Przegląd katalogu
- 121 Łączna liczba firm
- 2.4 Średnia ocena
- 51% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 121 wyników
Przeglądaj terapeuta w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 121 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 2.4/5 na podstawie 461 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam psychoterapię u Pani Joanny. Sesje przebiegają bardzo komfortowo i można poczuć się w pełni swobodnie. Pani Asia z uwagą słucha ale jest również ciekawa drugiej osoby. Nie jest to osoba klepiąca po ramieniu ale taka, z która realnie można osiągnąć założone cele. Terapeutka mega zaangażowana, z super podejściem. Polecam :))”
“Bardzo mi Pani psycholog pomogła,polecam,niestety nie przyjmuje na NFZ ale warto się do niej umówić.”
“Bardzo pozytywne wrażenie, poprzez pierwsza konsultacje u Pani Kasi oraz wizyty u Pani Agnieszki, wszystkie w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo ładne i przytulne gabinety.”
“Wspaniała terapeutka, a terapia brain-spotting rewolucyjna!”
“Fachowcy na swoim miejscu, tak w jednym zdaniu można określić ten gabinet. Dobre podejście do osób będących po raz pierwszy w tego typu miejscu. Polecam”
“Pani Malwina jest niezwykle miłą, empatyczną i życzliwą osobą, wykazującą się ogromnym poszanowaniem drugiego człowieka i wszystkich jego doświadczeń . Jest bardzo kompetentna, a swoją ogromną wiedzą potrafi w zrozumiały sposób dzielić się z drugim człowiekiem. Zaangażowanie, zrozumienie i ciepło jakim potrafi obdarzyć drugiego człowieka jest niesamowite. Z całego serca gorąco polecam.”
“Gorąco polecam , miejsce z duszą i kobieta z powołaniem ”
“Potrafi sprowokować do zmiany sposobu myślenia.”
“Syn korzysta z implantów ślimakowych i procesorów mowy. Od kilku lat chodzimy na zajęcia logopedyczne metodą krakowską, do Pani Anety. Dzięki przygotowaniu i zaangażowaniu prowadzącej zajęcia przynoszą pozytywne efekty. Zajęcia odbywają się rano lub popołudniu, w zależności od potrzeby. Dobrze, że takie miejsce powstało w Bielsku.”
“Pani Justyna jest bardzo empatyczną osobą, co w pracy z psychologiem jest niezwykle ważne. Niezwykle trafnie potrafi zdiagnozować problem i nakierować pacjenta na rozwiązanie, nie robi tego nachalnie, przez cały czas towarzyszy nam w tej drodze. Jest bardzo dobra w tym co robi, a proces terapeutyczny przynosi efekty. Moja terapia trwała 2,5 roku i ani przez chwilę nie czułam się w nim sama, byłam zaopiekowana nawet w momencie zwątpienia w sens terapii. Pani Justyna traktuje osobę jak pacjenta a nie jak klienta, buduje z nim więź dzięki, której czas trwania terapii jest po prostu bezpieczny i dobry. Polecam z całego serca. Pani Justyna ratuje życia :)”
“Była na pierwszej konsultacji z małym dzieckiem. Bardzo pozytywny odbiór. Pani na recepcji dbała, by wskoczyć w pierwszy wolny termin i sama oddzwaniała, bardzo miła na żywo. Pani psychiatra szczegółowo zbierała wywiad, zapoznawała się z wszystkim opiniami i dokumentami, zarówno do mnie jak i dziecka zwracała się bardzo życzliwie i z dużą cierpliwością. Potwierdziła przypuszczenia, przekazała wiele uwag i porad. Przed wizytą czytałam negatywne opinii i trochę miałam obaw - myślę, że większość pisze, gdy coś nie spełniło ich oczekiwań, a zadowolone osoby wolą pozostać anonimowe, stąd postanowienie o napisaniu swojej opinii.”
“Pani Bianka prowadziła Naszą terapie w bardzo miłej atmosferze. Od początku było widać nastawienie do udzielenia pomocy. Przede wszystkim Pani Bianka potrafi słuchać i każde spotkanie to był kolejny krok do przodu. Serdecznie polecam.”
“Z pomocy Pani Beaty korzystam od prawie roku, zarówno indywidualnie, jak i w ramach terapii par. Jest wspaniałą terapeutką - profesjonalną, ze świetnym warsztatem i przede wszystkim bardzo indywidualnym podejściem. Pomogła w trudnym czasie ogarnąć życie i siebie, bez owijania w bawełnę. "Dobre rzeczy potrzebują czasu", ale wszystkie spotkania były bardzo konkretne, pomocne i owocne, pozwalające ukierunkowywać sprawy w dobrą stronę. Udanie się właśnie do Pani Beaty to moja jedna z najlepszych decyzji w życiu, gorąco polecam!”
“Piotr to najlepszy terapeuta z jakim pracowałam. Jego holistyczne podejście i szeroka wiedza pozwala dobierać metodę do człowieka, a nie odwrotnie. Nie znam lepszego terapeuty od traum wczesnodzieciecych. Zaskakują mnie negatywne opinie tutaj, wydaje mi sie ze mogą być od osób, które nie dojrzały do jego metod pracy np z ciałem czy ustawienia. Wygrałam lot na loterii trafiając na Piotra w swoim życiu, tak wiele zawdzięczam mu, że nie sposób w jednym zdaniu opisać.”
“Polecam to miejsce! Przemiły Pan psycholog Sebastian Hess, przyjął po 15 minutach od telefonu, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Nie było żadnych problemów ;)”
“Dzięki tej Pani mam porządek w głowie i spokoj ducha. Dziekuje jeszcze raz. Polecam serdecznie.”
“Swietny profesjonalista .Otworzyl mi oczy i bardzo pomogl.Dlugo moglbym pisac ale najlepiej samemu sprobowac”
“Polecam z całego serducha. Miałem przyjemność być pod skrzydłami Pana Tadeusza Sowińskiego. Gorąco polecam.”
“Pani Izabela jest bardzo miłą i pogodną osobą, która ma ogromną wiedzę z zakresu psychoterapii i nie tylko. Na pewno warto skorzystać z jej pomocy :)”
“Pani psycholog Marta Dębowska jako jeden z nielicznych lekarzy, zapisała się złotymi zgłoskami w moim życiu. Profesjonalizm i dopasowanie terapii do potrzeb pacjenta, wyróżniają na tle innych. Mimo ukończonej terapii u Pani Dębowskiej lata temu, do dziś radzę sobię nawet w najbardziej traumatycznych sytuacjach i osiągnąłem to co przed terapią wydawało się nieosiągalne.”
“Pomogli mi wyjść z nałogu, za co już zawsze będę wdzięczny. To miejsce, w którym każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i spotyka się ze zrozumieniem.”
“Bardzo pozytywna, uśmiechnięta i ciepła osoba, z indywidualnym podejściem i wieloletnim doświadczeniem. Nie sugeruje od pierwszej wizyty leków tak jak większość... Stosuje różne formy terapii również z ciałem co jest bardzo pomocne w kryzysowych sytuacjach. Konkretna, punktualna Serdecznie polecam. Oby więcej takich wspaniałych fachowców było w naszym kraju”