Przegląd katalogu
- 544 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 544 wyników
Przeglądaj sklep w Mikołowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 544 wyników w Mikołowie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 65,733 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep z miast takich jak Mikołów, Orzesze, Mysłowice, Katowice, Rybnik i innych.
“Zaopatrzenie w książki, a szczególnie w podręczniki jest dobre. Obsługa także miła, bardzo polecam!”
“Bardzo duży wybór. Ceny czasem niższe niż w necie. Serdecznie polecam”
“Najlepszy sklep Big Star jaki miałam przyjemność odwiedzić. Często tutaj wracam ze względu na przemiłą obsługę.”
“Sobota 18.01 godz 14:35 dwie bardzo uprzejme, miłe panie. Aż chce się być klientem w takim sklepie. To moja druga wizyta w tym sklepie na przestrzeni 3 tygodni i zawsze tak samo miło. Wszyscy gremialnie idą do sklepu na B. na przeciw a tu w Lewiatanie jest czysto, poukładane jak należy i zawsze można liczyć na pomoc i poradę w zakupie. Polecam”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka, niskie ceny, przemiła i kompetentna obsługa. Jest możliwość zamówienia konkretnego leku. Szczerze polecam!”
“Niskie ceny, bardzo dobra jakość… duży wybór i niesamowicie miła i cierpliwa obsługa klienta… polecam!”
“Bardzo miła obsługa, piękne i zadbane miejsce. Najlepsze pieczywo”
“Bardzo pomocna i uprzejma obsługa. Pani pomogła mi dobrać stanik. Zainteresowała się, kiedy byłam w przymierzalni, czy nie potrzebuję innego rozmiaru. Polecam sklep.”
“Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia, polecam!”
“Korzystalem z uslug firmy juz dwukrotnie i za kazdym razem bylem bardzo zadowolony. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi , a efekty przerosly nasze oczekiwania. Szybki termin realizacji i niezwykle solidne wykonanie. Bardzo dobry kontakt z firma. Polecam.”
“Najlepsza kwiaciarnia w okolicy :)”
“Obłędne stylizacje na każdą okazję ,każdy coś znajdzie dla siebie .Ceny przystępne polecam”
“Bardzo dobra jakość,duży wybór,miła obsługa.Na pewno wrócę na kolejne zakupy. Polecam w 100%!”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka, fachowa i kompetentna obsługa.”
“Najlepszy sklep dla dzieci.Często robię zakupy dla wnuczek.Pani trafia perfekcyjne w gusta dzieci .”
“Bardzo duży wybór butów dla dorosłych i dla dzieci. Miła obsługa, czysto, wszystkie rozmiary.”
“Jedna z najlepszych hurtowni w okolicy POLECAM!!!!”
“Kupuję dosyć dużo w Hebe i zawsze spotykam się z wspaniałą obsługą ,kompetentną udzielającą mi pomocą.Jesteście profesjonalistami”
“Rewlacyjna obsługa przemiła szefowa”
“Market Netto otwarty w Galerii PIK - czyli w samym Centrum miasta. Został ulubionym miejscem zakupów nie tylko mieszkańców okolicznych osiedli mieszkaniowych. Podoba mi się wystrój i kolorystyka sklepu w kolorach kojarzących się z ekologią. Bardzo duży wybór towarów. Miejsce dostępne jest dla osób niepełnosprawnych. Oprócz tradycyjnych kas są też samoobsługowe przyspieszające zakończenie zakupów. Polecam.”
“Fachowiec o jakich dziś trudno.Pełne doradztwo,super wykonana robota(renowacja 8 krzeseł).Polecam.”
“Bardzo miłe panie, chętnie doradzą. Co tydzień nowy asortyment i ceny ok.”
“Bardzo lubię robić tu zakupy. Przyjemna atmosfera. Ubrania są wysokiej jakości i wnuczka uwielbia w nich chodzić. Sprzedający zawsze doradzi. Serdecznie polecam!”
“Polecam serdecznie. Pani Ewelina robiła nam obrączki, a później bransoletkę. Wszystko pięknie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Polecam i pozdrawiam.”
“Bardzo miła atmosfera rodzinna panie miłe dla klientów bardzo dużo towaru zabawek i rzeczy szkolnych i jeden szczebel schodka to nic trudnego można pooglądać panie podchodzą do klienta pokazują rzeczy polecam Bartek mikołów”
“Obie Panie kasjerki bardzo miłe, urocze i zabawne a sklep zadbany❤️”
“Fajna Apteka. I fajna obsługa. Cieszy mnie fakt że nawet w Niedzielny wieczór dziewczyny sprzedają z uśmiechem. I potrafią doradzić gdzie dostać insulinę. Teraz mają nowe wnętrze i jest tam o wiele przestronniej. Jedyny minus to pozostawienie samochodu mam na myśli parking. Trzeba do niej dojść te 100m. No może mniej w zależności z której strony zostawimy samochód.”