sprawnie, miło i profesjonalnie. Polecam! panią Katarzynę Pieszczyk”
“Świetny zespół, psychoterapeuci z bardzo dużym doświadczeniem. Człowiek czuje się bardzo dobrze zaopiekowany. Trochę trzeba poczekać, ale naprawdę warto :)”
“Mój doświadczenie z Przychodnią Psychologiczno-Pedagogiczną było niezwykle pozytywne. Na miejscu wszystkiego dokładnie się dowiedzieliśmy, dostaliśmy informację jakie dokumenty będą potrzebne. Na Komisji wszystko przebiegło sprawnie, bezstresowo dla małego dziecka. Specjaliści pracujący w przychodni to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, empatyczni oraz zawsze gotowi do udzielenia wsparcia. Ich podejście do pacjentów jest indywidualne i dostosowane do potrzeb każdego z osobna. Polecam Przychodnię Psychologiczno-Pedagogiczną to miejsce, gdzie można znaleźć wsparcie i fachową pomoc na najwyższym poziomie.”
“Cudowne miejsce, bardzo mili ludzie, a przede wszystkim fachowa pomoc skierowana do dzieci. Polecam to miejsce każdemu.”
“Korzystałem przez ponad 2 lata z usług Pani Magdy. Pani Magda jest bardzo profesjonalna i empatyczna, a spotkania odbywają się w bezpiecznej i sympatycznej atmosferze. Polecam!”
“Polecam wszystkim szukającym pomocy terapeuty. Olbrzymia kompetencja, wiedza oraz zaangażowanie wraz z ciepłym i serdecznym podejściem dają świetne rezultaty. Miałem przyjemność współpracy z Panem Rafałem, któremu bardzo dziękuję i gorąco polecam tego wyjątkowego Człowieka.”
“Pani Małgorzata jest bardzo empatycznym i pomocnym specjalistą. Bardzo pomogła mojemu synowi. Polecam”
“Z całego serca polecam Panią Adriannę. Jest niezwykle empatyczna, uważna i skrupulatna. Doceniam to, że łączy różne nurty terapeutyczne i podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie. Na każdej sesji czuję się naprawdę wysłuchana i zrozumiana, a praca z Panią Adrianną daje mi poczucie bezpieczeństwa i realne wsparcie”
“Z całego serca polecam to miejsce. Zarówno na terapię indywidualną jak i grupową. W terapii indywidualnej jestem od długiego czasu, miałam kilku terapeutów zanim trafiłam na Panią Kingę i dziękuję losowi, że stanęła na mojej drodze. W końcu naprawdę ruszyłam z miejsca, zrozumiałam tak wiele rzeczy i je przepracowałam. Pani Kinga nie tylko mnie słuchała, ale obserwowała moje ciało, oddech, reakcje - to jest niesamowite w jak wielu sytuacjach myślimy, że coś jest dla nas okej a nasze ciało mówi „nie!” - i nie zdajemy sobie z tego sprawy. Później dołączyłam do terapii grupowej dla kobiet, która prowadziła Pani Kinga i Pani Aldona - duet stworzony by taką terapię prowadzić. Na początku nie rozumiałam co taka grupowa terapia miałaby zmienić w moim życiu, a po jej zakończeniu byłam w szoku ile mi dała. Nie da się opisać słowami. Polecam Panią Kingę i Panią Aldonę każdemu, kto mierzy się z trudnościami i nie widzi nadziei. W tym miejscu człowiek zdrowieje.”
“Szybko i sprawnie. Pani Marta podeszła do wszystkiego profesjonalnie. Polecam”
“Serdecznie polecam Panią Aleksandrę. Świetne, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Właściwa osoba na właściwym miejscu.”
“Polecam z całego serca! Syn od kilku miesięcy chodzi na zajęcia z czytania sylabowego i poczynił duże postępy. Przede wszystkim lubi chodzić na lekcje a jak wiemy dzieci są surowymi krytykami ;) Nauka odbywa się przez zabawę, w przyjaznej atmosferze, grupa jest malutka. Podoba mi się kameralna atmosfera na zajęciach oraz w gabinecie. Dobrze, że blisko powstało takie fajne miejsce.”
“Polecam z całego serca Panią Kingę. Bardzo mi pomogła poukładać sobie życie”
“Z Adunia jesteśmy na zajęciach od jej pierwszych miesięcy. I dzięki zajęciom Adunia nie chodzi, a biega; dzięki ćwiczeniom i pracy z cudownymi terapeutami Ada korzysta z obu oczek i zaczyna do nas mówić i myślę że jak ktoś nie wie to nawet nie zauważy że dziecko jest chore. Z Judytka chodzimy do psychologa i na logopedię i cóż DZIĘKUJĘ za łzy wzruszenia gdy odezwie się na zajęciach. Za cierpliwość i wsparcie również dla rodziców którzy czasem w walce o dziecko zapominają o sobie. Od urodzenia Ady In Corpore jest trochę naszym domem, który to dom z całą pewnością i sercem mogę polecić każdemu potrzebującemu.”
“Bardzo się cieszę że akurat trafiłem do Aleksandry na terapię, świetny psycholog który mi pomógł, mega empatyczna osoba rozumiejąca dany problem, trafiająca w samo sedno tego co w Tobie siedzi. Polecam z całego serca każdemu co potrzebuje profesjonalnej pomocy, na pewno ją otrzymasz.”
“Wspaniała atmosfera, profesjonalnie przeprowadzona terapia,Pani Kasia bardzo ciepła , mądra i świetny fachowiec . Polecam z całego serca:)”
“Polecam konsultację z Panem Jakubem. W trakcie naszych spotkań pomógł mi uświadomić sobie co jest przyczyną moich problemów, a następnie wskazał w jaki sposób mogę sobie z nimi poradzić. Po zastosowaniu się do zaleceń na co dzień czuje się dużo pewniej i spokojniej.”
“Jestem podczas psychoterapii. Jestem zadowolony z wiedzy którą posiadają specjaliści. Termin był szybciutko. Specjaliści się nie wyśmiewają z nikogo i nikogo nie oceniają jednakże niektóre osoby uśmiech czy radość mogą traktować jako śmiech i przypuszczam że stąd niektóre negatywne opinie. Jestem pod ich opieką i jestem zadowolony z profesjonalizmu zarówno specjalistów jak i całej obsługi. Mają różne opcje niesnienia pomocy dlatego cieszę się że jesteście i pokazujecie mi odpowiednią drogę. Jak najbardziej polecam! Z wyrazami szacunku.”
“Bardzo miła pani. Pomaga. Polecam.”