Przegląd katalogu
- 89 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 89 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Radlinie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 89 wyników w Radlinie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 15,119 opinii i ocen.
“Witam jestem stałą klientką i o żadnym pracowniku nie ważne na jakim stanowisku pracy złego słowa napisać nie mogę. Towar zawsze świeży , super promocje. Komentarz niżej odnośnie Pani kierownik sklepu moim zdaniem jest nie na miejscu tym bardziej ze ta Pani w tym sklepie pracuje odkąd pamietam wiec to już samo mówi za siebie!!! Skrzywdzić człowieka zła opinia wystawiona publicznie jest łatwo. P.S Jak można wystawić złą opinie o drugim człowieku nie pracując z nim. P.SS Pani Beato zna Pani swoją wartość ! Na tym zakończę i mam nadzieje ze nigdy tamtej opinii Pani nie przeczyta.”
“Zamówiłem steka wysmażonego, otrzymałem lekko krwisty lecz jednak bardzo dobry. Do tego otrzymałem sporą ilość frytek. Chcieliśmy zamówić roladę z kluskami i modrą kapustą ale brakło rolad i kapusty o godz 15. Natomiast placek po węgiersku wyśmienity a próbowaliśmy go już w kilku restauracjach. Obsługa bardzo miła. Ogólnie polecam.”
“Fajne miejsce, szybkie zakupy z zadowoleniem.”
“pan w kolczykach — świetna obsługa, ma na iwadze preferencje klienta, jedzenie podgrzane doskonale i bardzi profesjonalna obsługa. generalnie, bardzo polecam ❤️”
“Bardzo lubię robić tu zakupy. Świeży towar, dobrej jakości mięso i sery żółte. Miła obsługa, choć mało być jej więcej, ponieważ jest dużo klientów, którzy również tak jak ja robią tu zakupy”
“Przytulna atmosfera, wręcz nostalgiczna ubiorem. Piękne, ciemne drewno kontrastuje z górną, bardziej białą częścią ściany. Obsługa jest przyjacielska, z humorem i zawsze chętna spełniać wszelkie prośby. Da się z nimi porozmawiać, widać motywację i dobre nastawienie do klienta. Jedzenie było bardzo zadowalające i oryginalne, dla każdego coś dobrego się znajdzie. Jest tu jedzenie dla fanów śląskiej kulinerii jak i dla osób szukających prostych ale sprawdzonych dań, które warto dodać nawet do swojej książki z przepisami.”
“Nie zgadzam się z opinią jesteście ludzie wymagający bo nie pracujecie w handlu ja uwielbiam ten sklep jest lepszy niż lidl czy biedronka są promocje nie wiem czy nie niż w innych sklepach”
“Dobry sklep idzie szybko zakupy zrobić nie ma dużo ludzi.”
“Bardzo klimatyczna restauracja, pyszne jedzenie, miła i profesjonalna obsługa. Polecam”
“Zamówiłam dziś pizze Pani przy telefonie miła, pizza przejechała prędzej niż był podany czas oczekiwania :-) pizza w smaku dobra, składników też nie żałowali. Ja Polecam.”
“Cieplutkie na sercu przyszne i uśmiechnieta obsługa, nawet lizaka dali.”
“Kebaby bardzo smaczne mięso wołowe ma grubsze płatki mięska, a kebab baranio-wołowe cieńsze , z racji ze to mięsko od Piri Piri jest bardzo dużo zamówień i kierowca niewyrabia, dlatego przyjechaliśmy osobiście żeby nie czekać długo , szef jest bardzo miły ! Polecam serdecznie żeby ominąć długi czas oczekiwania najlepszy odbiór osobisty, przez 15 min czekania było bardzo dużo zamówień telefonicznych i przez pyszne więc dostawa dłużej trwa, ale nie dziwie się w końcu mamy blisko kebab z mięskiem od Piri Piri”
“Zawsze świeże produkty i konkurencyne ceny”
“Dobre jedzenie, szybka obsługa, duża sala”
“Fajna obsługa lokalny sklep oprócz zakupów można pogadać”
“Jedzenie na naprawde wysokim poziomie”
“Bardzo miła obsługa, super wystrój, dobra atmosfera, spokojne miejsce dlatego odpowiednie dla rodzin z dziećmi ale także dla spotkań z przyjaciółmi”
“Bardzo sympatyczna obsługa, duży wybór asortymentu - niczego nigdy nie brakuje, czysto, dobre wypieki. Zdecydowanie polecam.”
“Smaczny chleb, bardzo dobre bułki.”
“Bardzo smaczny kebab obsługa super polecam”
“Organizowaliśmy wspólnie z moją małżonką wesele w Leśnej Perle we wrześniu tego roku. Pani Magda i jej załoga to profesjonaliści w każdym calu i na każdym kroku - wszystkie nasze prośby, pytania i pomysły przyjmowali i pomagali je zrealizować, często podpowiadając co się sprawdza a z czym będą kłopoty/problemy. To ważne, w końcu my wesele organizowaliśmy po raz pierwszy i fajnie że mogliśmy się zdać na doświadczoną ekipę z mniejszymi i większymi decyzjami. Już w trakcie imprezy na stołach nie brakowało ani jedzenia ani napojów, Panie kelnerki wymieniały zastawę, jedzenie i napoje w sposób całkowicie niezauważalny i z największą cierpliwością słuchały pytań naszych i gości. Jedzenie to absolutna petarda, od dań głównych przez przekąski i ciasta. Na szczególną uwagę zasłużyły śliwki w boczku, tatar, uda z kaczki, indywidualnie przygotowane menu wegetariańskie dla jednego gościa, rolady drobiowe z serem feta oraz suszonymi pomidorami i tradycyjne rolady, którym daleko było do tak często spotykanych twardych kotletów i żylastych kawałków mięsa. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę i dziękujemy za stworzenie dla nas idealnych warunków do świętowania!”
“Dobre zaopatrzenie w pieczywo z prywatnej piekarni. Miła obsługa.”
“Bardzo miła obsługa i duży wybór mięs oraz pysznych wędlin”
“jeszcze tam nie bylem ale wydaje sie fajny sklepik wszystko pod nosem jest”
“Polecam. Fachowa obsługa, bogate wyposażenie asortymentu.”
“Niestety moja opinia jest negatywna szczególnie na dziale mięsnym pani w krótkich czarnych włosach ma taką minę że odechciewa się u niej cokolwiek kupić, mam wrażenie jakby pracowała tam za karę, starczy pojechać do Czech aby przekonać się jaka tam jest miła obsługa z uśmiechem na twarzy, pozdrawiam panią Sabinę i blądynę w okularach kasjerkę, które są w porządku.”