"BIAŁA ŁAPA" sklep zoologiczny
“Super mila obsługa, i dobre zaopatrzenie”
Znaleziono 5 wyników
“Super mila obsługa, i dobre zaopatrzenie”
“Paczka zapakowana tak,że jeszcze na spokojnie spakujesz drugą i wyślesz coś komuś innego,ptaszniki w dobrej kondycji,zawsze dostaniesz gratis dobrany pod Twój poziom zaawansowania,masa wlepek. Ogólnie to 11/10”
“Wszystko w porządku Rybki zakupione czują się bardzo dobrze”
“Świetny sklep. Zawsze fachowe i konkretne porady na tematy akwarystyczne. Polecam”
“Miła obsługa duży wybór ryb, duży ogólny asortyment dla zwierzaków. Polecam”