Przegląd katalogu
- 158 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 158 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Pszczynie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 158 wyników w Pszczynie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 60,849 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam ! Niesamowite miejsce, przepyszne jedzenie!!!! Koniecznie !!!”
“Miła obsługa I pyszne torty w korzystnej cenie w porównaniu innych piekarni”
“Jest prawie wszystko w małych ilosciach”
“Miejsce warte odwiedzenia. Golonka, ryba, krewetki- wszystko bardzo smaczne, wysokiej jakości produkty. Wszystko przyprawione w punkt. Przepyszna sałatka do dania z krewetkami. Obsługa profesjonalna, zawsze z uśmiechem na twarzy doradzi.”
“W sumie teraz chyba jeden z lepszych kebabów w Pszczynie. Smak dobry, po lokalu nie latają myszy (w odróżnieniu od konkurencji), dostaję to co chce (sosy nigdy nie były tu pomylone). Poza tym nie jest to aż tak spieczone, że aż suche (jak u konkurencji), a mięsa nie czuć całotygodniowym łojem z niemytych od co najmniej tygodnia sztućców i opiekacza (jak u innej konkurencji)”
“Miła obsługa, bardzo przyjemny lokal❤️”
“Fajne miejsce na piwko w gronie przyjaciół”
“Bardzo sympatyczna i szybka obsługa, świetna lokalizacja z widokiem na pszczyński rynek i zamek. Pizza bardzo dobrze wypieczona, na cienkim cieście, bruschetta z delikatnym bazyliowym pesto, parmezanem, czosnkiem i rukolą, podana na chrupiącej bagietce. Lemoniada bardzo orzeźwiająca, cytrusowa, nie za słodka. Z pewnością wrócę nie raz.”
“Drożdżówki najlepsze w mieście, Pani sprzedająca z dnia 21.08 miła i uprzejma. Doradziła co do wyboru ciasta, nie zawiodłem się pycha”
“Jestem fanem KFC i muszę zaznaczyć że zawsze zamawiam tylko kubełki. Odwiedziłem już kilkanaście lokali tej sieci i ten jest w mojej czołówce. Byłem tam 3x i zawsze było pysznie. Mięso idealnie wysmażone: soczyste w chrupiącej panierce, tak jak reklamuje się sieć. Ale jest jedno co stawia was ponad innymi lokalami tej sieci: frytki. KFC robi frytki... nijakie, ale wasze frytki są pyszne. Personel bardzo uprzejmy i sympatyczny. Na pewno daje się zauważyć braki w personelu, ale ja mogę poczekać te kilka minut więcej wiedząc, że zjem smacznie. Trzymajcie ten poziom, bo warto i nie zrażajcie się negatywnymi opiniami buraków.”
“Świetny lokal, smaczne jedzenie, miła obsługa, świetny klimat”
“Polecam, mój ulubiony sklep w Pszczynie. Szeroki asortyment.”
“W wszystkich punktach czysto miła obsługa no i wyroby bardzo smaczne”
“Przepyszne lody śmietankowe! ♥️”
“Serdecznie polecam zakupy w tym punkcie. Od lat zaopatrywałem się tam u starszego pana czy to w telefon czy etui, uchwyt do samochodu. Produkty dobrej jakości. Ostatni zakup u pani- bardzo miła zmiana na plus- Pani zaangażowana, chętnie doradza i podpowiada przy zakupie. Miło i profesjonalnie. Polecam!”
“Przyjemna stacyjka z miłą obsługą (pozdrawiam Panią Martę). Dodatkowo obok myjnia.”
“5 gwiazdek za cynamonki innych rzeczy nie jadłam”
“Polecam drożdżówki z serem i śliwką 1 klasa dużo farszu poleca stały klient obsługa też szpica”
“Ode mnie restauracja łapie pięć gwiazdek, ponieważ przybyliśmy z drogi na szybki posiłek, dosłownie gdy złożyłem zamówienie to pizza zaraz wylądowała w piekarniku za 5 minut już jedliśmy. Może nie jest to włoska pizzeria najwyższych lotów ale naprawdę spoko opcja. Bardzo miła obsługa która sama się zaoferowała przy złożeniu zamówienia że doradzi żeby wyszło jak najtaniej i najlepiej dla klienta. Naprawdę gorąco polecam. Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o łazienki bo wszystko było na miejscu i wszędzie było czysto.”
“Piekarnia ale jaka. Poza wymyślnymi rodzajami pieczywa mamy całą paletę kanapek, bajgli, calzone, mini pizzy nawet jest jajko sadzone na bułce z szczypiorkiem i majonezem. Na dodatek można kupić wczorajsze wyroby za śmieszne pieniądze. Wszystkio smaczne a kanapki są napchane składnikami nie ma biedy.”
“Bardzo pozytywne wrażenia – personel niezwykle uprzejmy i życzliwy, a do tego miejsce utrzymane w nienagannym porządku. Czystość i dbałość o detale widać na każdym kroku. Połączenie miłej obsługi i schludnego otoczenia sprawia, że chce się tu wracać.”
“Pyszny Pilsner, szkoda tylko, że nie z tanka. Do piwka talerz frytek, równie smacznych, polecam z sosem tatarskim.”
“Fajna firma , Panowie zawsze doradza i nie naciągaja. Polecam”
“Było warto pokonać 120 km tylko po to by sprawdzić czy smak jest równie dobry jak zdjęcie na fanpage’u. Omakase nie zawiodło ! Sushi pyszne, świeże składniki, rolki mieszczące się w ustach nie przeładowane ryzem ! Polecam ze szczerego serca !”
“Watra – słowo pochodzenia wołoskiego – duże ognisko, nad którym rozstawiony jest wysoki drewniany trójnóg. Nazwa spotykana szczególnie w Karpatach, ale także poza ich obszarem. Rozpalenie watry ma na celu przywołanie pamięci o ludziach, którzy odeszli, wspominanie dawnych czasów, obudzenie poczucia wspólnoty, przywołanie tradycji, zwołanie sąsiadów, a czasami po prostu wywołanie specyficznego nastroju. Przy watrze często śpiewano, snuto opowieści lub w milczeniu spędzano razem czas. Na trójnogu można przyrządzać posiłki, suszyć ubrania itd. Dawniej termin ten dotyczył ognisk rozpalanych w bacówkach lub szałasach.”
“Akurat bedąc na targu w Pszczynie ogarnęła nas nieodparta chęć zjedzenia czegoś dobrego i rzucił się nam w oczy szyld "Z ogórem czy bez" - także jemy zapiekanki :) Rozkład jazdy był bardzo obiecujący, ceny również bardzo przystępne - więc testujemy :) I OMG było warto - klasyczna zapiekanka jak za dobrych starych czasów z pieczarkami i serem - po prostu genialna :) Świeżutka, chrupiąca a i rozmiar słuszny bo 45 cm - do wieczora spokój :) Najlepsze zapiekanki jakie jadłem i na pewno przy kolejnej wizycie w Pszczynie znowu tam zawitamy :)”