Cambio SPA
“Piękne Studio,Pani Madzia jest przemiła i bardzo profesionalna , polecam !”
Znaleziono 8 wyników
“Piękne Studio,Pani Madzia jest przemiła i bardzo profesionalna , polecam !”
“Peeling, maska na ciało i masaż sprawiły że odpocząłem lepiej niż na większości wakacji. Pełnia profesjonalizmu (ukłony dla Sonii❣️) , której dorownuje jedynie sympatycznosc atmosfery. Byłem w wielu salonach, wracać będę do Matamorfozy :)”
“Uwielbiam taki vibe i podejście do klienta jaki prezentuje Pani Beata, nie wymuszone podejście, luźne rozmowy, ja z natury introwertyk poczułam się potraktowana bardzo dobrze, mega komfortowo się czułam podczas wizyty. Piękne wnętrze salonu i parking dla klientów są dodatkowym plusem. Polecam bardzo.”
“Znajomy polecił mi te biuro podróży. I słusznie. Sympatyczne dziewczyny, profesjonalnie oceniły moje oczekiwania. Przygotowały atrakcyjne oferty. Jedną z nich wybrałam. Spędziłam urlop dokładnie tak jak sobie tego życzyłam. Szczerze polecam biuro podróży Wczasolandia!”
“Od ponad roku chodzę na zajęcia z aqua aerobiku, które prowadzi Ania. To był strzał w dziesiątkę! Miałam okazję być też na zajęciach innych instruktorek, ale Ania zdecydowanie jest najlepsza – pełna energii, zaangażowania, wszystko dokładnie pokazuje i tłumaczy, zawsze z uśmiechem. A odkąd wprowadziła ćwiczenia z taśmami, to już w ogóle „pozamiatała system”! Po każdych zajęciach wychodzę z ogromnym zapasem pozytywnej energii, prawie tak dużym jaki ma ona. Gorąco polecam kontakt z Anią, ale również korzystanie ze strefy basenowej i kawiarni - świetne miejsce!”
“Hotel Hitek w Tychach to duży, nowoczesny obiekt w samym centrum miasta, z dużym i wygodnym parkingiem. Lokalizacja sprawia, że łatwo dotrzeć do najważniejszych punktów w mieście. Obsługa recepcji jest bardzo miła i pomocna, a cena pobytu adekwatna do standardu hotelu. Pokoje komfortowe, czyste, a atmosfera przyjazna. Idealne miejsce zarówno na pobyt służbowy, jak i weekendowy w Tychach.”
“Jestem bardzo zadowolona z salonu profesjonalna obsługa i przemiłe Panie pracujące bardzo polecam salon.”