PetExpert Salon Pielęgnacji Zwierząt
“Zawsze bardzo udana wizyta - fachowa obsługa, kotek wychodzi zadowolony i piękny :)”
Znaleziono 13 wyników
“Zawsze bardzo udana wizyta - fachowa obsługa, kotek wychodzi zadowolony i piękny :)”
“Od wielu lat salon Cezar zajmuje się moim maltańczykiem. Zawsze profesjonalnie, sprawnie w miłej atmosferze.”
“Gorąco polecam. Piesek pięknie ostrzyżony i bardzo dokładnie.”
“Nasza Onka nie jest fanem kąpiel ale podejście p. Adama do niej jest fantastyczne. Dodatkowo nasz pies ma duży problem z biodrami jednak p. Adam i z tym problemem potrafi sobie poradzić. Duże obłożenie terminów mówi samo za siebie. Polecamy!”
“Jesteśmy bardzo zadowolone, polecamy”
“[Psi fryzjer] Po kilku miesiącach przerwy nasz Toy Pudel zdążył porządnie zarosnąć, a do tego pojawiło się sporo kołtunów. Miałam lekką obawę, czy uda się to ogarnąć bez stresu dla Yoko, ale zespół w salonie poradził sobie z tym świetnie i z dużą delikatnością. Yoko była zaopiekowana od początku do końca, a po wizycie wyglądała naprawdę elegancko, pięknie wystylizowana i wyraźnie zadowolona. Sam lokal jest bardzo przyjazny, zadbany i estetyczny. Właścicielka przemiła, ciepła i uważna, widać, że robi to z sercem i doświadczeniem. Z czystym sumieniem polecam i na pewno wrócimy.”
“Byłam pierwszy raz z moim szczeniaczkiem i wizyta przebiegła wspaniale! Piesek wyglada pięknie, a mi dwie godziny zleciały w mgnieniu oka przy bardzo miłej rozmowie. Polecam serdecznie! Na pewno wrócimy ☺️”
“Przemiła Pani z podejściem do zwierząt. Przyjechałam z płochliwą kotką( była to jej pierwsza wizyta u groomera) Kotka się szybko dostosowała, zaufała i bez problemu dała się obciąć. Widać, że Pani ma serce do zwierząt i świetnie potrafi się nimi zająć.”
“Profesjonalna obsługa, piesek pachnący i zadowolony :)”
“Super, polecam każdemu z całego serca. Pani przepięknie obcina.”
“Przyjezdzam tu joz 5 Lat. Maltanczyk jest zawsze super obciety. Polecam”