Przegląd katalogu
- 208 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 208 wyników
Przeglądaj sklep odzieżowy w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 208 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 35,978 opinii i ocen.
“Duży asortyment butów typu Eco i Medi jak już wejdę zawsze coś kupię”
“Bardzo miła obsługa. I ciuszki też można wybrać w bardzo fajnych cenach. Polecam”
“Kupuję tam bardzo sporadycznie więc ciężko oceniać wszystkich pracowników, ale w ubiegłą sobotę Pani Kasjerka wykazała się ogromną empatią i sympatią, gdy z całych sił pomagała mi zakamuflować zakupy przed mężem. Poza tym, gdy powiedziałam czego konkretnie potrzebuję, podeszła ze mną do regału i znalazła przedmiot odpowiadający moim oczekiwaniom. P.S.Mąż też podpisuje się pod tą pozytywną opinią.”
“Rewelacyjna jakość i bardzo szyba realizacja mojego zlecenia. Zamawiałam koszulki z nadrukiem i jestem zachwycona. Wzory są wyraźne intensywne a materiał bardzo dobrej jakości. Obsługa klienta pełna profeska.Na pewno wrócimy po kolejne zamówienie. Gorąco polecam firmę Koszulkolandia Mistrz w swojej klasie. ;)”
“Duży wybór obuwia , miła obsługa”
“Sklepy sortex odwiedzam od ponad 20 lat. Mój pierwszy to ten w Żywcu, prawdopodobnie otwarty jako pierwszy w tej sieci.Jak mam możliwość to odwiedzam w innych miejscowościach, więc padło na ten sklep w Tychach.... I oczywiście się nie zawiodłam. Bardzo duży wybór, ceny zgodnie z cennikiem, jest w czym wybierać.Pomino, że nie ma przebieralni i nigdy w tych sklepach nie było, uważam, że jak chcesz coś przymierzyć to dasz sobie radę. Ekspedientki uśmiechnięte i pomocne. Polecam z całego serca.”
“Sklep Pepco jest bardzo dobrze zaopatrzony są ubrania dla wszystkich zabawki coś dla gospodarstwa domowego i wszystko dobrej jakości polecam często odwiedzam”
“Super obsługa. Podałem tylko wzrost mojej żony i ubrali ją od stóp do głów. Nie musiała nawet pojawiać się w sklepie, za to miała super urodziny.”
“Polecam zakupy w Tyskiej Galerii w sklepie Kaes .Dużo promocji.Chodzi o ubrania”
“Miła i pomocna obsługa. Ciekawy asortyment.”
“Serdecznie polecam! Obsługa świetna, Pani widać, że zna się na rzeczy i potrafi każdemu doradzić i pomóc. Świetna jakość ciuchów! Super lokalizacja :)”
“Super obsługa w szczególności muleciarz i blondyna :p”
“Udało mi się tutaj kupić buty i jestem zadowolony.”
“Spoko sklep, zawsze można coś fajnego kupić.”
“Witam sklep o bardzo pięknych ubraniach,jak i damskie tak i meskie wysoka jakość materiały przepiękne nic tylko kupować i ubierać się pozdrowienia dla sklepu Tychy”
“To miejsce jest mega fantastyczne. Miła i super obsługa. Ubrania na prawdę super, gatunkowo też, ceny tez są ok. Kupuję od 8 lat i jestem zadowolona. Z całego serca mogę polecić każdemu.”
“Są ubrania tanie i drogie, sklep ma naprawde fajny styl. Bardzo lubię robić w nim zakupy. Jak dla mnie ulubiony sklep odzieżowy.”
“Mega profesionalna a zarazem sympatyczna obsługa. Super opiekowanie sie klientem. Czas spędzony w tym sklepie to mega pozytywny czas.”
“Bardzo miła obsługa dużo promocji ,polecam”
“W ostatnich dniach listopada doświadczyliśmy z żoną niekomfortowej sytuacji podczas wyprzedaży Black Fraiday. Miało to miejsce w Gemini Park Tychy w sklepie Reserved. Sytuacja, która tam podczas zakupów zaistniała zasługuje na godną pochwałę dla Pani kierownik sklepu, która ze spokojem i opanowaniem znalazła rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Dyrekcja w/w. sklepu powinna być dumna, że posiadaja w swoich szeregach pracownika, który z takim zaangażowaniem oddaje się swojej pracy. Pani ta zasługuje na pełne uznanie i powinna być doceniona ze strony swojego pracodawcy. Z poszanowaniem klienci sklepu Reserved.”
“Jestem klientem sklepu od dawna i jak najbardziej mogę polecić ten sklep każdemu. Duży wybór oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Jakość obsługi oraz czas dostawy pozostają na bardzo wysokim poziomie. Polecam oraz zachęcam do korzystania z usług tego sklepu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.”