Przegląd katalogu
- 289 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 289 wyników
Przeglądaj sport, szkoła i przedszkole w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 289 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 47,408 opinii i ocen.
“Z całą odpowiedzialnością polecam szkołę uczniom, którym zależy na dobrym poziomie wiedzy. Świetni nauczyciele, którzy umieją tłumaczyć dzieciom materiał i angażują się w wykonywaną pracę. Szczególne słowa uznania dla nauczycieli przedmiotów egzaminacyjnych. Uczniowie bardzo dobrze są przygotowywani do egzaminów i nauki w szkole średniej !”
“Super szkoła, dobrze chłopaki robią. Dobry przekaz leci.”
“Lata mojej młodości, miło wspominam”
“Z całego serca polecam kameralne przedszkole,, Maluszkowo ". Jest to miejsce,w którym moja córka czuje się bardzo dobrze, panuje tutaj rodzinna atmosfera. Jest to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom, a wspaniała, kompetentna, kreatywna kadra to dopełnienie szczególnego klimatu tego miejsca . Najlepsze przedszkole w Tychach!”
“to super szkoła chodzę do niej do klasy 3a wsumie 4a to super szkoła polecam”
“Jeśli szukasz przedszkola, z którego dziecko nie będzie chciało wychodzić to właśnie je znalazłeś! Oddział na ul.Nowokościelnej to był strzał w 10! Ciocie to cudowne przedszkolanki! Szczerze polecam!”
“Świetna kadra , dobre jedzenie ,polecam”
“Pani Lena to najlepsza nauczycielka z całego przedszkola. Polecam z całego serca ! ♥️ Lepiej dzieci nie mogły trafić!”
“Zanim zdecydowaliśmy się wysłać naszego Mikołajka do przedszkola odwiedziliśmy praktycznie wszystkie przedszkola w Tychach z oddziałami integracyjnymi lub typowo terapeutyczne.Wybraliśmy przedszkole Pani Ewy i absolutnie nie żałujemy, dlaczego? Przede wszystkim bardzo zaangażowana osoba właścicielki, która widać, że bardzo kocha dzieci i ma świetny kontakt z nimi. Małe grupy i dzięki temu Panie mają czas dla każdego dziecka. Dużo zajęć pod okiem terapeutów. Mikołaj obecnie chętnie idzie do przedszkola i dobrze się rozwija a my jesteśmy pewni, że ma dobrą opiekę. Dziękujemy Rodzice Mikołajka”
“Polecam , nauczyciele bardzo mili i pomocni.”
“Polecam boiska, przychodzi tu wiele osób w różnym wieku - dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Można pograć w piłkę nożną i koszykówkę, a dla najmłodszych jest także plac zabaw, Obok są ławki, więc jest również gdzie usiąść i odpocząć lub pokibicować”
“Zaczarowane miejsce, pełne magii piękna. Relaks i harmonia w jednym miejscu. Polecam serdecznie.”
“Jestem pozytywnie zaskoczony. Dzieci po ukończeniu przedszkola, świetnie radzą sobie w szkole.”
“Jestem bardzo zadowolona ze żłobka. Panie są przekochane i wymyślają cudowne zajęcia dla dzieci. Witają dzieci z uśmiechem, stosują się do próśb i zaleceń rodziców. Zawsze kiedy odbieram dziecko ma ono zmienioną pieluszkę i czyste ubranka. Dostaję również informacje jak przebiegał dzień, ile dziecko spało, czy jadło itp. Wszystkim paniom że żłobka należą się wielkie brawa za takie zaangażowanie w swoją pracę. Jestem spokojna zostawiając tam dziecko, bo wiem, że jest w dobrych rękach. A to, że samo wyciąga rączki do pań tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.”
“Super szkolenia i kursy. Profesjonalna kadra”
“Ładne miejsce, miłe panie terapeutki.”
“Przyjazna szkoła, przygotowuje dobrze do egzaminu, nauczyciele wporządku”
“Pan Mende jest najlepszym nauczycielem jakiego poznałam. Lekcje są życiowe, przydatne i wyjątkowo interesujące. Pan Mende ma bardzo dobry kontakt z uczniami, wysoką kulturę osobistą a lekcje są bezstresowe. Pozdrawiają Ola i Maja”
“Nauczyciel dealer i to się szanuje!”
“Zaczyna być lepiej. Dziś osobiście poznałem dyrektorkę Ilonę Zając. Podobno już wcześniej zarządzała 2 miesiące Katowicami. Cieszę się, że znalazła się w Tychach bo to jest konkretna kobieta, której zależy jej na uczniach. Skończyłem Liceum w Żaku i myślałem, że nie będę chciał mieć już nic wspólnego! Ale Dyrektorka petarda! Konkretna i wie czego chce! Więc zapisałem się na kierunek policealny bo to co nowy dyrektor robi i naprawia po poprzedniej dyrekcji to wielki szacun! Tam codziennie widać pozytywne zmiany!!! Gratuluję”
“Cudowna atmosfera, ciocie wspaniałe, zaangażowane, pyszne jedzenie-absolwent przedszkola bardzo zadowolony i świetnie przygotowany do pierwszej klasy! Polecamy!!! :)”
“Szkoła bez essy mega cringe mój kolega z Autyzmem wyniósł z niej tylko żółte papiery”
“Bardzo przyjazne przedszkole. Kadra na wysokim poziomie”