Przegląd katalogu
- 212 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 212 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 212 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 5,455 opinii i ocen.
“Dostałam voucher od męża na zabieg laminacji brwi plus przedłużanie rzęs. Na początku byłam sceptycznie nastawiona bo mam trudności z zaufaniem po kilku kiepsko wykonanych zabiegach… Ale nic bardziej mylnego! Pani Pani Wiktoria zrobiła ze mną pełny wywiad, pokazałam jej zdjęcia efektu na którym mi zależało. Chciałam aby było bardzo naturalnie, nie przesadnie… Wiktoria powiedziała co będzie lepiej do mnie pasować i np. zamiast czarnych rzęs poleciła brązowe. Efekt był naprawdę bardzo naturalny, wręcz taką kropką nad i ;). Bardzo dziękuję, naprawdę nie ma się czego obawiać, najważniejsze że Pani Wiktoria słucha klientek!!!!!!”
“Dzień dobry wszystkim kto miał przyjemność poznać i być pacjentką bądź pacjentem Pana Doktora Macieja Materki tak jak ja Pragnę tutaj ze wszystkimi podzielić się informacjami odnośnie ogromych umiejętności i wiedzy Pana Doktora Macieja Jestem bardzo zadowolona z jego pracy nad moją twarzą jest piękna i każdemu szczerze polecam - oddanie się w jego ręce. Skutek jest genialny.”
“Bardzo gorąco polecam wszystkim skorzystania z usług Pani Marty w salonie! Ogromna wiedza, wszystkie informacje przed zabiegiem wyjaśnione jak trzeba! Sam zabieg przeprowadzony bardzo starannie, bezboleśnie i w miłej atmosferze! Efekty po wygojeniu rewelacja ❤️ Polecam!”
“Cudowna przestrzeń dla kobiecości, relaksu, piękności i pielęgnacji. Pani Martyna zajęła się mną profesjonalnie, przeprowadzony zabieg był komfortowy i widzę efekty. Po godzinie czułam się zrelaksowana, a buzia wygląda fantastycznie i młodo. Polecam tę kobiecą przestrzeń.”
“Jestem bardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna Pani Fryzjerka. Jestem bardzo zadowolona z krótkiej fryzurki. A trzeba wiedzieć, że krótkie cięcie to największe wyzwanie. W salonie jest sympatycznie. Na pewno będę wracać:-) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie”
“Cudownie miejsce z cudownymi stylistkami. Jestem klientką od dawna i z całym sercem mogę polecić każdej kobiecie której zależy na estetycznej stylizacji. Dziewczyny bardzo starannie i profesjonalnie podchodzą do klientek. Nawet kiedy nie mam pomysłu dziewczyny zawsze służą pomocą i doradzą. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i otwarte na klientki. Polecam z całego serca”
“5 gwiazdek chociaż powinno być 10 :) Jeśli poszukujecie idealnych brwii to ten salon nie ma sobie równych- chodzę do pani Ani i do Oli i za każdym razem wychodzę ogromnie zadowolona (a moje jasne włoski na brwiach dla niejednej już osoby były wyzwaniem). Dodatkowo świetna miła atmosfera, czas spędzony w Rychtuj Się to prawdziwa chwila relaksu. Dziewczyny zawsze doradzą i dobiorą odpowiednie zabiegi. Polecam ! Kasia K.”
“Polecam wszystkie zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Pani Karolina dobiera je indywidualnie do potrzeb cery klientki. Szczególnie polecam zabiegi Derma Pen i zabieg ziołowy. Profesjonalizm, życzliwość, otwartości na potrzeby klientki, to atuty salonu.”
“Bardzo profesjonalna, przemiła, ciepła osoba... Henna pudrowa którą zrobiła pani Patrycja przeszła wszelkie moje oczekiwania, nawet nie pomyślałam ze z moich brwi można wyczarować takie cudo! Bardzo polecam! Najlepsza henna ever!”
“Profesjonalizm w każdym milimetrze. Doskonale dobrane zabiegi i pielęgnacja do potrzeb skóry. Piękne, długotrwałe efekty. Skóra, która odwdzięcza się każdego poranka... Chcieć czegoś więcej? Tutaj w MILK jest wszystko ❤️”
“Od 2 lat byłam klientką Pani Agnieszki - wspaniałej stylistki rzęs. Rzęsy metodą 3D były zawsze wykonane starannie oraz trwale, a sam zabieg stylizacji rzęs był przeprowadzany bardzo delikatnie. Z Salonu Seline zawsze wychodziłam zrelaksowana dzięki miłej atmosferze, jaką tworzyła Pani Agnieszka. Aktualnie zaczynam korzystać z usług Pań stylistek: Karoliny oraz Agaty. U obu pań korzystałam z usługi po raz pierwszy i z obu stylizacji byłam bardzo zadowolona ;-) Serdecznie polecam!”
