Przegląd katalogu
- 876 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 876 wyników
Przeglądaj sklep internetowy w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 876 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 81,127 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep internetowy z miast takich jak Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Bytom i innych.
“Bardzo fajny sklep. Przepiękne garnki, zastawy stołowe.Przemiła obsługa.POLECAM!!!”
“Bardzo miła obsługa. Panie od progu informują o aktualnych promocjach i są zainteresowane klientem. Ten kto wystawia opinie o sklepie na podstawie tego, czy panie mu rozmienią pieniądze, to chyba nie wie do czego służą opinie...”
“Biustonosze świetnej jakości, ogrom wiedzy i trafne porady! Fachowe oklejanie biustu. Świetny kontakt z klientem. Gorąco polecam!”
“Opinie w większości piszą zawsze tylko niezadowoleni klienci a zadowoleni nie mają takiej potrzeby, nie wiem skąd te przekonania o tej aptece, że jest tam tak źle, nigdy nie miałem problemu z tą apteką, panie są zawsze miłe i pomocne, a nawet jeśli nie pokazują uśmiechu to nauczyłem się po latach i obserwacjach, że Panie w aptekach (po medycynie) po prostu takie są takie z charakteru, wyglądające ozięble, ale zawsze wystawią pomocną dłoń. To, że ktoś nie zawsze jest uśmiechnięty na zawołanie klienta wcale nie oznacza, że robi wam na złość... ludzie nauczcie się, że wszyscy się różnimy. Dobrym tego przykładem są introwertycy, dla większości ekstrawertyków ci ludzie są po prostu dziwni i niemili, a tak naprawdę to normalni ludzie, tylko inaczej się zachowują i wyrażają swoje emocje. Co do samej apteki to zostawiam pięć gwiazdek, bo nigdy nie miałem z nią problemów, leki zawsze były, zamienniki też dobre, szybko uzupełniają braki, w środku czysto i nowocześnie a najbardziej pozdrawiam Panią w blond włosach i okularach co zawsze przynosi mi leki na Astmę :D pozdrawiam ;3”
“Nie wiem z kąd te nie pochlebne opinie, rozładunek u mnie 40min (3 palety), przy czym czekałem aż załadują jedno auto. Kultura na wysokim poziomie, wystarczy też być kulturalnym :) brak możliwości postoju, dojazd od DK 1 jak ktoś pisal wcześniej”
“Asortyment bardzo duży. Obsługa bardzo miła”
“Fajny sklep szkoda że zamknięty”
“Polecam tą aptekę. Ceny nie są najwyższe znam droższe apteki w Blachowni .Panie zawsze pomocne i miłe. Czasem jak widzę klientów to i mnie by nerwy puscily.”
“Najlepszy sklep. Bardzo miła obsługa, kompetentna, cierpliwa. Polecam!”
“Przemiła atmosfera i super podejście do klienta.”
“Profesjonalny serwis RTV Polecam wszystkim.”
“Kupiłam czółenka karmelowe na obcasie kolorowym bardzo wygodne, pięknie wykonane. Do pracy idealne, stabilne. Zamówiłam kolejne pary butów, już się nie mogę doczekać aż je dostanę :).”
“Bardzo sprawna obsługa, szybka przesyłka. Pan który mnie obsługiwał bardzo pomocny i konkretny. Polecam”
“Bardzo dużo ciekawych ciuszków, trochę ciasno na wieszakach, ceny dobre, jak na niezłą jakość odzieży. Szkoda, że nie ma rabatów przy zakupie większej ilości sztuk. Są i nowe rzeczy z metkami. Polecam”
“Chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować Pani Beacie, która pomogła mi dziś znaleźć skórzane klapki na wakacje. Przychodząc do sklepu pod koniec sezonu wakacyjnego byłem pewny, że nie będzie rozmiaru lub wyboru. Pani Beata z ogromną chęcią i zaangażowaniem znalazła mi na Państwa stronie internetowej wymarzone klapki, gdyż mojego rozmiaru nie było na stanie. Naprawdę bardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję.”
“Trafiłem na porządną firmę, prace zostały wykonane terminowo, solidnie i w uczciwych pieniądzach. Dziwią mnie opinie niezadowolonych osób. Z czystym sumieniem mogę polecić tych ludzi.”
“Ceny w aptece są mocno zawyżone natomiast obsługa najlepsza na całym Bielsku. Napewno będę wracał. Podziękowania za profesjonalną obsługę przeuroczej farmaceutki z brązowymi włosami i świetnym poczuciem humoru, która sprawia, że cena nie gra roli.”
“Choć powierzchnia nieduża, to wybór artykułów imponujący i to z wielu działów, nie tylko pasmanteryjnych. No i właścicielka kompetentna i bardzo sympatyczna i miła.”
“Hurtownia godna polecenia, bogaty asortyment, bardzo dobry kontakt.”
“Świetne miejsce dla osób potrzebujących lekarstwa.”