Przegląd katalogu
- 408 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 408 wyników
Przeglądaj pet grooming w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 408 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 22,655 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet grooming z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik i innych.
“Jestem zachwycona, podejściem, empatią Pana Michała. Stelcia wtulona i wpatrzona, wygłaskana.. Cięcie bez problemu, bez stresu. Człowiek z Pasją Znaleziony przez przypadek, ale na pewno wrócimy. Dziękujemy”
“Długo szukałam najlepszego fryzjera dla moich psów i właśnie tutaj go znalazłam. Pani Iza jest bardzo ciepłą sympatyczną osobą, ma dużą wiedzę i widać że zna się na tym co robi. Używa też wysokiej jakości kosmetyków, sierść po trzech tygodniach dalej jest miękka w dotyku. Ma bardzo dobre podejscie do zwierząt i przede wszystkim cierpliwe. Mój pies czuł się tak dobrze podczas obcinania ze zasypiał na stojąco. W stu procentach polecam ten salon!”
“Jestem ogromnie wdzięczna Pani Patrycji za okazane serce i bezinteresowną pomoc pieskowi ze schroniska Dyziowi ❤️. Mój podopieczny został przyjęty z uśmiechem, a usługa została wykonana profesjonalnie i z wielką cierpliwością. Widać, że tu naprawdę liczy się dobro zwierząt, a nie tylko zysk. To piękne, że są jeszcze miejsca, gdzie można spotkać ludzi z tak dużym sercem dla potrzebujących zwierząt. Polecam z całego serca wszystkim opiekunom – i tym prywatnym, i tym tymczasowym salon Pani Patrycji, Dziękujemy raz jeszcze;-)”
“Mega sprawa, psy zrobione wystrzałowo. Wyczesane ,wymyte i pachnące. Psy zadowolone. Obsługa miła. Będziemy zaglądać systematycznie.”
“Gorąco polecam panią Ewelinę, wyjątkowa osoba z wyjątkowym podejściem do zwierząt i oczywiście z miłością. Dlatego , za to co robi należy się złoty medal. Nikt nie chciał się podjąć, doprowadzenie do ładu, naszego "sfilcowanego" i wściekłego Buczka (odziedziczyliśmy go po zmarłym właścicielu)Gryzie wszystkich i drapie. Problem już był przy wsadzaniu do klatki w domu:) Jechaliśmy z duszą na ramieniu czy się uda do niego dojść. A to szok staliśmy jak wryci. Pani Ewelina ,po prostu wzięła kota na ręce (nam się nie daje) obcięła mu pazurki i przez godzinę wyczesywała kołtuny a kot był jak zaczarowany, bo to chyba jest Czarodziejka . Przyjedziemy tam znowu na czesanie, bo po tej terapii to i kot stał się spokojniejszy. Jest Pani Kochana!! ”
“Idealne miejsce dla Twojego pupila . Wszystko na najwyższym poziomie , a najważniejsze że psiak zadowolony ! Wrócimy nie raz ☺️☺️”
“Wspaniała atmosfera,pies zadbany i szczęśliwy,pełen profesjonalizm!!”
“Serdecznie polecam:)) dzisiaj to była już nasza druga wizyta. Właścicielka jest bardzo bardzo sympatyczna, widać, że ma prawdziwe serce dla zwierząt. Czitusia pięknie obcięta i po wizycie pachnie jak zawsze obłędnie:))”
“Pani Justyna to prawdziwa Profesjonalistka i Pasjonatka:) nasza wizyta adaptacyjna przebiegła fantastycznie, a nasz Cockapoo wygląda cudownie. Bardzo dobre podejście do psa, ogromna empatia i duża wiedza, polecamy! My od razu umówiliśmy kolejną wizytę!”
“Pani Elwira ma ogromną wiedzę i cudowne podejście do zwierząt, jestem zachwycona profesjonalizmem oraz sercem włożonym w jej pracę! Bez żadnego zawahania można oddawać pupile w ręce Pani Elwiry, gwarantuję, że pokochają ją tak jak pokochał mój Blue! Gorąco polecam każdemu!”
“Moj pies po obcięciu wyglądał pięknie pani fryzjerka super pies bez stresu wyszedł polecam ten zaklad”
“Polecam. Super podejście do pieska.”
“Cześć! Jestem Walter, ale czasem nazywają mnie „zostaw”. Byłem pierwszy raz u groomerki i byłem bardzo zadowolony. Groomerka była dla mnie bardzo miła i dostawałem od niej smaczki. Mam teraz piękne futerko i ślicznie pachnę. Dziękujemy!”
“Pierwsza wizyta w salonie Emi jesteśmy bardzo zadowoleni. Miłe i profesjonalne podejście do psa. Otrzymaliśmy wiele przydatnych rad. Gorąco polecamy!”
“W 100% polecam ten salonik - królik wygląda cudnie. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Każda część dopracowana z precyzją. Dziękuję”
“Gorąco polecam, wlascicielka to osoba z pasją jezeli chodzi o pielegnacje psiakow, wlasciwa osoba na wlasciwym stanowisku. Ceny bardzo dobre, usluga bez pospiechu.”
“Polecam salon z czystym sumieniem!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Piesek pięknie ostrzyżony. Pani Ania bardzo miła i zdolna. Szybciutko i bez stresu dla naszego pupila.”
“Bardzo miła obsługa, piesek chętnie wraca.”
“Rewelacyjne podejście do zwierząt! Polecam z całego serca!”
“Pełen profesjonalizm! Niesamowicie empatyczne podejście do mojego psiaka. Spokój, opanowanie i serdeczność. Zarówno psina jak i jego właścicielka zadowolona z zabiegu. Polecam z całego serca.”
“Profesjonalne usługi w przyzwoitej cenie. Majki nie może się doczekać kolejnej wizyty:)”
“Polecam, Leoś zadowolony ,zaopiekowany.Napewno jeszcze nie raz odwiedzimy to przepiękne miejsce .”
“Serdecznie polecam Salon Pielęgnacji Psów i Kotów Karolina Jakubek. Piesek wrócił nie tylko pięknie ostrzyżony, ale też zadowolony. Pani Karolina ma świetne podejście do zwierząt, a sam salon jest czysty, przytulny i dobrze wyposażony. Na pewno będziemy stałymi klientami.”
“Serdecznie polecam DOG STYLE Studio. Profesjonalne podejście i mały Dyzio mega zadowolony. Pełen profesjonalizm i super atmosfera. Juz niebawem pojawimy się ponownie. Pozdrawiam”
“Świetne podejście do piesków i pełny profesjonalizm. Polecam.”
“Moje dwa pieski zawsze pięknie obcięte i pachnące! Korzystam z usług tego salonu już bardzo długo !Wszystkie Panie są bardzo serdeczne , takie fajne babki !!!!”
“Polecam z całego serca! Piesek wygląda przepięknie, pierwszy raz widzę ją w takim wydaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ❤️❤️❤️ Będziemy wracać”
“Świetne miejsce! Profesjonalna obsługa, fantastyczne podejście do psów i ogromna cierpliwość. Mój pupil wygląda i czuje się wspaniale po każdej wizycie – zdecydowanie polecam ten salon!”
“W 100% polecam! Bardzo profesjonalne wykonanie usługi i ciepłe podejście do pieska. Naprawdę warto :) Najlepszy psi salon :)”