Przegląd katalogu
- 176 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 176 wyników
Przeglądaj sklep w Pyskowicu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 176 wyników w Pyskowicu, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 15,266 opinii i ocen.
“Moje ulubione miejsce na kawę z przyjaciółkami. Nigdzie nie jadłam tak pysznych wypieków. Serniki uzależniają :) Sam lokal jest przytulny i kameralny, bardzo miło spędza się tam czas. Obsługa jest przemiła, właściciele mają niespotykane gdzie indziej podejście do klienta. Widać, że lubią to co robią i lubią ludzi :)”
“Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez firmę Nexus instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,98 kWp. Cały proces od początku do końca przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Pierwszym pozytywnym aspektem była 25-letnia gwarancja na moduły, co daje mi pewność, że moja inwestycja jest zabezpieczona na długi okres czasu. Zgłoszenie do zakładu energetycznego zostało zrealizowane błyskawicznie, co znacząco skróciło czas oczekiwania na uruchomienie instalacji. Montaż przeszedł bez żadnych problemów, a ekipa montażowa pracowała sprawnie i profesjonalnie. Wszystko zostało zainstalowane z dbałością o każdy detal, co świadczy o wysokim poziomie fachowości. Na podstawie mojego doświadczenia, z czystym sumieniem mogę polecić firmę Nexus każdemu, kto rozważa instalację fotowoltaiczną. Ich profesjonalizm, skuteczność i jakość świadczonych usług są na najwyższym poziomie Jacek Krok prokurent FVZ Deli-Meat Polska sp z o.o.”
“Dokładnie 3 lata temu trafiłam do Karoliny -jak sama napisała jestem u niej od zawsze, już wtedy bardzo smakowały nam jej torty. Nie stoi w miejscu co czuć za każdym razem jeszcze bardziej w jej wypiekach, idzie do przodu cały czas rozwijając się i doskonaląc to co od początku było wyjątkowym. Cieszę się, że mogę do niej wracać i być częścią tego co tworzy -a tworzy niesamowite cuda ❤️.”
“Bukiet ślubny, dekoracja sali wykonane w 100% zgodnie z naszą wizją. Dekoracje przewyższyły nasze oczekiwania. Kwiaty bardzo długo wytrzymały. Wszyscy goście weselni byli zachwyceni pięknem wykonanych kompozycji. Serdecznie polecamy. Pozdrawiamy Amelia i Paweł :)”
“Trafiłem do Pana Mateusza po prostu poprzez poszukiwania przez mapy google i sugerując się opiniami oddałem samochód pod jego skrzydła. Jak się okazało był to idealny strzał w dziesiątkę, ponieważ Pan Mateusz jest świetnych fachowcem, potrafi wyłapać rzeczy, które są do wykonywania pomimo, że klient tego nie wiedział, że trzeba wykonać. Oddałem samochód 2 razy i za każdy razem zostały naprawy wykonane idealnie, szybko, tanio a nie jak to inni zrobią żeby zrobić i "Będzie Pan zadowolony". Pan Mariusz wykonał wszelkie a nawet dodatkowe prace dzięki czemu samochód przeszedł przegląd techniczny wzorcowo. Mianowicie gruntowne czyszczenie silnika z nagaru, wymiana rozrządu, naprawa hamulców, wymiana olejów i filtrów, sprawdzenie całego zawieszenia po innym mechaniku. Jednym słowem prawdziwy mechanik, który dba o klienta dzięki czemu klient będzie wracał. Polecam Pana Mateuszu, ponieważ takiego mechanika w dzisiejszych czasach ciężko odszukać.”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupu Ritello. Ten sprzęt wysprząta każdy okruszek, wciąga każdy kłaczek psa i co najważniejsze, zostawia świeże powietrze po każdym sprzątaniu. Dzięki różnym końcówkom można wysprzątać każda powierzchnię (karnisz, żyrandol, półeczki). A gdy dzieci są chore to nawet go nie chowam, wlewam olejki które pomagają w infekcjach i filtruje powietrze :) Szczerze polecam Ritello :)”
“Polecam bardzo miła i fachowa obsługa . Gorąco polecam”
“Bardzo miła obsługa. Zamówienie składałam z zagranicy, telefonicznie i wszystko super sprawnie, z płatnością też zero problemu. Duży wybór, piękne kwiaty. Mama zachwycona bukietem. Mogę szczerze polecić i sama też jeszcze skorzystam.”
“Sklep dla montażystów jak i hydraulikow. Bardzo dobrze doposażony pod tym wzgledem”
“Byłem w salonie.Bardzo miła obsługa.Polecam pracowników.Zawsze jak przedłużam umowy dostaje pełne informacje przedstawione w uprzejmy i pełen profesjonalizmu sposób.”
“Super sklep, na miejscu jest dużo części i narzędzi ale jak czegoś nie ma to sprowadzą w ekspresowym tempie, już na następny dzień do odbioru, ceny niskie a panowie znają się na rzeczy i zawsze doradzą, czego chcieć więcej? Gorąco polecam ten sklep”
“Mix wszystkiego co posiadają jest najlepszy, bardzo polecam zamówić kilka pyszności bo naprawdę warto, kompletnie inny smak taki jaki powinien być. Obsługa bardzo miła rewelacja. Serdecznie polecam Majster Jastarnia”
“Współpracujemy z Panem Łukaszem od dłuższego czasu. Fachowa i profesjonalna obsługa . Rzetelnie i szybko wyszukuje , ocenia i doradza. Polecam wszystkim, którzy chcą nabyć samochód .”
