Przegląd katalogu
- 390 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 390 wyników
Przeglądaj school w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 390 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 13,850 opinii i ocen.
“Polecam!!!!! nauka na najwyższym poziomie i tutaj chodzi o wartości do przekazania dla tak małego człowieka. Super atmosfera, nauczyciele etc.”
“Dobre miejsce dla początkujących!”
“Zespół z potencjałem, wiele choreografii, piękne kostiumy i naprawdę miła atmosfera na zajęciach. Są również organizowane kilkudniowe wyjazdy integracyjne. Widać że dyrektor szkoły to człowiek z pasją. Polecam serdecznie młodzieży, która chce rozwijać się tanecznie i brać udział we wszelakich koncertach.”
“Uczyłam się w tej szkole całe siedem lat i sądzę że moja opinia przyda się przyszłym pokoleniom uczniów, a może nawet i rodziców, którzy będą sprawdzali opinię na jej temat. Pani od polskiego od zerówki była wspaniałą osobą, pomagała najchętniej jeśli miało się problem. Nauczyciele od pierwszej do trzeciej klasy byli wspaniałymi osobami i dalej są oczywiście! Najlepiej wspominam klasy od czterech do sześciu, nauczyciele w tej szkole umieją uczyć. Jeśli czegoś nie umiesz, wytłumaczą to. Wszelkie problemy zgłaszane do pedagoga zostają rozwiązane w szybkim czasie. W razie jakiś pytań proszę pisać! Chętnie na nie odpowiem!”
“Najwspanialsze przedszkole i najwspanialsze Siostry Nazaretanki, cudowne miejsce dla dzieci!!!”
“Chodziłem do tego przedszkola 7 lat temu jest super są bardzo miłe panie budynek nie jest stary polecam”
“Mam dobre wspomnienia ze Słowackim, a skończyłam go 6 lat temu. Bardzo miło wspominam panie od geografii, włoskiego oraz pana od historii :) Oni naprawdę trzymali poziom, potrafili zainteresować tematem i na lekcjach było ciekawie.”
“Nauczyciele są przemili, świetnie przekazują wiedzę, zawsze służą pomocą i widać ich zaangażowanie w dobre relacje z uczniami :) Szkoła sama w sobie bardzo nowoczesna, a społeczność tolerancyjna. Polecam ”
“Uczelnia przez ostatni okres przeszła wiele pozytywnych zmian i szykują się kolejne. Nowy Rektor dokłada wszelkich starań, żeby uczelnia świadczyła jak najwyższy poziom dydaktyczny. Część negatywnych opinii nie polega na prawdzie i pochodzi od osób, które opuściły uczelnie ze swojej winy. Zachęcam do weryfikowania wiarygodności opinii w szerszym zakresie, a Akademii życzę dalszych sukcesów.”
“Chodziłem do tego przedszkola w latach 2015-2019 i jak patrze po opinach nic sie nie zmieniło nadal jest tak samo świetne. Każdemu to przedszkole polecam bo jest CUDOWNE! Pozdrawiam moje byłe wychowawczynie Panią Kasie i Panią Monike”
“Super szkoła znam wszystkich nauczycieli wychowawców szkoła jest super chodziłam tam dosyć długo i mnie cały czas jest w Głowie wspomnienia mam świetne pozdrawiam była uczennica szkoły Ilona bąkiewicz”
“Polecam!!! Syn bardzo zadowolony”
“Z całego serca polecam. Wysoki poziom nauczania, nauczyciele z powołania, dyrektorzy, którym naprawdę zależy na dobru każdego ucznia.”
“Bardzo fajne przedszkole, wszystko mi się podoba”
“Ksiezulek kox szkoda że go zamkneli”
“Bardzo polecam przedszkole działające przy szkole, naprawdę tak dobrej kadry ze świecą szukać. Córka co prawda trafiła nie do końca słusznie tam skierowana i finalnie kończyła standardowe przedszkole, ale jestem i tak pod wrażeniem poświęcenia i opieki. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie wspaniałą Panią Edytę”
“Jak było tutaj gimnazjum, to było okej. Kadra nauczycielska była profesjonalna. Nauczyciele się starali o uczniów, nauczanie było na spoko poziomie. Organizowane było sporo eventów i atrakcji. Miło wspominam tą szkołę.”
“Wspaniałe zajęcia ;) dla każdego”
“Córka szybko zaakceptowała to przedszkole. Poszła w wieku 3 lat i choć początki nie były łatwe, po krótkim czasie cieszyła się i chciała uczęszczać do placówki. Wszystkie Panie miłe, uśmiechnięte i pomocne w tym zaangażowana młoda Pani dyrektor. Córka trafiła do grupy z Panią Magdą i dwiema Paniami Małgosiami, które serdecznie pozdrawiamy. Złote kobiety na odpowiednim miejscu! Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i rodzicami, empatia, cierpliwość, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.”