Przegląd katalogu
- 300 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 300 wyników
Przeglądaj park wodny w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 300 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 386,448 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera park wodny z miast takich jak Tychy, Katowice, Częstochowa, Bytom, Ruda Slaska i innych.
“Fajne miejsce Polecam jedyne co to muszę napisać o tym Panu co tam pracuje jest wulgarny nie miły cały nerwowy Pan powinien zmienić swoje zachowanie bo inaczej ktoś mu to wytłumaczy ręcznie”
“Doskonała miejscówka na szybkie orzeźwienie. Dzieciaki sie nie nudzą. Na miejscu lody i napoje przebieralnia, ubikacja. Jest kilka leżaków dużych parasoli i ławek ogólnodostępnych. Całkiem sporo miejsca na trawie. Blisko sklep w razie potrzeby. Parkowanie za płotem ale nie ma aż tak dużo miejsca. Wejście za darmo.”
“Pozytywne miejsce! Gdzie oprócz zabawy w wodzie, można pokręcić się na karuzeli, pograć w cymbergaja czy też pograć w piłkę!”
“Świetne miejsce dla ochłody w upalne dni. Woda trochę zimna. Basen dla pływających i tych co jeszcze nie potrafią. Wydzielone miejsce dla młodszych dzieci z zjeżdżalniami. Sam wstęp dla dorosłych 16zl. Ulgowy 8zl. Dzieci do lat 7 wstęp za darmo. Dodatkowo można wypożyczyć leżak za 15zl. Na terenie basenu food truck z jedzeniem. Dodatkowo lody na gałki, wata cukrowa i popcorn. Przebieralnie i wc czyste. Opieka medyczna w razie "w" oraz grono ratowników. Polecam każdemu ☺️”
“Bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Ku mojemu zdziwieniu na placu jest nawet WC”
“Piękne miejsce, dużo atrakcji i ciekawych zakątków, zadbane rabaty. Czysto. Place zabaw z dużą ilością atrakcji. Na terenie parku zabytkowy kościół oraz mini zoo (naprawdę mini). Można spotkać wiewiórki jeże i wiele ptaków. Zdecydowanie polecam na dłuższy spacer.”
“Wspaniałe miejsce na spacery i o serwacje przyrody. O kazdej porze roku zachwyca. Uroku dodaje dają wiewiórki, liczne ptaki ( wodne też). Jest tu wiele ścieżek, obserwatorium, nezeum, altana z żywą muzyka w letnim sezonie, fontanna na śridku zbiornika wodnego i uroczy mostek- idealny na sesję zdjeciową.”
“Przepiękny park! W dużej części bardzo zadbany. Wiele ciekawych elementów- zoo, skansen, planetarium, ogrody: bylinowy, rosarium, japoński, place zabaw, fontanny, galeria rzeźby, wolnostojące rzeźby. Dużo ławek, koszy na śmieci. Można tu spędzić całe dnie. Można znaleźć ciekawe gry w terenie dla dzieci (np. memory ze zwierzętami). Parking płatny za godzinę. Polecam parkować poza parkingami parkowymi- bezpłatnie.”
“Piękne miejsce, dla wszystkich marudzących że realia odbiegają od internetu to polecam a wręcz nalegam wybrane się po deszczowych dniach! Wtedy wody jest więcej, pompy są już wyłączone, gdy pada przez dłuższy czas to woda potrafi wystąpić z brzegu. Dlatego nie róbcie fake newsów, tylko pogodźcie się z faktem że wszystko zależy od aury ... Im więcej słonecznych dni tym mniej wody - proste! Ja osobiście polecam to miejsce dla rodzin lub samotnych wypadów, po za "drewnianymi wybiegami" są też ciekawe ścieżki w koło stawu, płaskie i strome, łatwe i trudne gdzie zwykłe laczki nie dają rady. Jeśli interesujesz się tylko tym aby tu przyjechać i podeptać kilkanaście metrów po mokrych lub suchych deskach to jednak lepiej aż odwiedzisz swój najbliższy park miejski.”
“Rozległy, pięknie urządzony park z fontannami i licznymi ścieżkami spacerowymi. Przed wojną jego centralnym punktem był majestatyczny pałac.”
“Spoko miejsce na przystanek w dłuższej trasie off. Woda leci, cisza, spokój.”
“Świetne miejsce dla dzieci, bardzo pomocny personel. Moje dzieciaki szalały przez 2h i po powrocie do domu zasnęły ze zmęczenia. Polecam.”
“No widać że ktoś czyta w Bytomiu to opinie nie było płotu i już jest ogrodzone miejsce dla piesków jest super i podstawowy tor do szkolenie, przeszkód teraz niech ludzie dbają ino o to jeszcze ino trochę więcej urządzeń do ćwiczeń dla seniorów i młodzieży bo na tak duży park to ten mały skwer to za mało”
“Piękny, wielki park, zadbany i ciekawie zaaranżowany.”
