Salon fryzjerski Beata
“Bardzo przyjemna i zawsze uśmiechnięta obsługa. Precyzyjne i dokładne cięcie i fajna składna fryzura za każdym razem. Godny polecenia fryzjer”
Znaleziono 8 wyników
“Bardzo przyjemna i zawsze uśmiechnięta obsługa. Precyzyjne i dokładne cięcie i fajna składna fryzura za każdym razem. Godny polecenia fryzjer”
“Polecam w 1000%. Pani Magda ma świetne podejście do klienta, bardzo miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z usług. Przy pierwszej wizycie postawiłem wysoko poprzeczkę :) Na pytanie jak ma mnie przystrzyc odpowiedziałem, że zdaję się na nią. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania - new image. Nawet żona była w szoku. Pozytywnym oczywiście. Polecam szczerze.”
“Chciałabym podzielić się moją opinią na temat Moniki, która pracuje w tym salonie. Jest naprawdę niezwykle miła, uprzejma i pełna profesjonalizmu. Każda wizyta u niej to czysta przyjemność – Monika sprawia, że czuję się wyjątkowo komfortowo i zrelaksowana. Jej podejście do klienta jest serdeczne, a efekty jej pracy zawsze są perfekcyjne. To prawdziwa przyjemność odwiedzać ten salon i korzystać z usług Moniki! Cała obsługa jest na najwyższym poziomie, a atmosfera zawsze przyjazna i ciepła. Gorąco polecam!”
“Jestem bardzo zadowolona z usługi..pani Justynka super fachowiec :), widać że ma pojęcie o swojej pracy,kolor idealnie dobrany, i do tego super cięcie..”
“Profesjonalne i kompetentne podejście do klienta, zarówno ze strony Anety, jak i Ani. Korzystam od początku istnienia salonu i jestem zadowolona z każdej wykonanej usługi.”
“Swietne podejście do klienta. Panie bardzo profesjonalne. Jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie. Panie podchodzą z dużą troską do klienta. Świetnie doradzają.”
“Polecam z całego serca Pani Madzia i pani Anetka przemiłe, zawsze doradza, pracę wykonują z dokładnością bardzo precyzyjnie, widać że kochają to co robią!!!!”