Przegląd katalogu
- 136 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 136 wyników
Przeglądaj szpital w Racibórzie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 136 wyników w Racibórzie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 3,388 opinii i ocen.
“Wspaniałe panie. Od dziesięciu lat chodzę tam z córką niepełnosprawną. Nigdy się nie zawiodłam,super podejście do pacjenta. Polecam.”
“Jestem naprawdę wdzięczna za pomoc, jaką otrzymałam. Doktor Marcisz był niesamowicie sympatyczny, empatyczny i przede wszystkim mądry – od razu wiedział co robić. Usunął mi fragment dziąsła nad ósemką, co przyniosło mi natychmiastową ulgę. Zrobił to z ogromnym wyczuciem, spokojem i profesjonalizmem. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, a cały zabieg przebiegł sprawnie i komfortowo. Naprawdę genialne miejsce – z taką opieką aż chce się wracać nawet do dentysty! Z całego serca polecam!”
“Polecam z calego serca. Pan Michał przez caly okres ciąży otoczył nas wspaniałą opieką. Recepcja zawsze pomocna, przemiła obsługa.”
“Od długiego czasu zmagałem się z zapaleniem mięśnia dwugłowego barku. Ortopedzi mówili, że jest mi w stanie pomóc tylko operacja. Jednak postanowiłem spróbować czegoś innego i trafiłem do pana Jakuba. Jak się okazało to prawdziwy mistrz w tym co robi. Razem udało nam się wyleczyć uraz. Po długiej i systematycznej pracy ból ustępował. Wiadomo, że po 1 lub 2 wizytach nie było znaczącej poprawy ale jak sam mi powiedział „ potrzebujemy czasu i systematycznej pracy”. Po pół roku naszej współpracy jestem w stanie wykonać cały trening bez żadnej przerwy spowodowanej bólem. Wcześniej przerwy musiały być i były częste. Musimy być świadomi, że często potrzeba więcej czasu i jesteśmy w stanie wiele zrobić nie zawsze musi się to kończyć operacją. Pana Jakuba mogę polecić z czystym sumieniem, robi gość dobrą robotę”
“Chciałabym serdecznie podziękować i polecić panią Beatę jako neurologopedę z powołania. Znalazłam ją po wielu nieudanych próbach zdiagnozowania problemów z dławieniem się mojego dziecka i od razu poczułam, że jestem w dobrych rękach. Jej profesjonalizm i ogromna wiedza dają mi realną nadzieję na poprawę zdrowia mojego syna. Z podziwem obserwuję jej zaangażowanie, które jest niezwykle cenną cechą. Wierzę, że dalsza współpraca będzie równie efektywna i przyczyni się do lepszego rozwoju mojego dziecka. Z mojego doświadczenia, poziom usług pani Beaty jest znacznie wyższy niż to, co widziałam za granicą. Rodzicom, którzy wahają się, serdecznie polecam. Podejście pani Beaty to motywacja do działania, a nie powód do strachu. To specjalista, któremu można zaufać.”
“Na zabiegi ponownie czekałem rok, ale warto było. Profesjonalna obsługa medyczna i profesjonalny kontakt z klientem. Szczególne podziękowania dla rehabilitantki Pani Karoliny. Młoda ambitna osoba, wkładająca wiele serca w pracę którą wykonuje. Polecam tą Firmę, warto czekać.”
“Chodzę na terapię do Pani Aleksandry już od dwóch lat, i z całą pewnością mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Przyszłam z bagażem trudnych emocji, lęków i z poczuciem, że nie radzę sobie z wyzwaniami. Dzięki ogromnej empatii, cierpliwości i zrozumieniu, jakie otrzymałam od Pani Oli, krok po kroku udało mi się odzyskać równowagę i na nowo odkryć siebie. To, co najbardziej cenię, to pełna akceptacja i przestrzeń do wyrażania swoich najgłębszych emocji bez oceniania. Pani Ola nauczyła mnie, jak radzić sobie z emocjami, i co najważniejsze – jak żyć bardziej świadomie i pełniej. Dziś czuję, że jestem o wiele silniejsza, pewniejsza siebie i lepiej radzę sobie z trudnymi sytuacjami. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i zaangażowanie, jakie otrzymałam, i z czystym sercem polecam terapię u Pani Aleksandry każdemu, kto szuka prawdziwej zmiany w swoim życiu.”