“Cisza, spokój i przyroda. Idealne miejsce, by uciec od zgiełku miasta. Piękna okolica, gdzie nie ma tylu ludzi jak w innych częściach miasta. Człowiek może przyjść na spacer, usiąść na ławce i wpatrywać się w wodę oraz ptaki, których jest tu pełno. Wkoło obu stawów zrobione chodniki, można zatoczyć kółka. Polecam.”
“13.02.2023r. na Promenadzie odsłonięto tablicę pamiątkową upamiętniającą ofiary dwóch totalitaryzmów. W miejscu tym mieścił się obóz pracy wybudowany przez Niemców. Po wojnie obóz przejęli komuniści, więziono tu głównie Niemców i Ślązaków.”
“Zieleń. Zieleń dookoła. Mnóstwo ławek, na których można przysiąść na chwilkę i odpocząć, wziąwszy przy tym głęboki oddech przesyconego tlenem powietrza lub też spędzić wspaniały, wielogodzinny czas z przyjaciółmi, rodziną czy bliską naszemu sercu osobą. Cudowny zbiornik wodny z przepiękną, biało zieloną, stalową konstrukcją mostu prowadzącego na drugi jego brzeg, będącego częścią leśnej ścieżyny ciągnącej się aż pod sam budynek amfiteatru. Rozliczne gatunki ptaków, fruwających wśród koron drzew oraz sarenki i lisy podchodzące nieśmiało do wodopoju Kanału Grunwaldzkiego, stanowią perfekcyjne dopełnienie magicznej atmosfery tego wyjątkowego miejsca. Z najszczerszego serca - zdecydowanie POLECAM!”
“Cichy spokojny kameralny park że skansenem i karczmą a dla młodszych jest też skate park dla każdego coś się znajdzie na spacer czy inną rekreację”
“Spokojne miejsce na spacer z wózkiem, na przejażdżkę rowerem czy jazdę na rolkach. Miejsce nadaje się też na spacer z psem, co kilkanaście metrów jest kosz na psie kupki oraz woreczki. Jest to też dobre miejsce na sesje ślubne i nie tylko. Latem jest również organizowane kino plenerowe”
“Fajnie zorganizowany teren jak pamietam z lat przed budowa to się zastanawiam czemu nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł ano jaka władza takie czyny ale cóż póki co można BiĆ bravo tym którzy to wykonali i zaprojektowali i oczywiście nie można ominąć osoby bądź grona osób które wpadły na ten Wielki Pomysł Jeszcze raz BRAVO.POLECAM WSZYSTKIM .Na terenie parku znajdują się parkingi wiec jest możliwość podjechania ,wypożyczalnia sprzętu na przykład rowery itp.Toalety .Niestety nie zdążyłem z rodzinką przejść wszystkiego i wybierzemy się jeszcze raz ale może Latem. :)”
“Polecam! Dużo zieleni, idealne miejsce spacer z rodzinką albo czworonogiem. Dużo ławeczek, miejsc z przekąskami (jak gofry, lody, frytki).”
“Bardzo ładna strefa relaksu. 5+. Polecam”
“Ciekawe miejsce. Bardzo duży plus za dostępne dla klientów bezpłatne miejsca parkingowe (do dwóch godzin). Teren czysty, zadbany i ciekawie zaaranżowany.”
“Świetna sprawa, dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, polecam”
“Wodny plac zabaw ma dużo atrakcji: różne fontanny, natryski. Dzieci mają super zabawę. Atrakcja ta jest bezpłatna, lecz funkcjonuje w określonych godzinach. Na terenie są ławki i toalety. Małemu dziecku weź kubeczek. Zabawa w napełnianie kubka lub wiadereczka będzie super.”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Można się tam odprężyć na uroczych kładkach, a to miejsce jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Może altana, która tam stoi nie jest sprzątana za sobą przez użytkowników, zostają butelki, kapsle ogółem śmieci. Ale przy trochę wkładu pracy i chęci da się zrobić pyszne kiełbaski na palenisku, które tam jest. przygotowane.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Zawsze znajdzie się miejsce żeby poleżakować. W weekendy może trochę więcej ludzi, ale i tak bardzo znośnie. Czasem tylko przydałaby się jakaś osoba kontrolująca "ratownik", która zapanowałaby nad dzieciakami bez opieki ;)”
“Po prostu chce się być. Jakość obsługi na wysokim poziomie - pozdrawiam Panią Dorotę na recepcji, Panią Beatę w restauracji. Jednak podziękowania i szacunek dla całego personelu, którego z imienia nie jestem w stanie wymienić. Czystość wszędzie. Pyszne śniadania, restauracja i kawiarnia w ciągu dnia zadowoli smakoszy. Cieszmy się i bądźmy dumni z tego co mamy, tutaj w Wapienicy:-) Dziękuję!”
“Niespodzianka w środku Pszczyny. Bardzo fajny plac zabaw razem z natryskami i małym basenem dla dzieci. Super miejsce na letnie dni”
“Fajne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi albo relaksu na świeżym powietrzu. Jest staw w którym można dostrzec ryby, plac zabaw siłownia i kilka alejek po których można spacerować. Nie brakuje również ławek. Park jest dosyć gęsto zadrzewiony przez co dobrze izoluje od ulicznego zgiełku.”