Przegląd katalogu
- 54 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 54 wyników
Przeglądaj opieka weterynaryjna w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 54 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 8,571 opinii i ocen.
“Najlepszy gabinet w Częstochowie. Zwierzaki są tam pod profesjonalną opieką .Dziewczyny całe serce oddają temu co robią. Polecam z całego serca od lat niezmiennie wszystkie moje zwierzaki trafiają zawsze do tego gabinetu.Zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leczenie.”
“Polecam gabinet z całego serca. Ogromna wiedza,profesjonalne podejście. Nasza kotka z ogromnymi problemami ale dzięki doktorowi wychodzimy na prostą. Pełne zaufanie do doktora !”
“Pełen profesjonalizm, jako jedyni po opisie co się dzieje ze szczeniakiem kazali natychmiast przyjechać. Piesek miał spadek cukru i myślę że czekanie kilka godzin jak sugerowały inne kliniki skończyło by się tragedią. Polecam z całego serca. Lilianka dziękuje za troskliwą opiekę”
“Świetny lekarz i nie zamienię na innego. Rewelacyjny diagnosta. Leczę u Pana doktora moje zwierzęta od lat i nigdy się nie zawiodłam. Nie czaruje tylko stawia diagnozę, w naszym przypadku zawsze trafna. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam.”
“W schronisku spotkałam samych miłych i kochających zwierzęta ludzi. Czysto i schludnie, zwierzątka zadbane. Miejsce na tyle dla mnie ważne, ze adoptowałam tam mojego ukochanego psiaka. :) Być może godziny pracy schroniska "odstraszają", ale bez problemu można się dogadać z wolontariuszami i pracownikami i odwiedzić schronisko nawet w weekend. ;)”
“Witam serdecznie! Ja i Luna chciałyśmy bardzo podziękować za kompleksową opiekę. Pan doktor to osoba, ktorej szukałam na tym stanowisku. Jest bardzo pomocny, konkretny, słowny o czym mogłam sie przekonac w wyjątkowej sytuacji. Gorąco polecam tę lecznicę, jeśli nie do końca wiecie co macie dalej robić-tu wszystko się wyjaśni.”
“Polecam, niesamowita wiedzą, doskonała opieka.”
“Wystawiam opinie z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Bardzo dziękujemy za uratowanie kotki, która była w stanie drgawkowym wywołanym najprawdopodobniej przez leki od innego weterynarza. Pan doktor mimo późnych godzin chciał nam pomóc i dzięki niemu kotka aktualnie jest w trakcie leczona i przede wszystkim żyje. Bardzo dziękujemy!”
“Sami profesjonaliści, więcej nie mam do powiedzenia.”
“Polecam bo apteka sformatowana pod klijeta (godz otwarcia dostępność leków itp )ale najważniejsze są osoby które tam pracują Pomocne zaangażowane i przemiłe W moim przypadku poprostu poczułam że zależy im żeby mi pomóc a to dzis rzadkość Polecam ♥️”
“Chciałabym podzielić się swoją niezwykle pozytywną opinią na temat kliniki weterynaryjnej, która w moim odczuciu zasługuje na najwyższe uznanie. W szczególności chciałabym podziękować Pani dr. Ilonie za ogromną pomoc, wyrozumiałość, niezwykłą empatię i ciepłe serce, jakie okazuje zwierzętom oraz ich właścicielom. Trafiliśmy do tej kliniki z naszą ukochaną myszką Dexterem w bardzo trudnym momencie. W innej klinice postawiono diagnozę, która była dla nas wyrokiem i propozycją jedynego rozwiązania, jakim miało być uśpienie. Na szczęście nie poddaliśmy się i znaleźliśmy miejsce, gdzie spotkaliśmy ludzi, którzy traktują każdego pacjenta z należytą troską i szacunkiem, niezależnie od jego wielkości czy gatunku. Pani dr Ilona wykazała się nie tylko ogromną wiedzą na temat gryzoni, ale także wyjątkową cierpliwością i zaangażowaniem, czego brakuje w wielu innych miejscach. Dzięki niej Dexter dostał szansę na życie, a my na nowo uwierzyliśmy, że istnieją lekarze, którzy kierują się prawdziwą pasją i miłością do zwierząt. Muszę również podkreślić, że ceny usług w tej klinice są naprawdę umiarkowane, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. W dzisiejszych czasach wiele klinik stawia przede wszystkim na zysk, często zapominając o rzeczywistym dobru zwierząt. Tutaj było zupełnie inaczej – czuć, że priorytetem jest pomoc i niesienie ulgi cierpiącym stworzeniom, a nie wyłącznie kwestia finansowa. Pani dr. Ilono, z całego serca dziękuję za to, co Pani zrobiła dla Dextera. Dzięki Pani mamy nadzieję i wiarę, że istnieją ludzie, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią. Zawsze będę polecać tę klinikę wszystkim, którzy szukają fachowej opieki weterynaryjnej połączonej z empatią i prawdziwą troską o zwierzęta. Dziękujemy raz jeszcze!”
“Cudowny człowiek, przyjął nas w niedzielę o 19 bez żadnych pretensji czy wyrzutów. Doskonale zrozumiał powagę sytuację i pomógł jak tylko najlepiej potrafi. Pan Marek to wspaniały specjalista i sympatyk zwierząt, spełnia się w swoim zawodzie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.”
“Polecam Pani weterynarz Bardzo mila i pomocna z dużą wiedzą.”
“Bardzo polecam tego weterynarza – szybka i trafna diagnoza oraz pełne zaangażowanie. Nasz pies trafił z zatruciem żołądkowym, a od razu otrzymał odpowiednią pomoc i leczenie. Widać profesjonalizm i prawdziwą troskę o zwierzę. Czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach.”
“Miła i fachowa obsługa podejście do zwierzaka na wysokim poziomie polecam”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam”
“Przemiły, profesjonalny, zaangażowany Pan Doktor z piwołania.”
“Znam osobiście Panią doktor, dobry człowiek i idealne podejście do zwierząt. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ale sądzę, że połowa nie korzystała z usług pani weterynarz. Polecam, chodzę z moimi psami już kilka dobrych lat. Nigdy się nie zawiodłam i zawsze będę polecać.”
“Polecam Panią doktor. Dobry i rozsądny człowiek.”