Sklep odzieżowy "GRACJA"
“Duży wybór ubrań i mila obsługa”
Znaleziono 12 wyników
“Duży wybór ubrań i mila obsługa”
“Świetna właścicielka, która potrafi doradzić. Napewno to nie były ostatnie zakupy.”
“Bardzo polecam Obsługa na medal Nietuzinkowe ciuchy Super!!”
“Z ogromną przyjemnością polecam ten sklep odzieżowy! Kupiłem żonie piękne rzeczy, które zachwyciły ją jakością oraz designem – świetne materiały w super cenie! Obsługa jest na najwyższym poziomie, a doradztwo, które otrzymałem, naprawdę pomogło mi w wyborze idealnych prezentów. Z pewnością wrócę tu na zakupy w przyszłości!”
“Pani Ola świetnie zna się na modzie,materiałach,duży wybór ciuchów, przystępne ceny.Polecam odwiedzić ten butik a nie pożałujecie.Dodatkowo można nabyć galanterię.Pani Ola to przemiła osoba ,świetnie doradzi w czym nam najlepiej pasuje.Dla mnie bomba”
“Świetna właścicielka, która potrafi doradzić. Napewno to nie były ostatnie zakupy.”
“Super jakość za rozsądną cenę! Obsługa na najwyższym poziomie. Takie zakupy to czysta przyjemność! Polecam”
“Super ,panie miłe pomocne - biustonosze idealnie dopasowane”