Przegląd katalogu
- 156 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 156 wyników
Przeglądaj pizza w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 156 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 147,815 opinii i ocen.
“Dziękujemy za możliwość wejścia z psem. Dzięki Wam mogliśmy spokojnie zhesc pyszne kanapki bez stresu, że psu jest gorąco w samochodzie. Z całą pewnością Was odwiedzimy ponownie. Obsługa na medal.”
“Za zakupy w sylwestra. Bez stresu, bez nerwów, bardzo dobrze zatowarowany sklep, miła obsługa, czysto na sklepie, miła pani blondynka uśmiechnięta i pomocna na kasie. Szczęśliwego nowego roku paniom ♥️”
“Dobrze zaopatrzony dyskont z przemiłą obsługą.”
“A ja polecam. Grzeczna obsługa i świeży towar i niskie ceny przescieradeł i pościeli. I bardzo duży wybór. Polecam i zapraszam wszystkich.”
“Jedna z niewielu biedronek gdzie jest w miarę czysto i towar jest ułożony na półkach. Oczywiście przy dostawie jest ciasno ale i tak oceniam na 5.”
“Zawsze czysto, poukładane, Pan Dominik zawsze uśmiechnięty i miły :)”
“Jeśli jest brudno to proszę mop i do roboty nie podoba się to do sklepu obok”
“Pani Żaneta, pracownica sklepu bardzo pomocna dla klientów. Rzadko spotykana sytuacja w dzisiejszych czasach, oby więcej takich osób!”
“Spoko market, w miarę spełnia moje oczekiwania. Proszę zwrócić uwagę na porządek na parkingu bo tam jest ciekawie czasami. Sklep ten jest moim najbliższym więc często go odwiedzam. Ogólnie jest zawsze to co potrzebuje. Polecam.”
“Jedna z najlepszych biedronek w Częstochowie. Jest porządek, nie jest zawalona paletami jak inne. Pracownicy mili :) Polecam”
“Polecamy ! Jesteśmy częstymi bywalcami ! Pyszna pizza , nie żałują dodatków ! I najlepsze na świecie sałatki ! Szybka dostawa i miła atmosfera na miejscu.”
“Najlepsza pizza w mieście! Ciasto kozackie! :)”
“Jak to żabka,są świetne promocje na browar i pewnie inne produkty.”
“Sklep spełnia oczekiwania, szczególnie miła Pani Ilona- kasując produkty sprawdza daty produktów do spożycia, zawsze jest kulturalna i empatyczna.”
“Najlepszy sushi burger jakiego jadłam .Polecam domówić sobie sosy bo również są obłedne Polecam każdemu”
“Zamówiłem kebab na talerzu, zapłaciłem 26 zł więc cena przyzwoita. Frytki trochę za słone, ale ogólnie wszystko smaczne. Sosy dobre, wziąłem mieszane. Polecam.”
“Mimo iż jest ten sklep na uboczu warto robić tam zakupy jest duży asortyment towarów gdzie indziej ciężko dostępnych.”
“Market w którym znajdziesz wszystko to co potrzebujesz do codziennego życia. Od kosmetków napoi nabiału po owoce i warzywa. Najbardziej brakuje mi tu lady w której można kupić mięso i krojone wędliny. Ogólnie polecam ten sklep bo jest dobrze zaopatrzony i są dostępne ceny. Prośba aby bardziej zwrócić uwagę na porządek na zewnątrz sklepu to umila zakupy.! Nadal nie widać poprawy”
“To jest najlepsza pizza na świecie, ja takiej 100 lat nie jadłam, a tym , po tym spodzie wiadomo że pizza była w piecu a nie w mikrofalówce, polecam wszystkim nie czytać tych głupich negatywnych opini. Niech każdy sobie przypomni inną pizzę z innej pizzerii 3 kawałki szynki 3 pieczarki i nara, a tutaj ja wiem za co zapłaciłam, składników nie żałują w smaku prosto mega. Zamawiałam przez Glovo , ale pizza jest na tyle dobra że musiałam poprostu przez googla znaleźć tą pizzerię i zostawić komentarz.”
“Od dluzszego czasu chcialem wybrac sie do tego miejsca i w koncu nadeszla ta chwila. Zamowilem makaron oraz kurczaka w ich wydaniu. Oba dania bardzo dobre , nie ma sie do czego przyczepic. Na deser wybralem , ciastko czekoladowe oraz krem brule. Desery rowniez byly smaczne ale jesli mam byc szczery to desery bez jakiegos wow. W lokalu czysto, ladnie, cenowo troche drozej ale mysle ze warto”
“Pizza Hawajska, super,gorąca i wszystko swiezutkie.Moja ulubiona,a teraz zmiana na pizza z brokułami i pizza z ogórkiem kiszonym,gorąca i pachnąca.”
“Przepyszna pizza jak i drinki, wszystko w dobrej cenie. Jedzenie zostało szybko podane. Pani kelnerka była przemiła. Byliśmy z pieskiem, nie było problemu żeby wszedł z nami i został pod stołem co było naprawdę miłe bo ciężko znaleźć miejsce gdzie można wejść z pupilem. Serdecznie polecam ❤️”
“Zamówiony w dniu dzisiejszym makaron "Spinacio con pollo" był bardzo smaczny. Zgodnie z oczekiwaniami zawierał wszystkie wymienione w menu składniki, pocja "duża" jest naprawdę ogromna I moim zdaniem spokojnie można się nią najeść. Cena współmierna do jakości. Jedyne czego można się doczepić to czas dostawy, który jest długi- powyżej godziny- jednak obsługa robi naprawdę dużo żeby jak najszybciej dostarczyć zamówienie. Co ważne, zamówienie dojechało bardzo ciepłe. Polecam szczerze restaurację "Makarun".”
“Bardzo dobry kebab dobre mięso jak i nie gorsze sosy. Również miła obsługa”
“Jedzenie przepyszne . Najlepszej jakości.”