“Wszystko tak jak ma być. Cena paliwa bardzo dobra.”
“Pyszne pieczywko,aż z miasta kulam się tam po chleb mimo że mamy sporo piekarn zawsze kupuje więcej i mrożę po wyjęciu jest jak dopiero kupiony.Mniam”
“Super wyroby miła obsługa super wędzonki ceny mile zaskakują wszystko pyszne świeże naturalne niemożna sie oprzeć trzeba próbować a potem zajadać”
“Odwiedziliśmy lokal zupełnie przypadkiem a okazał sie miłym zaskoczeniem. Jak dla mnie spory wybór smaków, do gustu przypadł nam szczególnie snickers. Poza tym świetna uśmiechnięta obsługa, która pomogła nam przy wyborze. Każdy wyszedł zadowolony. Mogę polecić :)”
“Lodziarnia posiadający stały repertuar smaków ale i lody premium które miło zaskakują, nie da się nudzić. Ogromny plus za duże porcje (nie żałują, wymierzając na wadze tysiąc razy i zeskrobujac jak jest więcej, co w niektórych rzemieślniczych niestety ma miejsce.)dla niezdecydowanych lub chcących spróbować są wersje 'kinder' dla najmłodszych czyli mniejszą porcja. Możliwość zjedzenia zarówno z wafla jak i z kubeczka. Smaki się poprawiły, na początku po otwarciu były rewelacyjne, w trakcie 'swirusow' jakość się znacząco pogorszyła, ale aktualnie sezon 2021 rozpoczęty na nowo z mocnymi smakami. Szkoda ze nie ma gdzie usiąść, ale to już nie wina lodziarni.”
“Duży wybór,konkurencyjne ceny i miła obsługa.Polecam”
“Miła i profesjonalna obsługa. Zawsze na wysokim poziomie. Doradzą, dowiozą i zmontują. Serdecznie polecam!”
“Szeroki asortyment, fachowa porada. Można negocjować ceny, rabaty. Przy większych zamówieniach transport gratis - wszystko co dogadania. Są w stanie konkurować nawet z promocyjnymi cenami marketowymi dodatkowo oferując materiały lepsze jakościowo. Polecam!!!”
“Super obsługa! Znają się na rzeczy zarówno jeśli chodzi o sklep jak i o warsztat! Doradzili, naprawili usterkę w moim motocyklu szybko i sprawnie. Zdecydowanie pojawię się tam ponownie, jeśli mój motocykl będzie potrzebował pomocy!”
“Polecam :) przede wszystkim przemiła obsługa wszystkich Pań. Pyszne pieczywo, dzisiaj wieczorem wzięłam tartę pistacjową i była obłędna. Bardzo ładny wystrój, jednak główny plus to obsługa.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Na pewno można coś ładnego znaleźć na prezent lub do dekoracji. Szeroki asortyment. Jest w czym wybierać. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“Bardzo przyjemny, przestronny i przejrzysty sklep. Panie tam pracujące zawsze miło odnoszą się do klientów i dzięki temu utrzymują pogodną atmosferę w sklepie. Bardzo lubię odwiedzać Action w Pyskowicach ze względu na dostępność towaru oraz odpowiednią obsługę, nigdy nie miałam tam żadnych problemów. Polecam !”
“Ogromny wybór roślin zarówno do ogrodu, na balkon jak i do domu. Zróżnicowana oferta akcesoriów i dodatków. Pomocna obsługa.”
“Bardzo miła obsługa, duży parking, cisza spokój.”
“Jagodzianka, cena 3.50zl. Co tu dużo pisać petarda.”
“Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat sklepu lidl w Pyskowicach kasjerki są pomocne mile i zawszę uśmiechnięte, warzywa i owoce oraz pieczywo zawszę dostępne i świeże z całego serca polecam ten sklep dla mnie zasługuje na 6 ☆☆☆☆☆☆”
“odp do Szanownego P. Andrzeja poprzednia opinia Witam nie do końca opinia przedstawiona przez klijęta jest zgodna z rzeczywistością w jednej kwest się zgodzę i muszę pana przeprosić za opóźnieni , które miał mechanik który wykonywał serwis pana samochodu wynikło z przyczyn niestety od nas niezależnych ( do tego doszła informacja która klijęt przekazał obsłudze biura ze samochód zostawia i czeka na telefon kiedy będzie gotowy i ze nie będzie czekam na samochód na miejscu ) Inspekcja olejowa która została w pana samochodzie wykasowana za pośrednictwem testera istnieje w każdej chwili proszę o podjechanie pokażemy gdzie można ja odczytać na pulpicie , Jeżeli chodzi o serwis kawowy - kwestia samoobsługi lub zgłoszenia usterki jeżeli taki ekspres nie funkcjonował danego dnia, staramy sie w miarę naszych możliwości dbać o niego by był do państwa dyspozycji . w sprawie zagubionej faktury - czy jak pan podaje dokumentów to jest do obioru faktura ( korekta która była wystawiona przez pana pomyłkę na inna firmę ) i ona została wystawiona na pana prośbę i czeka do obioru .koledze pan przekazywał inne dane dlatego niestety nie mógł panu w tej kwestii pomóc . Korekta czekan a pana od 3 tygodni niestety musi pan ją odebrać osobiście tak wiec zapraszam . Labusek Dominik”