Przegląd katalogu
- 388 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 388 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 388 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 160,241 opinii i ocen.
“Gitara sklep, tak często kupuje alkohol,że Panie już o dowód nie pytają”
“Bardzo dobrze zaopatrzony osiedlowy sklep,który regularnie odwiedzam. Cenię sobie miłą obsługę a tu wszystkie Panie ekspedientki są bardzo sympatyczne i pomocne,z pozdrowieniami dla przeuroczej Pani Basi...i pozostałej załogi :)”
“Sklep na miarę bdb sklepu, towar wystawiony, posiłek na ciepło nie jest żadnym problemem (W porównaniu do innych żabek), jak i obsługa klienta na 5 z plusem. Pracownicy, zawsze pomogą jak i są bardzo uprzejmi, szczególnie Pani w blond włosach jak i raczej nowy młody chłopak. Wielkie ,,chapeau bas’’, nie pamiętam kiedy moja ostatnia wizyta w Żabce wywołała u mnie taką pozytywną reakcję.”
“Czas oczekiwania w porządku, ceny również. Pizza naprawdę dobra i serdecznie ją polecam ale może lepiej w dostawie. Zdarzyła mi się tam bardzo ciekawa sytuacja, otóż nie dostaliśmy talerzy do pizzy dla dwóch osób. Sztućce zostały podane, ale trudno kroić w dwójkę na odległość połowy stołu, przez co byliśmy zmuszeni brudzić stół albo jeść osobno. Nie poprosiłam o talerze bo uznałam że skoro ich nie podano, to widocznie tak się tutaj je. Jest to prawdziwa włoska, dosyć mokra pizza i nie jest możliwe jedzenie jej rękami bez brudzenia i ta zaistniała sytuacja uprzykrzyła nam jedzenie. Edit: Sytuacja wyjaśniona, byłam tam jeszcze raz na 2 pizzach i serdecznie polecam, świetna cena do jakości :)”
“Miło się zatrzymać na rowerowym szlaku. Duże porcje smacznych posiłków.”
“Bardzo smaczne jedzenie, można zjeść obiady na wagę lub zamówić z karty. Byliśmy większą grupą i wszystkim smakowało a do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam”
“Po raz kolejny wszystko w porządku. Nowość- lemoniada, przyjemny napój, trochę drogi. Możliwość zamówienia kawy z dodatkowym espresso świetny pomysł. Kanapki smaczne.”
“Polecam restauracje, smaczne dania, miła i pomocna obsługa.”
“Do Mateo trafiliśmy przypadkowo . Bar Mateo to niewielki lokal . Za to oferta dań jest bardzo bogata . Smak potraw niesamowity . Rosół jak u mamy . Zjedliśmy też placki ziemniaczane i żeberka w sosie . Czuło się że potrawy gotowane są z sercem i znajomością polskiej kuchni . Porcje były bardzo duże .Olbrzymim plusem było to , że za obiad dla dwóch osób zapłaciliśmy tylko 54 zł . Po gościach lokalu widać że to miejsce jest popularne wśród młodzieży . Serdecznie polecam ten lokal .”
“Było fajnie, rodzinne miejsce, szkoda że zamknęli.”
“Puszka owoce i warzywa, zawsze świeże. Można kupić wiejskie jajka. Bardzo miła Pani, polecam!”
“super obsługa pyszne drożdżówki”
“To była piekarnia z tradycją. Żal, że znika z tego miejsca. Chodziła tam moja babcia, potem mama... I ja...”
“Naprawdę łaskoczą nie tylko podniebienia”
“Znicze,kwiaty(sztuczne) na cmentarz zawsze się coś fajnego znajdzie.W sezonie letnim dostępne sadzonki kwiatów i ziół w korzystnych cenach.Długie godziny otwarcia szczególnie przed 1 Listopada.Właścielka miła , pomocna zawsze gotowa doradzić.Brak możliwości płacenia kartą.”
“Polecam gorąco, bardzo duży wybór wszelkich towarów”
“Wspaniałe miejsce na zakup pyszniutkich owoców”
“Bardzo fajny sklepik na terenie zakładu. Można sobie kupić jakas zupkę, kanapkę czy burgera jak i napój czy coś słodkiego.”
“Kiedyś sklep spożywczo-monopolowy Aro, teraz sklep spożywczy Odido, ale nie oszukujmy się, część "monopolowy" dalej tu przędzie na najwyższych obrotach :) Patrząc na tą dzielnicę sklep bardzo dobrze wpasował się w potrzeby okolicznych mieszkańców. Obskórna kamienica w której się znajduje może odstraszać, ale zaletą sklepu jest to, że jest on praktycznie zawsze otwarty (czy to niedziela czy święto) i do tego w długich godzinach pracy. Prawie tak jak sieć sklepów "Żabka". Chyba tylko raz w jakieś święto pocałowałem klamkę. Jako, że jest to mały sklep to towar jest mocno poupychany. Myślę, że da się tu kupić wszystko jeśli chodzi o spożywkę, ale dominującym towarem jest alkohol. Zresztą, rzadko widuję tam kogoś, kto kupuje coś innego :) Obsługa w sklepie jest bardzo miła i uśmiechnięta.”
“Mój ulubiony sklep z warzywami/owocami i innymi produktami. Zawsze Panie doradzą, jak im mówię co mam zamiar ugotować. Świeże owoce i warzywa. Lokalny sklep zamiast hipermarketu. Polecam!”
“Zdecydowanie polecam! Fajna atmosfera, cisza, spokój, prywatność zachowana, bardzo czysto, wszystko zadbane. Fajnie, że można skorzystać bez campingu. Deszczu się nie obawiajcie, kompletnie nie czuć będąc w jacuzzi :)”
“Przyjemna atmosfera i miła obsługa”
“Sprzedawczyni Ania Super sprzedawczyni. Godna polecenia. Współpraca poprzez oferowania zestawów promocyjnych - zaangażowana w 110%. Polecam żabkę jak i sprzedawczyni :) Polecanie aplikacji jak i produktów z koszyczka przy każdej transakcji. Ten sklep spełnia wymagania standardu BiH+”