Przegląd katalogu
- 650 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 650 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 650 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 142,594 opinii i ocen.
“Miła obsługa, dobre zaopatrzenie, otwarte 7 dni w tygodniu”
“Wspaniałe stoisko, wiele pyszności, oliwa nieziemska!!! Chlebek na zakwasie cudo!!!! Pyszne wędlinki!! Każdy znajdzie coś dla siebie❤”
“No co tu opowiadać,ekspedientki wporzatku,tanio i zawsze otwarte do 22 ;)”
“Świetny sklep, wspaniała obsługa polecam gorąco”
“Pyszne, świeże pieczywo, czysto, ceny w porządku, bardzo sympatyczna obsługa - aż miło się przychodzi. Kolejki są wszędzie, nie bądźmy tacy niecierpliwi, a P. Fredowi Frinstonowi proponuję inwestycję w słownik ortograficzny i wrzucenie na luz ;)”
“Przemiła obsługa, duży wybór. Czystość na 5!”
“dla mnie ok byłem tam kilka razy i jest ok pozdrawiam”
“Od dłuższego czasu wpadam do tej żabki zrobić szybkie zakupy. Od kilku miesięcy nie odczułem aby obsługa w sklepie była zła, a wręcz przeciwnie. Panie jak i Panowie którzy obsługują są bardzo mili i sympatyczni. Nie odczuwam wrażenie, jak to poprzednicy określili "Pracują tam jak by za karę" Żabka jak większość w okolicy, ale za to obsługa w porządku i ludzie również uśmiechnięci. Mam nadzieję, że pracownicy będą tam długo pracować bo aż miło się wraca do sklepu w którym jest pozytywna energia :D”
“Nie wiem czy dam rade dać 6 gwiazdek”
“Wszystko co trzeba. Miła obsługa.”
“Lubię ten sklep.Może dla niektórych ceny wysokie ale wolę jakość bo naprawdę wiem co jem.Polecam”
“Jak to żabka,są świetne promocje na browar i pewnie inne produkty.”
“Sklep spełnia oczekiwania, szczególnie miła Pani Ilona- kasując produkty sprawdza daty produktów do spożycia, zawsze jest kulturalna i empatyczna.”
“Fajny sklep . Można tu dostać małą rozmiarówke ubrań. Polecam”
“Aż dziwie się że są takie opinie byłem tam dziś i uśmiechnięta pani stała za kasą odrazu na wejściu dzień dobry poleciła mi jedzenie i Oreo pomogła znalesc kilka rzeczy Bardzo polecam ten sklep !”
“elegancki społem trzeba wspierać”
“Najczęściej kupuję wa4zywa, nabiał, mrożonki duży wybór znakomita obsługa.”
“Jeśli ktoś uważa, że pracownicy w Polomarkecie nie są mili to ja się z tym nie spotkałam. A robię tu zakupy od 2019 roku. Mimo zmiany pracowników nigdy nie doświadczyłam chamstwa, wrecz przeciwnie. Każdy miły, uśmiechnięty. Nie wiem jak można pracowników obwiniać za kolejkę w sklepie to już wiele mówi o oceniających. Pamiętajmy, że dostajemy często to, co sami dajemy. Teksty typu czy można otworzyć druga kasę są żenujące nie tylko dla pracownika, ale również dla pozostałych klientów sklepu. Dlatego podziwiam Panie za duża cierpliwość. P.S. Szczęśliwego nowego roku dla całego personelu polo marketu! ☺️”
“Pani Klaudia doradzila i pomogla z wyborem rzeczy na grilla w rozmowie ☺️ Dziękuję za fachową pomoc w założeniu aplikacji żabka!”
“Osiedlowy sklepik w którym kupisz wszystko. Polecam”
“Super hotdogi, bardzo mniam. Lecz wieczoram mają mało parówek”
“Najlepszy sklep, milion razy lepszy od żabki obok.. Szkoda że został zamknięty”
“Polecam z całego serca. Szukałam czegoś wyjątkowego, dla wyjątkowej osoby, z okazji jej święta. Biżuteria zakupiona w tym sklepie skradła moje serce do tego stopnia, że wybór naszyjników zajął mi kilka dni. Wszystkie produkty mają w sobie coś niezwykłego, dlatego tak ciężko było się zdecydować. Naszyjniki w rzeczywistości są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Bez cienia wątpliwości był to strzał w 10tkę! Widać w tych produktach olbrzymią pasję i niebywały talent autorki. Naszyjniki są wyjątkowe, unikatowe. Na pewno nie poprzestanę na tych jednych zakupach.”
“Miłą obsługa I atmosfera,gorąco polecam”