Przegląd katalogu
- 551 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 551 wyników
Przeglądaj szkoła sportowa w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 551 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 18,971 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła sportowa z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Gliwice, Bielsko-Biała, Tychy i innych.
“Spędziłam w tej szkole najlepsze lata mojego dotychczasowego życia. Same pozytywy.”
“Uczyłam się w tej szkole całe siedem lat i sądzę że moja opinia przyda się przyszłym pokoleniom uczniów, a może nawet i rodziców, którzy będą sprawdzali opinię na jej temat. Pani od polskiego od zerówki była wspaniałą osobą, pomagała najchętniej jeśli miało się problem. Nauczyciele od pierwszej do trzeciej klasy byli wspaniałymi osobami i dalej są oczywiście! Najlepiej wspominam klasy od czterech do sześciu, nauczyciele w tej szkole umieją uczyć. Jeśli czegoś nie umiesz, wytłumaczą to. Wszelkie problemy zgłaszane do pedagoga zostają rozwiązane w szybkim czasie. W razie jakiś pytań proszę pisać! Chętnie na nie odpowiem!”
“Szkoła podstawowa nr 15 ,im.Stefana Żeromskiego nazwana skrótowo piętnastka , super szkoła podstawowa , chodziłem do tej szkoły , chociaż brakowało za moich czasów sali gimnastycznej , ale za to były zajęcia Wuefu na basenie KWK Niwka-Modrzejow ,w tej szkole podstawowej wykladalo dużo bardzo dobrych nauczycieli ,ja ta szkołę podstawową kończyłem w bardzo ciekawych czasach w czerwcu 1981 .Więc dla mnie te lata szkolne były bardzo ciekawe .Po tej szkole podstawowej ,poszlem się uczyć do ZSZ Mysłowice .Więc moja stara szkoła podstawowa nr 15 , dla mnie zawsze zostanie ,,piętnastka ,, bo to szkoła podstawowa z klasą nawet na dziesięć gwiazdek .”
“Polecam , nauczyciele bardzo mili i pomocni.”
“Szkoła z DUŻYMI TRADYCJAMI. Uczęszczał tu niejaki Jerzy Ziętek ale nasza historia NIESTETY JUŻ GO WYKREŚLIŁA z podręczników historii. A SZKODA BO KAŻDĄ HISTORIĘ KRAJU ( i tą na tak i na nie ) TRZEBA ZNAĆ.”
“Polecam szkołe duża aula i zaplecze. Dodatkowo powstaly nowe miejsca parkingowe.”
“Instruktor jest żeczywiście specyficzny. Ale jak masz łeb na karku, grubą skórę i cięty dowcip to odnajdziesz się i załapiesz na porządne szkolenie oraz fantastyczne wyjazdy. Czy się do paralotniarstwa nadajesz? czy spasuje Ci ten klimat klimat? wielu tego nie potrafi samodzielnie ocenić, jeśli się tego im brutalnie nie wytłumaczy to nie zrozumieją. Sas (instruktor) musi taki być jaki jest.”
“Mimo, że trochę minęło od ukończenia przeze mnie tej szkoły mam z nią bardzo pozytywne wspomnienia. Może nie była idealna, ale miała i ma nadal super klimat i duszę, kadra nauczycielska która mnie uczyła była gronem ludzi z powołaniem, angażującym się w świetne inicjatywy i wydarzenia społeczne, traktujących nas z szacunkiem mimo bycia 'młodym i głupim'. Teraz do tej samej szkoły chodzi moja młodsza siostra - na plus zmieniło się wiele, między innymi super wyposażone sale multimedialne, dobry sprzęt na którym łatwo się pracuje, wiem też, że kilkoro 'moich' nauczycieli jest i uczy tam nadal i mają takie samo podejście do młodzieży, jak mieli do nas. Osobiście bardzo polecam wybór tej szkoły, najlepsze lata mojego życia spędziłam właśnie tam, a przyjaźnie, które wtedy się zawiązały trwają do dziś ❤️”
“Szkoła jak szkoła ale jest rewelacyjna hala sportowa z zapleczem”
“Super szkoła z bardzo dobrymi i ciekawymi nauczycielami.Kompetenty i dostępny p.Dyrektor,mała ilość uczniów,szerokie spektrum zajęć sportowych i bardzo przystępne czesne.”
“Spotkanie klasowe po 34 latach dziekujemy”
“bardzo super miejsce, polecam wszystkim serdecznie”
“Mam bardzo miłe wspomnienia związane z tą szkołą. Chciałabym, żeby moja córka również do niej uczęszczała.”
“Bardzo miłe i pomocne Panie z sekretariatu! :D pozdrawiam :)”
“Szkoła bardzo fajna , świetna kadra nauczycielska, pedagogiczna. Naprawdę bardzo polecam:)”
“Sama chodziłam do tej szkoły teraz chodzi moja córka i jest bardzo zadowolona.Nauczyciele są bardzo fajni atmosfera wsród uczniów też super.Szczerze polecam :)”
“Super szkoła! Świetna kadra, mnóstwo ciekawych zajęć dodatkowych.”
“Moja ś.p mama bardzo lubiła pracę w tej szkole pracowała na kuchni jako pomoc kuchenna pozdrawiam pania Lidzie, pania Bozene oraz Panią dyrektor mama pracowała tam z 4 lub 5 lat temu”
“Chodziłam do tej szkoły w latach od 1991 do 1999. Bardzo gorąco polecam tą szkołę”