“Małgosia jak mało kto potrafi spelnic moje wymagania, a efekt jest jeszcze lepszy niż oczekiwałam :) 100% profesjonalizmu, plus indywidualne podejście do klienta sprawiło, że stałam się jej wierna klientką :D”
“Najwyższa jakość - paznokcie starannie wykonane, trzymają się perfekcyjnie bez względu na warunki. Do tego zawsze sympatycznie, serdecznie i miło. Profesjonalnie! Polecam z całego serca :)”
“Jestem zadowolony z zabiegu, który wykonała p. Sandra. Zabieg fotoodmładzania był wykonany starannie oraz bezboleśnie. Efekty widoczne już następnego dnia. Ceny również są zachęcające.”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Agnieszki z PLANTARIS! Bardzo obszerna wiedza, zaangażowanie i holistyczne podejście do każdego pacjenta. Pani Agnieszka jest doskonałym podologiem ale również zajmuje się projektowaniem i wykonaniem indywidualnych wkładek odciążających i ortopedycznych. Miałam szczęście trafić w ręce tak kompetentnego medyka, który kompleksowo zajął się zdrowiem moich stóp. Szersze polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej porady i opieki!”
“Korzystam z usług tego salonu już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Moje paznokcie naturalnie są bardzo słabe, natomiast Natalka poradziła sobie z odratowaniem ich. Poza bardzo przyjemną atomosferą, paznokcie zawsze są zrobione z największą starannością, w sterylnych warunkach, dobrze się trzymają i zawsze są zrobione tak jakbym chciała. Natalia potrafi świetnie pomóc w tej kwestii. To samo tyczy się Agnieszki, ponieważ ona jako jedyna potrafiła odratować moje zniszczone wcześniejszym rozjaśnieniem włosy. W dodatku dziewczyny to super osoby, u których nie mogę doczekać się kolejnej wizyty, jestem bardzo zadowolona z ich usług i bardzo polecam!!”
“Doktor Adam Rus i Panie z recepcji to fachowcy z ludzkim podejściem do wielu tematów. Gdzie w innych przychodniach tylko pieniądze się liczą”
“Bardzo polecam! Jestem klientka Pani Alicji i jestem w 100% zadowolona.”
“Pani Monika to Serce i Dusza tego salonu❤️ Kobieta pełna pasji i zaangażowania. Dziewczyny mają fantastyczne pomysły na realizację paznokci, wielość kolorów i wzorów - kapitalna! :) dziękuję i polecam!”
“Miła atmosfera, rewelacyjne i profesjonalne podejście do klienta. Pani Asia przemiła i przesympatyczna osoba, Agnieszka z podejściem do klienta która dba o najdrobniejszy szczegół. Klient wychodzi zrealaksowany i odprężony. Dziękuję za piękne pazurki. Jesteście boskie a inne salony powinny obawiać się konkurencji. Pozdrawiam”
“Doktor Adam Rus i Panie z recepcji to fachowcy z ludzkim podejściem do wielu tematów. Gdzie w innych przychodniach tylko pieniądze się liczą”
“Do salonu trafiłam 3 lata temu , przez cały ten czas jestem zadowolona z usługi farbowania , jak również z samego czasu spędzonego u fryzera jest zawsze miło i przyjemnie . Pani Kasia fachową miła i uśmiechnięta osoba polecam”
“Cudowne miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Dziewczyny pracujące w gabinecie są pełne pasji i wciąż pogłębiają swoją wiedzę. Miałam okazję doświadczyć profesjonalnie wykonanych paznokci przez panią Dominikę, muszę powiedzieć, że jest to perełka. Bardzo dokładna i zawsze uśmiechnięta, jeszcze nigdy moje paznokcie nie wyglądały tak dobrze. Pani Paulina profesjonalistka. Dzieli się swoją wiedzą i zawsze dobierze odpowiedni zabieg. Świetne podejście do klienta, czuję się bezpiecznie i nigdy się nie zawiodłam. Polecam gorąco ten gabinet po wnikliwej obserwacji ( nie jest to jednorazowa wizyta, ale szereg zabiegów), dziękuję Dziewczyny.”
“Super obsługa klienta zona i ja jesteśmy zadowoleni”
“Polecam. Profesjonalne podejście”
“Rzęsy i brwi robione przez Natalie to cudo. Wykonanie dokładne, estetyczne i naprawdę w rozsądnej cenie. Atmosfera miła i bardzo komfortowa. Polecam serdecznie :)”
“Polecam fachowa obsługa i mile panie”
“Miałam przyjemność być z córką na przekłucie uszu. Super podejście, a wszystko poszło bardzo sprawnie :-) serdecznie polecam!”
“Zdecydowalam sie odwiedzic salon z polecenia mojej kosmetyczki. Pani Albina doradzila mi styl inny niz zwylke nosze za co jestem bardzo wdzieczna bo jest super. Pani Albina zrobila swietny mani i pedi. Na pewno odwiedze znowu.”