Przegląd katalogu
- 12,652 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 12652 wyników
Przeglądaj szpital w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 12,652 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 404,320 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szpital z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Polecam bardzo, Pan Krzysztof to bardzo dobry specjalista. Fizjoterapia bardzo mi pomogła. Po niedowładzie prawej dłoni nie ma śladu❤️”
“Bardzo dziękuję za tak profesjonalnie wykonaną higienizację jamy ustnej - cały zabieg przebiegał bardzo komfortowo, sprawnie i skutecznie, w przemiłej atmosferze. Dodatkowo uzyskałam cenne wskazówki nt. dalszej higieny jamy ustnej oraz preparatów dostosowanych do aktualnego stanu zdrowia. Dziękuję za pełne zaangażowanie, profesjonalizm i podejście do pacjenta! Czułam się w pełni zaopiekowana.”
“Polecam jak najbardziej wizytę u Pani dr. Gabrieli , jestem bardzo zadowolona z jej porady i leczenia i na pewno tę Poradnię będę polecać moim znajomym.”
“Serdecznie polecam zabiegi trychologiczne u pani Oli! Diagnoza była trafiona w punkt – wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a dobrana kuracja przyniosła świetne rezultaty. Skóra głowy jest w dużo lepszej kondycji, włosy wyglądają zdrowiej i są pełne blasku. Dziękuję za profesjonalizm i cudowną opiekę!”
“Byłam w Katowicach na wyjeździe służbowym i tak się złożyło, że wymagałam pilnej interwencji stomatologa. Trafiłam na Pana Ostapa z Dental Clinic, który bardzo sprawnie, profesjonalne i z pełnym zaangażowaniem pomógł mi uporać się z bolącym zębem. Byłam zachwycona i wróciłam kilka tygodni później na kolejną, tym razem wcześniej zaplanowaną wizytę. Dziękuję za fachową pomoc i do zobaczenia!”
“Bardzo polecam Panią doktor Marię Szpara. Zdecydowałam się na licówki porcelanowe i wyglądam bosko. Pani doktor profesjonalnie i bardzo empatycznie wykonała usługę.”
“Byłam na czyszczeniu zębów u Pani Oksany. Poprzednie doświadczenie miałam niezbyt przyjemne z tym zabiegiem (w innej klinice). Ale Pani Oksana była bardzo delikatna, ciągle podpytywała czy nie ma nieprzyjemnych uczuć, cały czas podpowiadała co dokładnie wykonuje w danym momencie. Dzięki niej nie boję się przyjść na zabieg kolejny raz. Dziękuję.”
“Zawsze miło i sympatycznie! Wchodząc ma się wrażenie, że każdemu zależy na pacjencie. Po paru wizytach już każdy pamięta twoje imię. Profesjonalny personel.”
“Znakomita klinika stomatologiczna. Perfekcyjnie wszystko. Leczenie krok po kroku zaplanowane. Pani Basia to wirtuoz stomatologii i estetyki. Każdy szczegół i detal dokładnie przemyślany. Holistyczne podejście to przewaga całej kliniki. A zespół specjalistów to najlepsi specjaliści. Polecam!”
“Szczerze polecam każdej kobiecie salon SC Beauty Clinic w Sosnowcu a zwłaszcza usługi wykonywane przez panią Monikę Machaj. Pani Monika to profesjonalistka w każdym calu, ciepła i serdeczna osoba, która juz od wejścia do salonu potrafi otoczyć nas opieką i wyrozumiałością. Idealnie dobrany zabieg do mojej problematycznej cery sprawił, że mam ochotę wrócić do Pani Moniki juz po tygodniu.”
“Bardzo polecam cudną Panią Anetkę! Tworzy bardzo miła atmosferę i dba o każdy szczegół, jest niezwykle dokładna i delikatna. Informuje o każdym etapie zabiegu, wyjaśnia wszystko dokładnie. Naprawdę podchodzi indywidualnie do klientki, można jej w pełni zaufać. Wykonała mi przepiękne brwi i usta! Jestem zachwycona ❤️”
“Pragnę wyrazić swoją głęboką i szczerą wdzięczność dla całego zespołu Gerlach Clinic za wyjątkowy poziom opieki, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta.Szczególne wyrazy uznania kieruję do Pani Małgorzaty Gerlach-Sewioło, której zaangażowanie, empatia i znakomite umiejętności organizacyjne miały kluczowe znaczenie w całym procesie leczenia mojej mamy. Dzięki Jej doskonałej koordynacji, sprawnej komunikacji oraz nieocenionemu wsparciu każdy etap – od pierwszego kontaktu z kliniką po realizację zabiegu – przebiegał w sposób niezwykle profesjonalny i harmonijny. Pani Małgorzata okazała się osobą o wyjątkowej klasie i ludzkim podejściu, tworząc atmosferę zaufania i bezpieczeństwa, za co jesteśmy Jej ogromnie wdzięczni. Bez Jej obecności i zaangażowania osiągnięcie tak pozytywnego rezultatu nie byłoby możliwe.”
