Przegląd katalogu
- 337 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 42% Ze zdjęciami
Znaleziono 337 wyników
Przeglądaj taxi i transport towarowy w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 337 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 62,626 opinii i ocen.
“To jest jeden z lokali które jakość nie zabił czas.Sroga trzynastka (mafiozo) jak za dawnych czasów.Obsluga bardzo miła.Polecam”
“Średni kebab tak ogromny że starczyło na dwa obiady. Ale mówiąc poważnie bardzo dobry, mięsa dziesięć razy więcej niż u konkurencji, mnóstwo dodatków do wyboru, cebulka porażona, oliwki i inne. Życzę powodzenia. PS przydałby się co tydzień jakiś nowy smak na Facebooku np. kebab na słodko, z nowym sosem, z nową kompozycją dodatków, słonecznikiem etc.”
“Polecam!! Pan Robert jako przedstawiciel firmy Humbaur w Polsce pomógł mi w rejestracji sprowadzonej przyczepy, której dokumenty były błędne. Pan Robert wykazał się niesamowitym zaangażowaniem w moją sprawę, kontaktując się bezpośrednio z Humbaur GmbH uzyskał niezbędne do rejestracji dokumenty. Świetny kontakt, rzeczowe podejście do klientów. Polecam firmę FIRO”
“Przystanek wygląda jak bramka do piłki nożnej. Polecam”
“Obsługa na najwyższym poziomie, szybka i nieskomplikowana, wystarczy zadzwonić wcześniej, ale i tak robisz to wcześniej, żeby sprawdzić dostępność. Wynajęliśmy małą furgonetkę, żeby jeździć na rowerach w góry. Zużycie oleju napędowego było zaskakująco niskie, więc na pewno wrócimy!”
“Jeden z lepszych kebabów jakie ostatnio jadłem. Opcja standardowa za 12 zł, z wołowina oraz ostrym sosem. Bardzo dobrze skomponowany z duża ilością mięsa i odpowiednia ilością dodatków. Obsługa bardzo sympatyczna i szybka, witająca głodnego włóczykija z uśmiechem. Jednak są dwa malutkie minusy, jednym z nich jest brak miejsc siedzących ale rozumiem ze jest to podyktowane miejscem jakim jest przystanek. Drugim to polecam przedłużyć proces pieczenia naleśnika, dla uzyskania większej chrupkości. Jednak przekazuje koronę najlepszego kebaba w Tychach, zazdroszczę ludziom mieszkającym w okolicy ze maja tak dobry lokal w pobliżu.”
“Optimum BHP oceniam na 5! Bardzo miła obsługa sklepu - Panie sprzedające doskonale znają asortyment i w razie braku towaru są w stanie zaproponować odpowiedni zamiennik. To duża zaleta podczas kupowania odzieży roboczej. Sklep całkiem dobrze zaopatrzony mimo, że jest to hurtownia internetowa wiec kolejny plus na ocenę sklepu. Polecam!”
“Dobre jedzenie obsługa mogła by być lepsza ponieważ nie posiadają rękawiczek. W lodzie znalazłem jakiegoś gluta. Jedzenie dobre ale trzeba uważać.”
“Warto odwiedzić browar i na własne oczy przekonać się na czym polega produkcja popularnego napoju. Skala robi naprawdę ogromne wrażenie.”
“Zwykły, zadaszony przystanek autobusowy. Tranzytowy, na kierunku do Katowic.”
“Nareszcie powstał punkt gdzie nie tylko oddaje się paczkę ale też pomogą znaleźć firmę kurierską, wydrukują etykietę, pomogą w odpowiednim zapakowaniu, są dostępne wszelkie akcesoria i materiały potrzebne do wysłania paczki. I co równie ważne, życzliwy personel. Duże brawa!!!”
“KFC w Gemini Park Tychy to dobre miejsce na szybki posiłek podczas zakupów. Kurczak był świeży i smaczny, jak zwykle w KFC, a zamówienie zostało wydane dość sprawnie. Lokal czysty, choć w godzinach szczytu bywa tłoczno. Ogólnie w porządku – typowe KFC, do którego można wrócić, gdy ma się ochotę na coś konkretnego i na szybko.”
“Wybraliśmy się w sobotę rodzinnie do zakręconego burgera i powiem tak, było przepysznie. Jakość jak i estetyka wzorowa, a pani za barem bardzo miła i pomocna, trafnie nam doradziła burgery i sosy do nich. Byliśmy bardzo zadowoleni, na pewno wrócimy chociażby ze względu na miłą obsługę”
“Byłam tu tylko przez chwilę i to autem, z tego co wiedziałam to super miejsce. Można dojechać rowerem i zostawić go a poruszać się komunikacją miejską, a rower nie moknie i nie marznie ✊ Trudno wypowiadać mi się w kwestii pozostawionych rowerów, ale miejmy nadzieję, że jest na wysokim poziomie.”
“Uczciwa firma:) panie ze spedycji znają sie na swojej robocie! Zdecydowanie polecam”
“Restauracja spelnila moje oczekiwania. Czas oczekiwania byl krotki, jedzenie bardzo dobrze, a frytki! Frytki byly prosto ze smazalnicy! Byly bardzo dobre! Polecam to miejsce.”
“Naprawdę smaczny kebab. Duży w cieście nie do przejedzenia, przyjechał na miejsce przed czasem i to gorący fest. Jedynie mały minusik za ilość sosu. Mięso nie było suche przez co nie sprawiało to problemu. Polecam”
“Dziwne,ale rozkład jazdy autobusów zamieszczony na Google map opisuje odwrotny kierunek. Wprowadza zamieszanie. Dobrze by było zrobić korektę”
“Idealne do wypoczynku, przez ostatnie lata poczyniono wiele inwestycji w zagospodarowaniu terenu przy jeziorze”