“5 gwiazdek dla personelu, od pierwszej minuty zostałem przyjęty miło z uśmiechem, i tak było przez cały okres w szpitalu. CAŁY personel bardzo pomocny i życzliwy, pielęgniarki, lekarze, personel sprzątający itd. Wielkie brawa!!”
“Świetny, konkretny lekarz. Bardzo dobra współpraca i duże zaangażowanie.”
“dotychczasowe kontakty z tym sklepem oceniałem na "6" w skali ocen szkoły podstawowej, natomiast dzis spotkała mnie nie miła niespodzianka, pon odebranie odemnie telefonu pani po paru słowach sie rozłaczyła i juz nastepne proby połaczen okazały sie bezskuteczne. napewno nie była to Pani Patrycja z która dotychczas wspópracowalismy. sygnalizuje ten incydent poniewaz dotychczaswe kontakty telefoniczne były profesjonalne i chce wierzyc ze było to zdarzenie jednostkowe a ocena tego sklepu pozostanie u mnie na : " 6 "”
“Obsługa w rejestracji jest uprzejma, cierpliwa i dobrze zorganizowana — mimo większej liczby pacjentów wszystko przebiega sprawnie, a pracownicy starają się pomóc i dokładnie udzielają informacji. W przychodni panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu wizyta jest mniej stresująca.”
“Doktor Adrian Kotas neurochirurg. Przeprowadził u mnie operację kręgosłupa lędźwiowego. Wyleczył mnie z wieloletniego bólu kręgosłupa i powracającej rwy kulszowej. Wspaniały lekarz specjalista, pełen profesjonalizm, cięcie igła ☺️ Polecam doktora Adriana każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. Lekarz o wielkim sercu! ❤️❤️❤️”
“Szybki i precyzyjny zabieg bez niepotrzebnego cierpienia. Polecam zdecydowanie!”
“Mistrz w swoim fachu z ogromną wiedzą.”
“Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysu suicydalnego przeprowadzonym przez psychoterapeutkę, psycholog Barbarę Molędę-Kusidło. Szkolenie było bardzo cennym doświadczeniem, dostarczającym ogromną dawkę wiedzy. Prowadząca posiada uporządkowaną wiedzę oraz, co ważniejsze, umiejętność przekazywania jej w przystępny sposób. Treści wykładowe przeplatane były różnymi formami aktywności, praktycznymi przykładami oraz ćwiczeniami, dzięki którym można było przećwiczyć zdobywaną w trakcie szkolenia wiedzę. Serdecznie polecam udział w szkoleniu każdemu zainteresowanemu tematyką kryzysu suicydalnego. Udział w nim wzbogacił mój warsztat pracy oraz skłonił mnie do wielu refleksji.”
“Korzystałam u P.Doroty z ćwiczeń na kręgosłup.Nauczyla mnie jak postępować w domu, ćwiczę i od tego czasu dolegliwości ustapily. POLECAM 100%”
“Najlepszy chirurg ! Podejście do pacjenta, uśmiech, serdeczność i ogromne zaangażowanie.”
“Hipnoterapia u pani Malgosi to sama przyjemność ,bardzo mi pomogła w stanach lekowych i niepewności❤ usluga na poziomie Premium,polecam❤”
“Polecam. Pani z super podejście do dzieci.”
“Dzięki fachowej i skutecznej pomocy Pani Aleksandry, pozbywam się bólu pleców i spiętych mięśni. Jestem bardzo zadowolona, polecam w 100%.”
“Cieszę się , że należę do tej przychodni .”
“Monika jest profesjonalistką i zawsze po wizycie w Semper czuję się jak nowonarodzona! Polecam”
“Serdecznie polecam pana Marcina .przykłada się do swojej pracy ,miły,uprzejmy ,kulturalny .mogę śmiało polecić jak najbardziej innym osobom .”
“Najlepszy psychoterapeuta w Raciborzu. Polecam!”