La Strada. Sklep Obuwniczy
“Bardzo dziękuję Pani Asi za miłą i profesjonalną obsługę”
Znaleziono 7 wyników
“Bardzo dziękuję Pani Asi za miłą i profesjonalną obsługę”
“Bardzo dobry sklep online. Wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu, dźwigania itp. Kurier wszystko dostarczy do domu. Wszystko szybko, rzetelnie.Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.”
“Zrobiliśmy dzisiaj zakupy, obsługa cierpliwa i uprzejma. Jednak to, co wydarzyło się później nalezy na dodatkowe docenienie. Wchodząc do domu otrzymaliśmy telefon, że znaleziono nasz portfel (nie wiedzieliśmy nawet że córka go zgubiła). Dziewczyny ze sklepu (będące na zmianie 03.01.2024 o 19:30, blondynka i brunetka), znalazły portfel, skojarzyły że to nasz i jeszcze chciało im się poszukać do nas kontaktu i zadzwonić. Raz jeszcze w tym miejscu dziękujemy i prosimy o docenienie pracownic.”
“Można tanio kupić buty każdego rodzaju. Kupuje kilka par w roku i jestem zadowolona:)”