Przegląd katalogu
- 974 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 974 wyników
Przeglądaj sklep w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 974 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 113,444 opinii i ocen.
“Zakup płyty warstwowej. Miła i fachowa obsługa. Płyta bardzo dobrej jakości, bez uszkodzeń. Realizacja zamówienia zgodna z ustaleniami. Bardzo dobry kontakt z obsługą przed i po złożeniu zamówienia oraz organizacja transportu. Polecam wszystkim!”
“Jedna z najlepszych firm :), obsługa na placu jak i w biurach na wysokim poziomie ;)”
“Sklep, w którym Pani potrafi doradzić i pomóc. Baaardzo polecam!”
“Znam produkty WURT od wczesnych dziewięćdziesiątych lat. Nie będę się tu rozpisywał i tworzył legend ale…. trzymają fason „skurczybyki „ Serdeczne dzięki panu z obsługi, który wczoraj polecił mi wiertła i preparat INJECTOR EX oraz wykrętaki . Śruba od wtrysków wyszła praktycznie „ w palcach”. Uratowałeś mi weekend,reputację i dobre imię no i sporo czasu i kosztów bo miałem przed sobą perspektywę ściąganie głowicy. Sklep narzędziowy? WURT”
“Fenomenalna obsługa, Pani przemiła i uśmiechnieta, super doradzila. Polecam!! ❤️”
“Któryś raz robię zakupy i zawsze uda się kupic to co potrzebowałem na już. Polecam”
“Moja ulubiona piekarnia w mieście. Zawsze świeże i smaczne pieczywo oraz moje ulubione bułki z ziarnem i żurawiną. Dodatkowo bardzo pyszne ciasta, duży wybór. Pozdrawiam Panie, które tam pracują - zawsze bardzo miłe i sympatyczne! Polecam”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Duży wybór produktów, pomimo małej powierzchni. Polecam!”
“Trochę drogo, ale można sobie kupić fajne rzeczy na spróbowanie. Duży asortyment.”
“Świetny sklep, Świetna obsługa , Świetne zaopatrzenie”
“Po remoncie sklep stał się samoobsługowy i zdecydowanie jest to zmiana na plus ;) Więcej miejsca i lepiej zorganizowana przestrzeń.”
“Super miejsce do kupowania rozmaitych części do np. Skody. Polecam.”
“W sklepie znalazlem wszystko co potrzebowałem , a pani z obsługi z chęcią pomogła w wyborze ,polecam”
“Cudowny sklep, przystępne ceny, zawsze świeże, aw większości domowe owoce i warzywa, polecam wszystkim, jeżdżę tam od dawna z drugiej strony miasta, bo ten sklep jest tego wart”
“Polecam bardzo miła i sympatyczna pani i muszę przyznać że najtańszy sklep medyczny.”
“Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi i Pani Agnieszki ze sklepu Bytom w CH Pogoria za pomoc w doborze odpowiednich koszul na co dzień oraz do garnituru. Nie wiem skąd te negatywne komentarze, może miałem szczęście trafić na akurat te Panie, ponieważ moja wizyta przebiegła profesjonalnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Życzę wszystkim trafiać na taką miłą obsługę a Paniom ze sklepu wysokich premii ;)”
“Robią bardzo dobrej jakości meble,obsługa miła i pomocna”
“Jak dla mnie bomba. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Kwatery wyremontowane i zadbane. Polecam!”
“Kupowałam walizkę, jakościowo bardzo dobra. Panie obsługujące są bardzo pomocne przy wyborze towaru. Polecam”
“Miła obsługa, duży asortyment! Polecam!”
“Dobry sklepik do zatrzymania się po drodzę, niestety z dnia na dzień coraz gorszy wybór lodów”
“Bardzo miła obsługa. Ceny rozsądne. Duży wybór tkanin. Polecam.”
“Długopis najlepsza mama na prezent na dzień matki serdecznie polecam. Świetnie się prezentuje, estetycznie i elegancko. Dokonywałam zakupu tego przedmiotu, więc mogę wypowiedzieć się tylko o nim.”
“Miłą i cierpliwa obsługa, wiele garniturów. Polecam”
“Kiedy beda indyki swieze na swieta aleluja”
“Jest moja ulubiona apteka, mam też do niej blisko. Praktycznie zawsze dostaje co potrzebuję od ręki, a farmaceutki są bardzo sympatyczne. Nie sprawdzałam cen ale w porównaniu z apteką w Kauflandzie nie daleko to zawsze mieli taniej jak musiałam kupić tam z jakiegoś powodu.”
“Miłą i cierpliwa obsługa, wiele garniturów. Polecam”
“Tanie i dobrej jakości obuwie, obsługa zawsze miła ,pomocna i cierpliwa.”
“Bardzo polecam, świeże pieczywo dostępne jest również w niedzielę. Bardzo miła obsługa.”