Przegląd katalogu
- 52 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 52 wyników
Przeglądaj stomatologia w Mysłowicach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 52 wyników w Mysłowicach, Śląskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 1,746 opinii i ocen.
“Doktor Witua to bardzo dobry chirurg szczękowy.Mialem tam wykonany zabiego wstrzepienia implantu i uzupełnienie kosci wraz z usunięciem torbiela pelny profesionalizm. Polecam”
“Jestem pacjentka Pani Doktor od lat. Zawsze czuje się mile i dobrze zaopiekowana, za każdym razem holistyczne podjescie do pacjenta. Pani Doktor zawsze doradzi, wytłumaczyć poda ewentualną alternatywę leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam z czystym serce.”
“Usługa higienizacji wykonana bardzo dokładnie z dużą troską o komfort pacjenta. Korzystałam z wielu usług w gabinecie i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu kto chce zadbać kompleksowo o zdrowie swoich zębów :))”
“Dzięki Panu Babczyńskiemu nie mam już takiej niechęci do wizyt u przedstawicieli tego fachu :) Gorąco polecam”
“super ,,,podejście do pacjenta,nie pozostawienie z problemem,szybko miło i bardzo profesjonalnie ,,polecam polecam ,za każdym razem kiedy sie zjawiam ,nie ma żadych problemów,,,polecam,,,”
“Witam Pana. Po wnikliwej analizie sytuacji stwierdzam, że owszem był Pan umówiony na godz.17.00 ale na wtorek (wpis w terminarzu), kiedy to poradnia czynna jest do godz.19.00 a nie jak Pan się zasugerował pierwszą wizytą -na piątek. Warto zabierać ze sobą kartkę z datą i godziną kolejnej wizyty -a takie ZAWSZE pacjenci od nas otrzymują. Ewidentnie pomylił Pan sobie daty . Pozdrawiam.”
“Od ponad roku korzystam z usług tej przychodni i muszę przyznać, że jest to ogromna poprawa w porównaniu do mojego poprzedniego miejsca leczenia. Szczególnie polecam dr Dyganta, który wyróżnia się nie tylko ogromną wiedzą medyczną, ale także empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta.”
“Dziękuję!Pani dr. Beata zajęła się mną jak własnym dzieckiem,opieka na najwyższym poziomie,mimo brakujacego wolnego terminu udało się mnie wcisnąć na 10 min.Szybka ocena ,stan zapalny,znieczulenie,wyrwanie,i antybiotyk..Super.Dziekuje bardzo.Polecam wszystkim co się boją dentysty.”