Sklep Meblowy. Zbigniew I Jacek Włodarczyk
“Bardzo miła Pani obsługująca w sklepie. Rewelacyjny kontakt. Meble są piękne i w atrakcyjnej cenie. Wykonane w terminie, w którym się umawialiśmy. Ogromny plus za uczciwość i profesjonalność firmy. Jedna z szafek kuchennych miała złe wymiary natomiast Pan, który wykonuje meble przyjechał i wszystko poprawił. Zdecydowanie polecam :)”