“Bardzo polecam Atena Clinic-klinikę tworzy wspaniały zespół . Już od samego wejścia pacjent czuję się zaopiekowały (pani Gabrysia uprzejma ,pomocna i zawsze uśmiechnięta ). Podczas zabiegu czułam ,że jestem w dobrych rękach -Pani Patrycja pełen profesjonalizm ,delikatność i duża wiedza. Atena Clinic to miejsce ,które wyróżnia się wysokim standardem usług to estetyka i czystość na wysokim poziomie .”
“Super oferty dla ubezpieczeń . Przemiła Pani która poświęca dużo czasu klientowi. Polecam”
“Polecam z czystym sumieniem Panią Klaudię Kasperczyk. Pani Klaudia jest osobą wyjątkową, jej profesjonalizm, doświadczenie i przemiłe usposobienie sprawiają, że chce się wracać do niej i do Der-Medu. Dodatkowo chcę napisać, że klinika Der-Med to cudowne miejsce, można się porządnie zrelaksować, jest czysto, pachnąco..cudnie..Panie w recepcji przemiłe, pozdrawiam”
“Wyrwanie ósemki u pana Roberta w Dłucik Dental Clinic przebiegło szybko i komfortowo. Zero bólu, zero komplikacji, a podejście niezwykle profesjonalne. Polecam z pełnym przekonaniem!”
“Serdecznie dziękuję dr Małgorzacie Kusto-Kozioł i dr Mateuszowi Kwietniowi za fantastyczną opiekę i podejście do pacjenta. Szczególne słowa uznania kieruję do nich, ale cały zespół zasługuje na pochwałę W tym gabinecie naprawdę czuć troskę o pacjenta.”
“Jestem pod opieką dr Kornelii i nie mogłam trafić lepiej. To niezwykle profesjonalna, a przy tym bardzo miła i empatyczna osoba. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiewa wątpliwości i dobiera zabiegi w taki sposób, aby efekt był naturalny i bezpieczny. Dzięki jej podejściu czuję się zaopiekowana i spokojna, a rezultaty są naprawdę satysfakcjonujące. Z całego serca polecam!”
“Klinika którą warto polecić- pełen profesjonalizm. Pan doktor Nowak przedstawił mi szczegółowy plan leczenia i koszty, oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Ostatecznie mam piękne korony. Dodatkowo bardzo miła obsługa pań asystentek i recepcji.”
“Bardzo profesjonalna i miła obsługa, lekarze znający sie na rzeczy. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt, świetnie dobrane leczenie oraz zwracanie uwagi na szczegóły i estetykę. Panie w rejestracji bardzo miłe i życzliwe”
“Rzęsy i brwi robione przez Natalie to cudo. Wykonanie dokładne, estetyczne i naprawdę w rozsądnej cenie. Atmosfera miła i bardzo komfortowa. Polecam serdecznie :)”
“Polecam z całego ♥️ Doktor wyprowadził mnie na prostą.”
“Od momentu konsultacji aż po zakończenie rekonwalescencji czuliśmy się w dobrych rękach. Nasza córka jest zachwycona efektem otoplastyki, a my jesteśmy wdzięczni za profesjonalizm i empatię całego zespołu. Zdecydowanie polecamy!”
“Profesjonalna obsługa, przemiła atmosfera. Wszystkie zabiegi wykonywane są z należytą starannością. Polecam”
“Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i dbałość o klienta.”
“Opinia w tym gabinecie wspaniała i uczuciowa, doradzająca De Lux! Pani Kasia stylistka paznokci jest bardzo pomocna i kreatywna. Atmosfera którą tworzy cały zespół sprawia że czuję się jak w domu, pijąc pyszną kawę i herbatę.”
“Bardzo miła obsługa, co w przypadku firm handlujących używanymi częściami jest rzadkością. Polecam”
“Pierwszy raz w życiu czułam się tak zaopiekowana podczas wizyty lekarskiej. Pani doktor jest spokojna, rzeczowa, a jednocześnie ma w sobie dużo empatii. Dzięki temu cały proces przebiegł bez stresu.”
“Dzięki leczeniu u lekarza Jakuba Kamińskiego wróciłam do normalnego funkcjonowania.Leki dobrane bardzo dobrze, regularna kontrola otwartość na pytania. Pełen profesjonalizm. Wizyty dają poczucie wsparcia i nadzieję Placówce gratuluję profesjonalnego personelu”
“Pełen profesjonalizm. Pani Joanna posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo delikatna i dokładnie tłumaczy i objasnia każdy zabieg. Czystość i higiena na najwyższym poziomie. Polecam ten gabinet wszystkim, bo kto raz skorzysta będzie wracał regularnie.”