Superauto.pl Stadion Śląski
“Na Stadionie Śląskim byłem trzy razy na różnego rodzaju eventach. Duży Koncert Dawida Podsiadło, mecz reprezentacji Polski oraz Memoriał Kamili Skolimowskiej. Dojazd zawsze komunikacją miejską tuż pod Stadion. Rzeczywiście, wydostanie się po zakończeniu wydarzeń samochodem czy autobusem jest utrudnione i trzeba mieć to na uwadze. Przy większych imprezach są znacznie częstsze kursy specjalnych tramwajów. Warto więc uzbroić się w cierpliwość. Stadion po modernizacji jest piękny. Dużo kiosków gastronomicznych, ceny jak na większość stadionów i imprez. Toalet sporo i czyste. Ktoś w opiniach porównywał Śląski do Narodowego w Warszawie - nie warto ich porównywać i każdy ma swój charakter, swoje plusy i minusy. Należy się cieszyć, że mamy tak nowoczesne obiekty na których możemy oglądać światowe gwiazdy sportu i muzyki.”